Що таке друге покоління Xiaomi Roborock?

Xiaomi Roborock (2 generation) оснащений новими інтелектуальними функціями, такими як: Визначення типу поверхні – ідентифікація килима; Функція відображення картки збирання; Можливість вибору найефективнішого шляху очищення; Більше потужності всмоктування; Функція вологого збирання; Оновлений додаток і т. д.. Крім того, цей робот прибиральник здатний працювати протягом 2,5 годин з потужністю всмоктування 2000 Па.. Звучить здорово?

Наша Стаття та Огляд розповість Вам про Характеристики Xiaomi Roborock 2-го покоління, а дивитися найгарячіші новинки виробника:

Повний каталог роботів пилососів Roborock

Roborock s50 в інтерʼєрі

Відеоогляд, Характеристики, Тест Roborock s50

Робот отримав літій-іонний акумулятор найбільшої ємності – 5200 мAh

Xiaomi Roborock оснащений Li-ion батареєю ємністю 5200 mAh, індикатор батареї відображає рівень заряду через різні кольори під час заряджання робота. Білий колір означає, що рівень заряду акумулятора становить більше 50%, жовтий – менше 50%, червоний – рівень заряду акумулятора падає нижче 20%. Для правильної експлуатації робот повинен постійно знаходитися на базі для зарядки. Час заряджання батареї займає близько 180 хв.

літій-іонний акумулятор Xiaomi Roborock s50

2,5 години робочого часу або збирання на площі до 250 квадратних метрів

Роботи пилососи інших виробників і навіть дорожчі аналоги, здатні працювати лише близько 120-130 хвилин. Xiaomi MiJia (в режимі сухого прибирання) працює цілих 150 хвилин, покриваючи близько 250 квадратних метрів площі прибирання будинку та забезпечуючи при цьому 2000 Pa потужності всмоктування. Для забезпечення максимального часу роботи, встановіть за допомогою регулятора потужності всмоктування в додатку, необхідну потужність відповідно до покриття підлоги ( Плитка, паркет, ламінат - 1,2 рівень потужності, Килимові покриття - 3,4 рівень потужності)

Ідентифікація килимів (датчик визначення типу поверхні)

Розумний пристрій зазвичай працює в нормальному режимі всмоктування, а максимальний режим всмоктування активується, як тільки робот заїжджає на килим, щоб забезпечити високоякісне глибоке очищення. Встановити або вимкнути цю функцію, Ви можете у додатку "Mi Home" зі свого смартфона.

Ідентифікація килимів (датчик визначення типу поверхні) Roborock S50

Технологія Smart Navigation та датчик відстані лазера (LDS)

Поряд із LDS, який сканує приміщення зі швидкістю 5x360 градусів за секунду, Roborock використовує алгоритм SLAM. Лідар сканує інтер'єр, допомагаючи роботу краще орієнтуватися, тоді як одночасна локалізація та зіставлення розраховує найбільш ефективний спосіб очищення без втрат часу та забезпечує більш ефективне очищення. Крім того у робота працює система перезарядки для великої площі - це коли робот розряджається, не закінчивши прибирання, їде до заряджання і продовжує очищення.

Технологія Smart Navigation та датчик відстані лазера (LDS) Roborock S50

Датчики, які допомагають переміщатися Xiaomi Roborock

Xiaomi Roborock оснащений 13 датчиками, включаючи LDS, які допомагають роботу орієнтуватися у просторі та забезпечують кращу продуктивність очищення.

  • Бічний датчик стіни, утримує пристрій від зіткнення на відстані 10 мм..
  • Roborock оснащений м'яким бампером для захисту ваших меблів та стін.
  • Кришка захисту гіроскопа обладнана спеціальним датчиком, який врятує Ваш пристрій від застрягання, наприклад, під диваном, що просів.
  • Датчики падіння активуються, коли робот потрапляє на сходові отвори, тому він не падає зі сходів.
  • Завдяки інфрачервоній технології, датчик для пошуку та з'єднання із зарядною станцією підвищує шанс повернення робота на базу та перезарядки.

Датчики Roborock s50

Додаток для Смартфону "Mi Home"

За допомогою програми "Mi Home" та смартфону Ви можете створювати віртуальні стіни, направляти робота для очищення конкретної області, призначити графік та час очищення кілька разів на день та багато інших цікавих речей. Програма синхронізується з Roborock, щоб Ви могли бачити карту будинку і могли легко направляти робота в потрібні місця, малюючи спеціальну область картки на своєму телефоні. Ця функція неймовірна, тому що робот може очистити певну область Вашої оселі, фактично не використовуючи віртуальну стіну або просто блокуючи її. Ви також можете направити робот пилосос в потрібне місце, поставивши на своєму екрані маркер і він піде до мети.

