Бездротовий робот для миття вікон Ecovacs Winbot X

Ця оглядова стаття розповість Вам про перший мийник вікон із повним автономним харчуванням та надійною страховкою. Після величезної кількості роботів-пилососів, які нарешті досягли досить хороших результатів у прибиранні підлогових покриттів, тепер черга за роботом для миття вікон. Winbot X працює як вакуумний робот тільки на вертикальній поверхні, переміщаючись по вікну прямими лініями. Окрім сили всмоктування, яка міцно утримує його на склі, цей робот також прив'язаний до шнура з присоскою (страховкою), що міцно прикріплена до вікна на випадок падіння.

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для миття вікон

То що це за прилад?

Ecovacs WINBOT X - робот для чищення вікон із живленням від батареї, який буде чистити вікно автоматично або за допомогою пульта дистанційного керування.

Дизайн корпусу Winbot X

Що у коробці (Комплектація)?

 • WINBOT X
 • Запобіжний блок
 • Адаптер живлення
 • Пульт дистанційного керування (з батарейками)
 • Чистячий розчин
 • Серветки, що чистять - 4 шт.
 • Тканина з догляду за роботом
 • Інструкція

Комплектація Winbot X

Особливості дизайну

Корпус WINBOT X виготовлений із білого пластику. На верхній частині пилососа знаходиться велика кнопка включення живлення на рукоятці, світлодіодний індикатор, що повідомляє про стан мийника і гніздо для з'єднання страхового троса. На передньому та задньому краях розташовані бампери, які допомагають роботу визначати краї віконної рами, коли він переміщається вперед і назад вікном при його очищенні.

На нижній частині Вінбот Х встановлений привід (гусеничного типу), вентилятор, що всмоктує в центрі, кнопка включення живлення і світлодіоди повідомляють про стан робота. По краях розташовані датчики визначальні край поверхні (для безрамних вікон), а також серветка, що чистить.

Вінбот поставляється з чотирма ганчірочками, що чистять, які можна мити і використовувати повторно. Серветки кріпляться до нижньої частини Ecowacs WINBOT X і утримуються на липучці.

Дизайн корпусу Ecovacs Winbot X

Принцип роботи

Щоб почати використовувати WINBOT X, необхідно зарядити основну батарею протягом 2,5 години, яка дозволить працювати мийнику до 50 хвилин. Страхувальний блок безпеки є присоскою, яка кріпиться на скло і трос довжиною 2.5 метра. Даний тип страховки гарантує, що навіть у разі падіння WINBOT X з високих вікон, це не принесе пошкодження ні приладу, ні вікнам. Ековакс Вінбот Х навіть не ввімкнеться без попередньо прикріпленого блоку безпеки.

Після того, як WINBOT X повністю зарядиться, можна підключити до нього блок безпеки, вставивши трос у гніздо і зафіксувавши його на вікні. Потім Ви натискаєте вимикач живлення на нижній частині блоку безпеки, прикріплюєте його до вікна і вмикаєте WINBOT X за допомогою кнопки живлення на ручці. Світлодіод стану на WINBOT X світиться зеленим, якщо блок безпеки підключено правильно. Потім необхідно розпорошити чистячий розчин на серветки, що чистять, і притиснути WINBOT X до вікна. Далі натискаєте кнопку живлення, включається вентилятор та створює достатнє всмоктування, щоб утримувати прилад на склі. Ecovacs WINBOT X можна використовувати на вікнах розміром не менше 50 x 50 см.

За допомогою пульта керування виберіть режим очищення та натисніть пуск. Доступні чотири режими миття:

 • Одинарний прохід горизонтальними лініями
 • Одинарний прохід вертикальними лініями
 • Подвійний прохід (спочатку горизонталлю, потім вертикалі). Використовується для чищення дуже брудних вікон або полірування.
 • Ручне керування за допомогою пульта

Принцип роботи Winbot X

Відео, огляд, тест роботи Ecovacs WINBOT X