Порівняння роботів для миття підлоги Everybot

Моделі знято з виробництва

Дивіться каталог нових моделей роботів пилососів

 

Корейський виробник, який зайняв особливу нішу на ринку робототехніки зі своєю лінійкою роботів-полотерів Everybot, не перестає радувати своїми розробками. На сьогоднішній день у компанії випущено дві серійні моделі Everybot RS500 та Everybot RS700, і вона продовжує стрімко розвиватися. Розглянемо низку питань, що виникають у звичайного користувача при першому знайомстві з Еврібот.

Everybot rs500

Для яких цілей призначений цей прилад?

Everybot RS500 та Everybot RS700 призначені для сухого та вологого прибирання виключно на твердому покритті. Вони підійдуть для всіх видів лінолеуму, ламінату, плитки, а також менш захищених від попадання вологи поверхонь, таких як паркет або паркетна дошка. Площа прибирання безмежна, але слід розуміти, що батарея Everybot має певний автономний час роботи, а баки для води або миючої рідини мають об'єм приблизно 60 мл, кожен. Тому рекомендована площа прибирання без дозаправки дорівнює близько 30 кв.м. Роботи можуть застосовуватися для миття або полірування вікон, плитки, дзеркал, загалом для будь-якої гладкої поверхні. Для зручного застосування, бот має невелику вагу та зручну ручку для утримання. Як змінні серветки застосовується щільна мікрофібра багаторазового використання.

Everybot RS500 vs Everybot RS700

Принцип роботи полотерів?

Перед початком роботи необхідно заправити обидва контейнери водою або миючою рідиною. Далі потрібно змочити обидві серветки Everybot і віджати до вологого стану. Встановивши робота на рівну поверхню, вибрати за допомогою пульта режим збирання та натиснути кнопку старт. Під час роботи рідина з контейнерів автоматично подається на серветки, підтримуючи їх у вологому стані приблизно протягом 20 хвилин. За бажання можна зробити долив рідини, а заразом і змінити серветки на чисті. Полотер Еврібот використовує шість встановлених режимів роботи, кожен із яких підійде під конкретну ситуацію. В автоматичному режимі бот чергує всі свої режими в хаотичному порядку, тим самим намагаючись досягти максимального результату збирання.

Принцип работы Everybot RS

Чим відрізняється нова модель RS700 від старої RS500?

У 2018 році випуск нового робота для збирання підлоги Everybot RS700 сколихнув ринок. Дана модель на відміну від першого полотера RS500 зазнала безліч змін, а саме: збільшено час автономної роботи майже вдвічі, до звичайного режиму роботи додано режим Турбо, суттєво зменшено габарити мийника (висота) та по колу додано ряд датчиків наближення, для утримання пилу від контакту зі стіною. Додатково до автоматичного полотера стало можливим придбати докстанцію Everybot. Вона буде служити місцем для зберігання приладу і одночасно його зарядкою. Для правильної експлуатації робота-полотера треба розуміти, що поверхня, що прибирається, повинна бути очищена від великофракційного сміття. Для цієї мети Ви можете підібрати модель робота-пилососа в нашому інтернет-магазині "Robotype"

Сравнение характеристик Everybot RS500 vs Everybot RS700

Відео, огляд Everybot RS500

Відео, огляд Everybot RS700