Робот пилосос - реальна допомога домогосподарці.

Сьогодні багато людей виконує сучасна техніка, надаючи своєму господарю можливість розпоряджатися вільним часом. Кава-машини, електрочайники та посудомийні машини практично всю стомлюючу роботу виконують роботи-домогосподарки! Робот для прибирання будинку - один із вдалих винаходів 21 століття!

Як працює робот пилосос?

Потрібно натиснути одну кнопку, щоб диво – машина прийшла в дію та зробила повсякденну роботу за вас! Можна навіть не обтяжувати себе натисканням кнопки, існують моделі, в яких можна програмувати час прибирання або керувати віддалено за допомогою смартфона та спеціальної програми. У робота-пилососа є дуже важливі функції:

Таймер - можна позайматися своїми справами, зустрітися з друзями, з користю провести час і не витрачати зусилля, наприклад, чищення килима або миття підлоги. Так багато вчених пропонують різні варіанти інноваційних розробок, за допомогою яких можна усунути всілякі забруднення, не витрачаючи своїх сил і дорогоцінного часу. Роботи-пилососи можна вважати одним з таких варіантів. Залишається тільки вибрати потрібну модель. Це не становить жодних труднощів, тому що досвідчені фахівці спеціалізованого магазину роботів пилососів «ROBOTYPE» допоможуть знайти те, що потрібно. Існує безліч варіантів роботів-пилососів, які замість господаря будинку розберуться із домашніми справами. Їхні моделі варіюються в залежності від цін, функцій, технології прибирання, комплектації і, звичайно ж, виробника.

Замість звичайного чищення можна запрограмувати автоматичний пилосос на прибирання в певний час, вимкнеться він також у встановлений час. Можливо, робити прибирання і щодня, тоді повітря в кімнаті буде чистішим і практично не буде пилу.

Можна використовувати спеціальні режими для конкретного прибирання. За допомогою режиму "Автоматичне прибирання" можна просто освіжити кімнату. За допомогою режиму локального прибирання можна вичистити сильні забруднення. Після того, як пилосос виконає завдання, він вимикається та повертається на базу. Пилосос сам знаходить пристрій, на якому він заряджається, після закінчення роботи. Вам залишиться тільки почистити контейнер (сміттєзбірник) та вибити фільтр. Існують моделі з автоматичним вивантаженням сміття, здатні працювати автономно протягом місяця.

Для роботи йому необхідно від 10 см висоти, може пилососити у таких місцях, як під кріслами, між ніжками столу та стільців, а також об'їжджати крихкі предмети, щоб їх не зіпсувати. Робот оснащений цілим набором датчиків і сенсорів, за допомогою яких відчуває навколишній простір і дозволяє йому обминати ці предмети.

Пилосос може використовуватися також і за відсутності господарів, тоді його шум не буде чутний. Для цього потрібно заздалегідь запрограмувати його або почати прибирання з екрана смартфона, підключивши пилосос до домашньої мережі Wi-Fi.

Ціна робота пилососа та вироблені функції.

Залежно від того, які функції виконує машина, варіюється і ціна. Як і багато товарів, так і роботи-пилососи розмежовані за категорією покупців класу "економ" (від 3000 до 10000 грн.), "преміум" (від 10000 до 19000 грн.) та "еліт" (від 20000 до "тут, чого душа забажає").

Навіть найдорожчий товар має набір найпотрібніших функцій:
- сміття забирається спеціальними щітками в сміттєзбірник;
- пилосос збирає бруд, а фільтр допомагає затримати пильні частки;
- спеціальні щіточки почистять кути та вздовж плінтусів.

Можна зайти на сайт robotype.shop, вибрати виробника, вивчити продукцію, характеристики даного товару і вибрати той, який відповідає заявленим вами вимогам. Пристрій, що сподобався, можна купити по інтернету, а також замовити доставку додому, щоб уникнути зайвого клопоту.

Такі машини стали вже практично побутовими приладами, якими можуть користуватися всі господині, так само як і електровіник. Еволюція пилососів не закінчується лише на роботах-пилососах, це лише перше покоління. Можливо, незабаром з'являться роботи, які зможуть охороняти будинок або проводити більш глибоке чищення. Еволюція інноваційних розробок не зупиняється на досягнутому!