Додаток для Смартфону "Mi Home" Roborock S50

Здатність долати перешкоди висотою до 2 см..

Конструкція корпусу робота дозволяє пристрою переміщатися по нерівній поверхні з перепадами висоти до 20 мм. Це можуть бути міжкімнатні поріжки, перехідні планки, килимові доріжки та килими. Потрібно враховувати, що це вже критична висота і вищий робот не переїде. Якщо на робот встановлена миюча насадка, то режим подолання порогів відключається, щоб уникнути заїзду на килим (своєрідний захист) і робот може переїжджати лише до 8 мм..

Здатність долати перешкоди висотою до 2 см. Roborock S50

Вологе прибирання (протирання)

Вбудований біонічним фільтром для швабри поглинає воду, зберігаючи достатню кількість води на мікрофібрі. Коли робот перестає працювати, вода теж перестає подаватись. Бак для води спроектований так, щоб його установка на нижню частину пристрою була швидкою та легкою.

Основна щітка з щетинками V-подібного типу (швидкість обертання становить 1350 оборотів на хвилину) на додаток до бічної щітки Z-форми (швидкість обертання становить 330 оборотів на хвилину) забезпечує максимальну ефективну очистку. Бак для води містить близько 180 мл. рідини, що достатньо для роботи швабри протягом 45 хвилин. Інтелектуальна система працює за основним принципом біонічної системи рослин і сама контролює подачу води. Ковзаючий механізм розроблений таким чином, що вода розподіляється з розумом, тільки коли робот рухається.

Вологе прибирання (протирання) Roborock S50

Потужність всмоктування 2000 Па робить MiJia Roborock найпотужнішим пилососом у своїй ціновій категорії

Двигун з такою потужністю чудово подолає будь-які тверді покриття. Навіть килимові доріжки, ковролін, взагалі всі подібні покриття з низьким ворсом будуть по зубах цьому прибиральнику. А ось для килимів з високим ворсом потрібно буде щось потужніше, наприклад Dreame bot D9 Pro.

Двигун (Потужність всмоктування 2000 Па) Roborock S50

Клавіші управління

Роботом можна керувати за допомогою кнопок на передній частині корпусу. Центральна клавіша відповідає за включення та вимикання робота, а також за пуск/паузу прибирання. Кнопка праворуч запускає режим локального прибирання для швидкого очищення невеликої ділянки підлоги. Кнопка зліва відправить робота на зарядну станцію. Затиснувши одночасно дві останні кнопки на 3 секунди, робот скине налаштування підключення до мережі Wi-Fi.

Кнопки корпусу Roborock S50

Новий фільтр, що миється

Фільтр для очищення E11, розроблений із застосуванням тефлонового покриття, забезпечує ефективне очищення пилу до 95%. Промийте його водою, дайте йому висохнути і робот готовий до роботи, але робіть це не частіше ніж 1 раз на місяць. Xiaomi не містить додаткових фільтрів, тому Вам бажано міняти його один раз на 8 місяців..

Захист від заплутування

Новий круглий пилосос Xiaomi запобігає сплутуванню проводів на трьох головних своїх модулях: на колесах, бічній щітці та нижній щітці. Конструкція допомагає захистити пристрій від перегріву та виходу з ладу підшипника двигуна.

Конструкція Roborock S50

Різниця між першим і другим поколінням роботів

Характеристики Roborock s50

Чи варто купити Xiaomi Roborock?

Друге покоління Xiaomi Roborock, безумовно, краще, ніж Xiaomi Mi Robot, але ціна пристрою вище. Потужність всмоктування 2000 Па достатньо, щоб забрати довге волосся людини або тварини і якщо у вас є поверхні з килимовими покриттями, то цей пилосос набагато краще підійде для їх очищення. Не забувайте про нову функцію вологого протирання, тому що рідко буває, що робот-пилосос робить і те, і інше. Таким чином, Roborock досить гарний для будь-яких поверхонь, включаючи паркетну підлогу, плитку, ламінат і килимові покриття з коротким ворсом. Оновлена ​​технологія навігації дозволяє роботу переміщатися по кімнатах, відображаючи карту прибирання та вибираючи найефективніший шлях у роботі. Мобільний додаток просто чудово, у нього є безліч налаштувань.

У будь-якому випадку на сьогоднішній день Roborock показав високі стандарти в автоматичному прибиранні будинку і рекомендується до покупки.

Гаряча лінія для консультацій ROBOTICS +38 (097) 707-47-44

Дивіться завжди актуальний каталог роботів для прибирання!