Детальний огляд робота-пилососа Neato Botvac D7 Connected

Головною особливістю флагмана американської компанії Neato Robotics є його потужний двигун, передова система навігації та найголовніше топові технічні характеристики серед своїх побратимів. Це дозволяє Neato D7 Connected досконало прибирати у всіх навіть важкодоступних місцях. Крім того, цей пилосос одна з небагатьох моделей, яка здатна запам'ятовувати кілька планів прибирання, а також має низку інших вагомих переваг, про які ми поговоримо в цьому огляді...

Американський гігант робототехніки Neato Robotics нарешті представив найпотужніший і найрозумніший (з усього сімейства Neato на сьогодні) робот-пилосос нового покоління Neato Botvac D7 Connected.

Окрім серйозного функціоналу, до якого споживач почав звикати, конструктори Неато Роботикс (за своїм звичаєм) новий апарат Botvac D7 озброїли ще більш сучасними технологіями прибирання, з яких особливо варто відзначити наступні:

  • модель обладнана модулем Wi-Fi завдяки чому управління та контроль процесу збирання тепер можна здійснювати віддалено з будь-якої точки світу;
  • унікальна карта очищення, що включає віртуальний макет, створюється за допомогою ексклюзивної технології "LDS Advanced Mapping", що дозволяє збільшити охоплення, ретельність і швидкість прибирання в чотири рази;
  • технологія навігації "Floor Planner Advanced Mapping & Cleaning" дозволяє створювати карту прибирання не лише пилососу, а й відображати її на екрані смартфона власника;
  • Botvac D7 Connected – перша у своєму сегменті модель, яка оснащена функцією віртуальної перешкоди «No-Go»;
  • навігаційна система та спеціальні датчики дозволяють Botvac D7 обережно уникнути всіх перешкод, щоб не завдати шкоди, наприклад, меблів або підлогового декору, навіть за повної відсутності освітлення;
  • у всьому світі поки що тільки робот-прибиральник Botvac D7 абсолютно сумісний з новою IFTTT технологією, яка надає можливість найбільш гнучкого та комфортного керування девайсом.

Ці та інші нововведення гарантують, що новий Neato легко адаптується у будь-якому вже підключеному приміщенні з перспективою ширшої інтеграції з Google Home, Apple Watch, Amazon Alexa, Neato ChatBot та Facebook.

ОСОБЛИВОСТІ NEATO BOTVAC D7 CONNECTED

А тепер розглянемо докладніше заявлені виробником оновлення та вдосконалення.

Система навігації Botvac D7

Інноваційна навігаційна система проводить сканування приміщення, виявляючи місця скупчення засмічень та перешкоди по дорозі робота. Потім дані формуються в персональну віртуальну карту кімнати "My Floor Plan", з можливістю коригування плану та процесу прибирання в режимі онлайн (через додаток Neato). На будь-якому з етапів (хоча краще спочатку) користувач має можливість встановити віртуальний бар'єр «No-Go». Власник зі свого гаджета на віртуальній карті просто обводить лініями заборонених ділянок і робот туди не їде. Це дуже зручно, якщо у квартирі є небажані зони для прибирання (миски з водою для тварин, декор для підлоги, сходи). Після завершення прибирання Botvac D7 подає звіт про виконану роботу на віртуальній карті відмічені місця, де він пропилососив або позначаються перешкоди, які завадили проведенню прибирання в необхідному обсязі.

Очищення будь-якого покриття

D7 Connected чудово адаптується до будь-якого типу покриття для підлоги (паркет, ламінат, керамічна плитка, лінолеум, килими або ковролін) і впевнено долає перепади висоти поверхонь до 1,5 см (15 мм). Новою конструктивною особливістю є технологія прибирання, що застосовується в цій моделі SpinFlow, яка дозволяє використовувати різні щітки (комбіновану або силіконову) для різних завдань. При поздовжньому очищенні (наприклад, уздовж плінтусів) використовується бічна щітка. Зверніть увагу всі роботи-пилососи Neato призначені тільки для сухого прибирання, тому не рекомендується експлуатувати Botvac D7 Connected у приміщеннях з високою вологістю або на непросушених підлогах.

Керування та налаштування Neato D7

Дана модель йде з додатком Neato, завдяки якому здійснюється віддалене керування апаратом, доступні докладні карти та зведення прибирання. Це дуже практично, тому що завдяки графіку очищення можна утримувати свій будинок або офіс у перманентній чистоті і звичайно стане в нагоді в тому випадку, коли потрібно терміново упорядкувати квартиру до приходу господаря. Тепер усі команди можна віддавати віддалено зі свого гаджета, справді з будь-якої точки планети. Починаючи з Botvac D7 Connected, вся подальша лінійка пилоботів цього бренду буде підтримувати запропоновані оновлення та сервіси Google Home, Apple Watch, Amazon Alexa, Neato ChatBot (для IFTTT та Facebook).

Технічні дані Neato Botvac D7

LaserSmart™ - технологія запатентована виробником Neato підключає D7 до карти прибирання та з високою точністю веде робот по кількох приміщеннях. У оснащення моделі входять потужний двигун з високим коефіцієнтом поглинання (всмоктування), прибирання в турбо-режимі, система фільтрації "Ultra performance" (Нера фільтр) та оптимізовані щітки для найвдалішої на даний момент системи збирання SpinFlow.

Оригінальна конструкція у формі англійської літери «D» була затверджена після багатоступеневих випробувань і тепер, конструктори Neato впевнено заявляють, що саме така форма та розміри корпусу дозволять пилобот якісніше чистити в кутах і максимально наблизитися до стін. Корпус пилососу має металеве оздоблення у поєднанні з високоякісним пластиком, тому робот-пилосос Neato Botvac D7 Connected став брутальнішим і впишеться в будь-який інтер'єр.

Гарантія та підтримка від виробника можлива лише при покупці Офіційного Neato botvac connected D7 в Україні. Магазин ROBOTYPE є спеціалізованим магазином та офіційним дилером NEATO.

Увага! Роботи, привезені зі США чи Європи, в Україні не підтримуються і не обслуговуються.