Огляд робота пилососу Xiaomi Roborock S6 Pure

Розумний робот-пилосос Roborock S6 Pure (міжнародна версія) - це високоякісний робот прибиральник суббренду Roborock, оснащений оптимальними функціями, що полегшують прибирання будинку. Це оновлена ​​модель вже відомого Xiaomi Roborock S6 випуску 2019 року. На додаток у нової моделі є збільшений резервуар для води на 180 мл. Він звичайно не такий великий, як у останньої моделі Xiaomi Roborock s5 Max (з ємністю 280 мл), але теж пристойний. Робот здатний прибрати більше 150 м2 підлоги на одній зарядці, у поєднанні з оновленими інтелектуальними функціями картування Вашого будинку або квартири.

Повний каталог роботів пилососів Roborock

Відеоогляд, ТЕСТ, Розпакування, Порівняння Roborock S6 Pure:

Причина через яку купують розумний пилосос Roborock S6 Pure (Global Version):

Насамперед причина з якої S6 Pure привертає увагу покупців - це новий, більш привабливий дизайн корпусу та оновлена ​​електроніка (начинка) прибиральника. Робот-пилосос Roborock S6 Pure, так само як і його попередник оснащений точною лазерною навігацією (LDS) на базі Лідар. За допомогою цього модуля робот може скласти карту прибирання Вашого будинку, а потім передати всю інформацію на Ваш смартфон для більш детального налаштування прибиральних зон. Робот запам'ятовує кілька планів (поверхів) прибирання та відповідно підходить для повноцінного використання у будинках з кількома поверхами.

roborock s6 pure сенсори

Детальні характеристики:

 • Марка: Roborock
 • Модель: S6 Pure
 • Розміри: 350 х 350 х 96,5 мм
 • Вага: 3,2 кг
 • Колір білий
 • Навігація: Лазерне картографування (LDS) Лідар
 • Місткість пилозбірника: 480мл
 • Місткість бака для води: 180 мл
 • Потужність всмоктування: 2000 Па
 • Місткість акумулятора: 5200 мАг
 • Час заряджання: 180 хвилин
 • Час роботи на 1 зарядці: до 150 хвилин

КОМПАКТНИЙ І СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН

Пилосос Xiaomi S6 Pure має компактні розміри (350 x 350 x 96,5 мм.), щоб Вам було легше робити прибирання у вузьких зонах Вашого будинку. Робот комплектується шваброю для вологого прибирання з механічною подачею води. Як миюча насадка використовується мікрофібра з м'якої тканини, яка допомагає виконувати прибирання більш ефективно, прибираючи більше плям і не дряпаючи підлогу. Сам бак (резервуар) для води має об'єм на 180 мл, і можливістю регулювати кількість подачі води, очищаючи більше областей без необхідності міняти ганчірочку або додавати воду, перериваючи прибирання. Робот-пилосос Roborock S6 Pure дуже легкий в очищенні, обслуговуванні та догляді.

roborock s6 pure дизайн

Пилозбірник разом з Hepa фільтром, об'ємом 480 мл, можна промивати водою. Він легко витягується для очищення.

roborock s6 pure сміттєзбірник

КАРТОГРАФУВАННЯ, ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ІДЕНТИФІКАЦІЯ КАРТИ

Завдяки лазерному датчику, що обертається на 300 об/хв, Roborock S6 Pure може наносити на карту прибирання Вашого будинку дані з точністю до 98% і зберігати до 3-х карт, що застосовуються до багатоповерхового будинку або різних приміщень. Крім того, власник може підключити робота до телефону через мобільний додаток і налаштувати область для прибирання на свій розсуд.

roborock s6 pure карта прибирання

Потужність всмоктування та збирання сміття

Roborock S6 Pure має потужність всмоктування 2000 Па, достатню для очищення будь-яких твердих покриттів та килимків з невеликим ворсом. Нижня щітка обертається зі швидкістю 15000 об/хв., і в поєднанні з оптимальним конвекційним повітряним потоком забезпечує постійну, високу потужність всмоктування робота. Робот здатний збирати пил навіть коли контейнер для сміття сповнений (хоча, все ж краще цього уникати і витрушувати контейнер вчасно). Робот підходить для збирання вовни свійських тварин, але не забувайте про нижню щітку, яка періодично потребує очищення.

roborock s6 pure сбор мусора

Датчики роблять роботу пилососу безпечним

Основний процесор S6 Pure також оновлений порівняно із звичайним Roborock S6, даючи можливість роботу обробляти та використовувати новітні алгоритми руху, оптимізуючи маршрут очищення у режимі реального часу. Крім того, пилосос має низку внутрішніх датчиків, таких як акселерометр, датчик килимових покриттів, інфрачервоні датчики від падіння зі сходів. Вони в свою чергу допомагають S6 Pure визначати всі напрямки пересування робота в будинку і автоматично повертати його до док-станції для зарядки, якщо батарея вичерпала свій заряд.

roborock s6 pure навігація

Користувачі цього пристрою можуть вказати області в будинку, які необхідно упорядкувати і заборонені зони, які в даний момент не потребують прибирання. Все це Ви зможете налаштувати у мобільному додатку (Mi home або Roborock).

roborock s6 pure управління через смартфон

Один з моментів, через який багато користувачів бояться використовувати робот пилосос - це шум. Але з роботом S6 Pure Вам не потрібно турбуватися про цю проблему. Завдяки хорошій звукоізоляції та шумоподавленню у робота S6 Pure, гучність двигуна вдвічі менша в порівнянні з роботами попереднього покоління.

roborock s6 pure віртуальна стіна

Де придбати Roborock S6 Pure Robot Vacuum Cleaner?

Якщо Вам сподобався даний робот пилосос, то натисніть на кнопку і Ви перейдете в Офіційний магазин, де можна дізнатися докладні характеристики або купити Xiaomi Roborock S6 pure, з Офіційною гарантією від виробника і приємним бонусом - Безкоштовне налаштування та підключення робота нашим майстром у Вас вдома!

Дивіться завжди актуальний каталог роботів для прибирання!

Кнопка дивитись товар