Виробник роботів для дому Neato

Американська компанія Neato Robotics розпочала свою діяльність у далекому 2004 році та досить швидко зуміла завоювати ринок своїми розробками, показавши високий клас якості своїх товарів. На наш ринок продукція цієї компанії зуміла потрапити лише 2014 року, тобто зовсім недавно, коли в Україні відкрився її перший офіційний представник. На сьогоднішній день Neato Robotics нам добре відома та шанована у колах любителів розумної робототехніки, а також людей, які цінують свій час. Роботи Пилососи даного бренду відносять до техніки Преміум класу, куди входять вже всім відомі виробники iRobot, Ecovacs та інші.

Прогрес розвитку роботів для збирання стрімко йде вгору.

Дивіться актуальний каталог Роботів Пилососів

Особливості Neato

Однією з основних особливостей роботи цієї компанії є унікальна система навігації (LDS), яка значно зуміла обігнати своїх конкурентів. На відміну від інших фірм, роботи Ніто постійно сканують приміщення під час прибирання за допомогою інфрачервоного лазера «лідар». Це дозволяє їм будувати і перебудовувати оптимальний маршрут, не повторюватися і не проходити по одних і тих самих місцях, виявляти особливо забруднені місця, ну і звичайно, не врізатися і не псувати меблі. А також знаходити своє місцезнаходження та повертатися на базу. В останніх моделях Neato, таких як серії пилососів 2019 Botvak Connected, інженери додали додаткову опцію, роботи забезпечені Wi-Fi модулем і тепер є можливість керувати ними, не перебуваючи вдома, а бути, наприклад, на роботі або в гостях і стежити за виконанням збирання. Прийшовши додому, Ви вже залишите свій будинок у чистоті, що є запорукою комфорту, витративши при цьому хвилину свого часу. У деяких моделях стала доступна функція "No-Go", що використовується для встановлення віртуальної перешкоди та функція запам'ятовування до 3-х планів збирання. Остання функція буде корисною для власників 2-х, 3-х поверхових будинків, які планують використовувати пилосос для очищення різних рівнів.

Роботи пилососи останнього покоління також характеризуються потужною Li-ion батареєю, завдяки якій роботи у різних моделях можуть працювати від 60 до 120 хвилин на одному заряді та прибирати площі до 250 кв. На сьогоднішній день такі характеристики не можуть не вражати. Тому, купити робот пилосос Neato - це гарантовано придбати надійну та якісну техніку.

Небагато історії розвитку роботів-пилососів від Neato Robotics.

Свій старт компанія розпочала з розробки роботів-пилососів XV – серія, які одразу завоювали ринок та отримали безліч нагород від відомих журналів. Інженери вже на той час не представляли робот пилосос без навігації і вперше застосували технологію складання карт приміщення. Для цього вони використовували встановлений на пилосос модуль "Лазерного сканування", який надалі став застосовуватись на всіх роботах від цієї компанії. Не маловажним моментом є ще й те, що навіть на перші роботи прибиральники встановлювалися досить потужні двигуни, яким і на сьогодні у багатьох виробників немає рівних. Дизайнери не помилилися і з формою робота, що нагадує букву D. Саме така форма передньої частини корпусу визнана максимально ефективною при очищенні вздовж стін, плінтусів та в кутах.

Neato Signature – наступна серія роботів-пилососів, яка отримала ще потужніші мотори і відповідно потужнішу силу всмоктування. Плюс до всього тут вже було додано можливість складання своєї програми збирання (Автоматичний Графік Очистки). Ця модель була покращеною версією популярного на той час Neato XV-21 і проіснувала недовго. Незабаром у 2014 році їй на зміну прийшла абсолютно нова Серія Neato Botvac, яка координально відрізнялася як за дизайном, так і за технічними характеристиками.

На 2019 рік Neato Robotics випускає 5 моделей роботів пилососів серії Connected - вершина штучного інтелекту застосовуваного в побутовій робототехніки. Які відрізняються покращеною системою навігації, стильним дизайном та впровадженням останніх технологій. Всі пилососи комплектуються модулем Wi-Fi, для підключення до смартфону та віддаленого керування. Оновити прошивку пилососа стало доступним повітрям.

Загалом компанія Neato дуже добре зарекомендувала себе у наших покупців. Купити Neato Robotics у Києві або Одесі дуже легко. Ви завжди можете замовити демонстрацію пилососу в нашому місті, детальніше ознайомитися з характеристиками. Якщо ви перебуваєте в іншому місті, ми забезпечимо безкоштовну доставку. Спеціалізований магазин робототехніки "Robotype" є офіційним Дилером Neato Robotics в Україні. Ми надаємо гарантію та сервісне обслуговування від виробника.

Залишились питання? Звертайтесь за консультацією

Гаряча лінія для консультацій ROBOTYPE +38 (097) 707-47-44