Робот для миття вікон Hobot 188

Огляд популярного робота для миття вікон Hobot-188 (Хобот 188). Головною особливістю даного мийника вікон є його невеликі розміри та вражаючі миючі показники. Це дозволяє йому вільно пересуватися по вікнах і будь-якій гладкій поверхні, включаючи (плитку з шириною швів до 10 мм.). Крім того, він має низку інших вагомих переваг, про які ми поговоримо в цьому огляді.

Дивіться актуальний каталог роботів для миття вікон Hobot

Чи мріяли Ви колись, займаючись миттям вікон, щоб це хтось зробив за Вас, а Ви у цей час спокійно насолоджувалися відпочинком чи займалися улюбленою справою? І ось це стало можливим! Зараз у світі з'явився перший робот для чищення та миття вікон, стекол чи будь-яких інших гладких поверхонь Hobot 188. За такий винахід Тайванська компанія Hobot отримала золоту медаль у Німеччині на виставці iENA.

Що ж це за мийник вікон і чим він такий гарний?

Автоматичний мийник придатний не тільки для миття вікон, але і для будь-яких гладких поверхонь, таких як: кахель, плитка, паркет як горизонтальних, так і вертикальних. До цього списку можна додати дзеркала, скляні двері та шафи, плитку у ванній та багато іншого.

Чищення вікон за допомогою Хобот-188

Робот має серветки з мікрофібри, завдяки яким на вікні не залишатиметься розводів або подряпин. На даний момент це вважається найкращим матеріалом для чищення скла. Завдяки його складу та структурі, утворюється висока адгезія (прилипання) бруду та пилу. Серветки легко знімаються та стираються. Змінних насадок вистачає надовго, адже у наборі йде 12 штук. На них можна нанести будь-який засіб для додаткового очищення особливо брудних плям. За 4 хвилини робот здатний помити один квадратний метр.

Безпека Хобот 188

Завдяки потужному вакуумному насосу Hobot 188 утримається на будь-яких вікнах і стінах. Він витримує навантаження до 7 кг. Для додаткової безпеки він має страхувальний трос. Ну а у разі відключення електрики, його акумулятор дозволить йому триматися ще протягом 20 хвилин і сповістити Вас про необхідність зняти його. Якщо буде будь-яка проблема, робот завжди повідомить про неї звуковим і світловим сигналом. А завдяки датчикам, яким він забезпечений, можна не боятися, що робот виїде за межі відведеної поверхні.

Управління Hobot-188

У комплекті з роботом йде пульт, за допомогою якого можна легко керувати. Це може бути як задана програма: Ви можете залишити робота чистити вікно, а самому зараз займатися своїми справами; або ж можна контролювати його, спрямовуючи на місця, де потрібне додаткове очищення.

Чому варто замовити Hobot-188 у нас?

  • ми працюємо з офіційними постачальниками;
  • товар перебуває на офіційній гарантії протягом 12 місяців;
  • у разі виявлення несправності чи шлюбу швидка заміна;
  • безкоштовна доставка по всій Україні;
  • можливість прийти та подивитися, як він працює у нашому спеціалізованому Шоурумі;
  • можливість повернути товар упродовж 14 днів.

Відео, огляд Hobot 188

Гаряча лінія для консультацій ROBOTICS +38 097 707-47-44

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для миття вікон