Огляд робота для миття підлоги Hobot Legee 668

Читайте огляд (опис) миючого робота-пилососа Hobot Legee 668. Головною особливістю Хобот 668 є те, що він є гібридним пристроєм і орієнтований на вологе та сухе прибирання, а також миття. Крім того, Миючий робот Hobot 668 має низку інших вагомих переваг, про які ми поговоримо в цьому огляді.

Дивіться актуальний каталог роботів для миття вікон Hobot

Виробник робота-пилососа Hobot Legee 668 чудово зарекомендував себе на ринку побутової робототехніки, особливо своїми автоматичними мийниками вікон та плитки. Якість їхньої роботи ніколи не викликала нарікань, тому новій моделі робота-напівчора цієї компанії можна повністю довіряти.

Пульт керування Hobot Legee 668

Миючий робот пилосос Hobot 668 призначений перш за все для миття підлоги, він з легкістю впорається як з вовною свійських тварин, так і з засохлими плямами. Полотер має 4-ступінчасту систему очищення:

  • Робота бічними щітками, поглинання (всмоктування) пилу та дрібнофракційного сміття (⌀до 1,0 см);
  • Розпушування засохлих плям та частковий збір пилу, вовни, волосся поздовжньої, передньої шваброю (на суху);
  • Змочування поверхні через спеціальні форсунки шляхом розпилення;
  • Протирання та відтирання на покритті плям, слідів вже задньою шваброю (вологе очищення).

Особливості Hobot Legee 668

Принциповою конструктивною відмінністю моделі Legee 668 є наявність не однієї (як у всіх гібридних роботів-пилососів), а двох рухомих платформ на яких закріплені насадки з мікрофібрової тканини. Ці платформи забезпечують якість роботи вузла «блок-швабра» і дозволяють не просто збирати сміття та протирати підлогу, а справлятися навіть із добре засохлими плямами.

Принцип роботи Hobot Legee 668

Дуже важливою функцією мийника підлоги є автоматичний контроль за витратою рідини під час вологого збирання. Це забезпечує безперебійне миття підлоги на площі до 70 кв.м., без дозаправки та зміни насадок, що чистять. Помпа забирає воду із спеціального контейнера і розпорошує її на поверхню через спеціальні форсунки, тільки після необхідного ступеня зволоження починається миття. Робот самостійно контролює витрату води або миючого розчину, що дозволяє одразу розрахувати – скільки і чого знадобиться для прибирання конкретного приміщення у його нинішньому стані.

Ресурс батареї розрахований на прибирання приміщень протягом 90 хвилин і максимальної площі до 150 кв.м.. Після виконання програми прибирання девайс автоматично йде на базу, де відновлює заряд.

Завдяки особливостям навігаційної системи апарат не повторює очищення двічі на одному місці, будує маршрут прибирання з урахуванням всіх можливих перешкод на шляху прямування і дуже обережно поводиться з меблями або іншими перешкодами для підлоги.

Робот-пилосос Hobot Legee 668 орієнтований на роботу як в домашніх умовах, так і в офісі, кафе, салоні. Робот поломойка адаптований для будь-яких твердих видів покриття для підлоги, але також допускається його використання і на килимах. Паркет, керамічна плитка, лінолеум, ковролін – апарат визначає автоматично. Передбачено кілька режимів роботи, які Ви зможете змінювати за допомогою пульта керування.

Дивіться детальний Відео, огляд (Тест) Hobot Legee 668

Гаряча лінія для консультацій ROBOTICS +38 097 707-47-44

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для прибирання