Робот пилосос із значними характеристиками з Кореї.

Південно-Корейська компанія Yujin Robot у 2018 році порадувала нас презентацією новинки робота пилососу iClebo O5 (YCR-M07-20W). Огляд iClebo O5 буде чимось нагадувати нам огляд вже існуючого iClebo Omega. Наша стаття iClebo O5 опише всі нововведення та переваги нового флагмана. Нагадаємо, що у попередньої моделі iClebo OMEGA, практично не було рівних за якістю та швидкістю прибирання, навіть серед представників дорожчого сегменту.

Новий Айклебо О5 успадкував всі позитивні сторони свого попередника: Потужний двигун, відмінна навігація, місткий контейнер, функція вологого прибирання, датчики розпізнавання типу поверхні та багато іншого. Fi з будь-якого смарт-гаджета. Місткість батареї відчутно збільшена до 5200 mAh, а відповідно збільшився час автономної роботи – до 120 хвилин на одній зарядці. Тепер користувач може сам вибирати необхідну йому потужність всмоктування, встановлювати графік прибирання як у часі, і по днях тижня.

У новому мобільному додатку iClebo O5 стали доступні такі функції як: малювання (схема) карти приміщення, зональне виділення ділянок під прибирання, віртуальні обмежувачі небажаних зон очищення та багато іншого. Будьте завжди в курсі найкрутіших новинок у світі роботів пилососів – переходьте за посиланням тут.

Відеоогляд, Тест iClebo O5

Смарт управління

Головна інновація – це звичайно ж керування зі смартфона. Підключення через Wi-Fi вже доступне на багатьох роботах-пилососах інших виробників. Айклебо, на відміну від конкурентів, довго готувалися до цього кроку, але обіцяють окупити це функціональністю своєї програми, надійністю роботи та простотою налаштування. Перший – не завжди означає найкращий. Ми встигли переконатися в цьому користуючись додатками від Ecovacs, iRobot і Xiaomi, які з кожним оновленням стають кращими, але потребують доопрацювання. Програма iClebo O5 вже доступна для скачування, в тому числі і російською мовою. Воно дозволить проводити повне налаштування робота пилососа і робити оновлення прошивки робота повітрям. А якщо у Вас немає можливості або бажання використовувати функцію Смарт управління, Ви, як і раніше, можете використовувати дисплей і звичайний пульт управління пилососом. Хоча весь функціонал відкривається лише після того, як ви підключите свого робота до мережі.

Побудова картки прибирання

Розробники обіцяють побудову та відображення точної карти приміщення завдяки застосуванню нових алгоритмів сканування SLAM навігації. За ходом прибирання можна буде спостерігати в режимі реального часу, або переглядати результат зробленого раніше прибирання, щоб переконатися, чи скрізь робот пропилососив.

Регулювання потужності

Крім побудови карти, програма може похвалитися зміною режимів роботи, програмуванням планового прибирання, а головне - ручним регулюванням рівня потужності, а відповідно і рівня шуму розумного пилососа. Мінімальний поріг гучності становитиме 44 Дб. Застосування цієї функції природно позначиться на потужності всмоктування, але дозволить прибирати навіть у нічний час, і при цьому не розбудити мешканців. Проте якщо ви захочете пропилососити килими, то пошуміти все-таки доведеться. Стало доступно три рівні потужності для ручної установки і один автоматичний режим - коли робот сам вибирає потужність всмоктування, залежно від типу поверхні, що забирається, і кількості забруднень.

Обмеження зон збирання

Ще одна з переваг Айклебо О5 - зникає необхідність докуповувати віртуальні стіни, маяки або магнітну стрічку, які потребують додаткової мороки, і рідко вписуються в інтер'єр. Наприклад, якщо в будинку є домашні тварини, обов'язково потрібно огороджувати миски для води. З новим роботом можна просто увійти в додаток і обвести зони небажаного прибирання на карті приміщення.

Розпізнавання поверхні збирання

Робот оснащений безколекторним двигуном підвищеної потужності, що дозволяє працювати на килимах з висотою ворсу до 4 см. Але робота на повну потужність потребує великих енерговитрат. В автоматичному режимі очищення, заїжджаючи на килимове покриття, пилосос автоматично переходить у "Турбо режим", підвищуючи потужність всмоктування на максимум, а повертаючись на тверду поверхню відключає його. Таким чином робот пилосос заощаджує значну частину енергії. Завдяки такій не хитрій технології він здатний показати відмінну якість збирання на будь-якій поверхні.

Дизайн корпусу

Багатьох дивує - чому абсолютно новий робот, який практично без змін успадкував корпус iClebo Omega? Відповідь на це питання дуже проста: саме ця запатентована форма виступає золотою серединою між круглими і D-подібними роботами, і є ідеалом для пристроїв даного типу. Круглі роботи не здатні добре вичистити кути приміщення, а D-подібним не завжди вдається зайти в кут під прямим кутом. До того ж у більшості круглих роботів дуже мала ширина збирального блоку. Їх конструкція просто не дозволяє йому бути ширшою, а це прямо впливає на якість прибирання. У iClebo O5 зібрані переваги обох цих форм і виключені їх недоліки.

Основні режими роботи

Одинарний прохід - робот прибирає всю площу рухаючись "змійкою". Відмінно підходить, якщо потрібно швидко пройтися по всій поверхні для щоденної підтримки чистоти.

Локальна збирання - робот приїжджає на вказане місце, і прибирає все в радіусі півтора метри. Цей режим стане в нагоді, якщо необхідно очистити невелику локальну ділянку.

Подвійний прохід - робот прибирає всю площу "решіткою", рухаючись спочатку вертикальними, а потім горизонтальними лініями. Ідеальний для ретельного запланованого збирання.

Волосся і шерсть

Конструкція основної щітки розроблена таким чином, що відмінно збирає як людське волосся, так і шерсть свійських тварин, але не намотує його на себе. У результаті вся шерсть виявляється в контейнері для сміття, а лопаті з якісного силікону не потребують чищення, і, як показала практика, дуже довговічні.

Вологе прибирання

Звичайно ж не можна залишити без уваги вологе прибирання. Додаткова функція вологого протирання розрахована на покімнатне прибирання площею до 30 кв.м. Миючий iClebo O5 перетворюється на гібридну збиральну машину, але не варто переоцінювати можливості його швабри. Вона розрахована лише на вологу протирку. Якщо стоїть завдання в щоденному миття підлоги, то варто подивитися роботів призначених саме для цих цілей. Наприклад найкращі миючі роботи пилососи Hobot. Важливо знати - як тільки робота буде встановлена ​​швабра, автоматично вимикається режим подолання перешкод. Це зроблено для того, щоб під час протирання підлоги робот не заїжджав на килими.

До того ж розробники підвищили ємність акумулятора і доопрацювали інші технічні характеристики. У результаті можна сміливо припускати, що iClebo O5 неминуче стане флагманом, перевершуючи багатьох конкурентів як за якістю прибирання, так і функціональністю.

Де придбати Корейський робот пилосос iClebo?

Запрошуємо Вас відвідати офіційний магазин (Шоурум) Робототехніки в Україні, де представлені роботи для прибирання будинку iClebo за адресою:

  • Київ Поділ вул. Кожем'янська 12Г ТРЦ «Osobnyak» метро Контрактова площа
  • Одеса Таїрове вул. Косманавта Комарова 10 Завод "Промзв'язок".