Робот мийник вікон Hobot 268

Тайванська компанія Hobot Technology не стоїть на місці, і в 2016 році представила нову модель робота для чищення вікон та скла Hobot 268 (Хобот 268). Робот мийник вікон отримав принципово новий дизайн, квадратної форми, який дозволяє зробити миття вікон ще якіснішим, вимиваючи всі кути і важкодоступні місця. Крім нового дизайну автоматичний мийник вікон має ряд переваг у порівнянні зі своїми попередниками, а дивитися найгарячі новинки виробника Hobot:

Дивіться актуальний каталог роботів для миття вікон Hobot

Відео як працює Hobot 268, огляд

Переваги Hobot 268

Для утримання на вертикальній поверхні (Вікно або дзеркало) застосували той же принцип, який застосовується на моделях Hobot 188, що вже зарекомендували себе. Потужний мотор, створюючи розрядження повітря між вікном і роботом, щільно присмоктує його як присоска. Двигун був узятий той самий, проте суттєво знизилася споживана потужність. Далі за рахунок вбудованих двох гусениць швидкість руху робота значно збільшилася (приблизно на 50%). Тепер на прибирання одного квадратного метра у нього йде 2,4 хвилини. На 2016 рік мийник для скла Хобот-268 є найшвидшим серед подібних роботів. А ось рівень шуму знизився ще більшим.

Цей робот здатний швидко очищати великі поверхні. Він чудово підходить для панорамних вікон, вітрин магазинів та будь-яких вітражних вікон. Завдяки новим встановленим датчикам Хобот 268 може забирати на поверхнях, які не обмежені рамою. Також він обладнаний системою навігації Ai-Technology 3.0. Це система штучного інтелекту третього покоління, у якій задіяно гіроскоп.

Очищення вікон за допомогою Hobot 268

Тут можна розповісти відразу про кілька переваг. Хобот 268 забезпечений новими типами насадок, що чистять. Тепер їх два види, одні для сухого, інші для вологого прибирання. Сучасні матеріали ще якісніше прибирають будь-яку рівну і ребристу поверхню. Тепер їх можна не прати, а достатньо прополоскати у теплій воді. Додалася можливість полірування скла. З автоматичним мийником Hobot 268, Ваші вікна блищатимуть ідеальною чистотою.

Під серветкою знаходиться панель на пружинках, яка змушує робота максимально прилягати до поверхні, через що зростає якість прибирання на будь-якій ребристій або нерівній поверхні.

Спосіб чищення також було змінено. Тепер робот, рухаючись зигзагоподібно, спочатку проходить всю поверхню горизонтальними, а потім вертикальними лініями. Така система очищення не залишає жодних розлучень, а із застосуванням нових серветок доводить стан скла до ідеальної чистоти. Хобот 268 означає придбати надійного помічника до себе в будинок. Відгуки Hobot-268 залишаються винятково позитивними. Хобот-268 підійде для очищення кахельних стін, мозаїчного скла, будь-якого шорсткого скла або вікон з плівкою.

Безпека Hobot 268

Робот комплектується страхувальним тросом, для механічного (100%) утримання приладу від падіння з висоти. У разі відключення електрики під час миття всі моделі HOBOT мають вбудований акумулятор, який утримає робота протягом 20 хвилин та дозволить зняти його. Для захисту від падіння з безкаркасних вікон встановлені 4 датчики обриву поверхні, які не дозволять роботу впасти, наприклад, з безрамного дзеркала.

Замовляючи робот Hobot-268 у нашому спеціалізованому магазині Robotics, Ви отримуєте якісний сертифікований товар на гарантії від виробника.

Залишились питання дзвони! +38 097 707-47-44

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для миття вікон