Огляд та порівняння Смарт роботів пилососів Neato Botvac D4 та D6 Connected.

Роботи пилососи від американського виробника Neato – справжній  шедевр у світі розумної робототехніки! Нові моделі, випущені в 2018 році, Neato Botvac D4 та Neato Botvac D6 Connected миттєво завоювали ринок серед представників роботів пилососів для сухого збирання. Роботи Neato відрізняються якісною навігаційною системою LDS, яка сканує приміщення в режимі реального часу, що дозволяє роботу максимально точно малювати карту приміщення та визначати своє місцезнаходження. Він відмінно орієнтується в темряві, якщо забирається під ліжко або інші меблі та вичищає там все без залишку. На відміну від інших роботів, які рухаються хаотично по всій площі, залишаючи деякі ділянки брудними, роботи Neato рухаються певною траєкторією, обминаючи всі кімнати і кожен куточок будинку, роблячи прибирання в 4 рази швидше за рандомні роботи-пилососи.

Прогрес розвитку роботів для збирання стрімко йде вгору.

Дивіться актуальний каталог Роботів Пилососів

Основні характеристики Neato Botvac Connected D4 та D6

Роботами Неато можна керувати дистанційно через програму на смартфоні "NEATO". Підтримується Android та ios системами. За допомогою цієї програми можна складати графік збирання, спостерігати за тим, що робить робот в даний момент, перебуваючи при цьому в іншому місці, а також можна переглянути історію збирання.

Ніто Д4 і Д6 підійдуть для сухого прибирання будь-якого типу поверхонь як гладких, так і ворсистих. Завдяки системі всмоктування "SpinFlow" роботи пилососи добре підійдуть для тих, хто має вдома домашні вихованці, а відповідно і багато вовни. Для збору вовни розроблена спеціальна силіконова щітка (опція), яка не забивається і не намотує волосся, збираючи все сміття з килима. Вибрано оптимальну форму корпусу роботів для якісного прибирання в кутах, і при цьому збережено стильний дизайн. Робот автоматично повертається на базу, якщо потрібне підзаряджання, а потім продовжує прибирання з того місця, на якому закінчив. Після закінчення прибирання він також повертається на базу і Вам не доведеться його шукати.

Робот Ніто забезпечений великою кількістю датчиків, які не дозволять йому врізатися і псувати меблі, падати зі сходів і заплутуватися в проводах, що лежать.

neato

Різниця моделей Neato D4 та D6

- Ніто D6 забезпечена вдосконаленою батареєю High Capasity Li-ion, яка дозволяє роботу прибирати площу до 160 кв. метрів на одному заряді, в порівнянні з 80 кв.
- Інша відмінність полягає у фільтрах. У Botvac D4 вбудований фільтр Standart, який чудово працює та залишає повітря чистим та свіжим. Ultra Perfomance Hepa фільтр, встановлений у Botvac D6, підходить для людей, які страждають на алергію, якщо вдома тварини, а також для тих, хто особливо піклується про чистоту повітря в будинку.
- Ще одна важлива відмінність – це бічна щітка. У пилососа Neato D4 вона відсутня. За допомогою неї, робот пилосос може вичистити весь бруд з-під плінтусів і в кутах.
- У комплекті робота пилососа Botvac D6 йде магнітна стрічка, за допомогою якої ви можете обмежити території, куди робот не повинен заїжджати.

Відео, огляд Neato

Залишились питання? Звертайтесь за консультацією

Гаряча лінія для консультацій ROBOTYPE +38 (097) 707-47-44