Roomba e5 Дизайн

Модель знята з виробництва

Дивіться повний актуальний каталог роботів iRobot

iRobot e5 має аналогічну конструкцію та дизайн корпусу як у всієї лінійки пилососів iRobot. Ця модель не має модуля навігації (камери) і розрахована на роботу в невеликих приміщеннях, переважно з твердими покриттями для підлоги. E5 roomba має круглу форму та програмно-апаратне забезпечення, яке дуже схоже на Roomba 896.

Починаємо огляд з верхньої частини смарт робота:

Коли ви вперше бачите верхню частину Смарт Roomba e5, ваші очі тягнуться до трьох кнопок. Усі три кнопки розташовані у центрі корпусу. Основною кнопкою є «CLEAN», яка діє як кнопка живлення та запуск автоматичного прибирання. Кнопки ліворуч і праворуч - це Повернення на базу та локальне прибирання.

• Кнопка «Повернутися до бази» - натиснувши цю кнопку, Айробот Е5 повернеться на свою домашню базу і почне заряджатися.

• Кнопка «Локальне очищення» - означає, що Roomba e5 переміщатиметься (локально) по спіралі, збільшуючи амплітуду, доки не відчує, що він завершив цикл очищення.

Верхня частина корпусу Roomba e5

Нижня частина робота пилососу:

Зовнішня схожість нижньої частини iRobot Roomba e5 практично повторює нового флагмана Roomba i7+. Єдина відмінність полягає в тому, що Roomba e5 не має вентиляційного отвору для автоматичного самоочищення і, відповідно, має звичайну зарядну станцію. У нього аналогічний прибиральний блок із двома гумовими щітками, бокова щітка, сміттєвий бак та акумулятор.

Нижня частина Roomba e5

Розмір та габарити

Що стосується розміру Roomba e5, то тут мало що змінилося. Roomba, дотримується стандартних форм та розмірів властивих всієї лінійки Айробот.

• Діаметр 337 мм

• Висота 76 мм

Вид збоку Roomba e5

Порівняно з попередніми моделями Roomba та більшістю інших роботів пилососів цей розмір відповідає нормі.

Що в коробці?

iRobot e5 включає наступні деталі поставки:

• Зарядний пристрій (База)

• Віртуальна стіна – 1 шт.

• Шнур живлення

Комплектація Roomba e5

Зарядна база

Roomba e5 включає стандартну зарядну базу. Як і у всіх пилососах Roomba. Коли його акумулятор розряджається, робот спробує знайти зарядну базу та автоматично розпочати заряджання.

Віртуальна стіна

iRobot e5 комплектується дворежимним віртуальним бар'єром обмежувачем. Цей віртуальний бар'єр допомагає блокувати рух Roomba у певних місцях вашого будинку, створюючи невидимі лінійні чи радіальні перешкоди. Пряма лінія бар'єру тягнеться до 250 см, а радіальна лінія кругового обмежувача досягає 101 см в діаметрі.

Особливості iRobot e5

Roomba e5 пропонує лише найважливіші та практичні функції.

Планування прибирання

Можливість встановлення графіка прибирання Roomba e5 є однією з найцікавіших функцій.

Як це працює? Припустимо, ви дуже зайнята людина, яка просто не встигає розбиратися з роботом пилососом. Немає проблем! Румба е5 має спеціальний мобільний додаток iRobot Home. Завдяки цьому додатку користувачі можуть встановлювати щоденний або тижневий графік прибирання, крім одноразового графіка.

  • Щоденне/щотижневе планування. Цей метод планування очищення означає, що ви маєте можливість планувати свій Roomba e5 для прибирання вашого будинку в певний час, кожен день тижня. Незалежно від того, чи знаходитесь ви вдома чи ні, Roomba автоматично активується, щоб виконати поставлене завдання.
  • Одноразове планування. На відміну від щоденного/щотижневого планування, одноразовий графік призначений для випадків, коли вам потрібно, щоб прибирання пройшло у певний день. Наприклад, у вас може виникнути ситуація, коли Вам необхідно прибрати перед приходом гостей, тому ви встановлюєте один розклад заздалегідь, щоб Roomba не забув про це.

Скріншоти додатку для керування Roomba e5

Управління додатком

Користувачі мають можливість використовувати програму iRobot HOME для смартфонів. Програма дає користувачам можливість встановити розклад очищення, відправити Румба 5 на прибирання, увімкнути та запустити режим локального очищення або відправити назад на домашню базу для заряджання.

Налаштування програми дуже просте. Для підключення до вашого телефону через Wi-Fi потрібно всього кілька хвилин, і як тільки він налаштований, ви зможете контролювати всі аспекти вашого Roomba зі смартфона. Домашній екран програми схожий на основний інтерфейс користувача фактичного пилососа, де є велика кнопка «CLEAN», розташована посередині екрана.

Управління додатком Roomba e5

Зручність використання

Хоча, на перший погляд, використання робота пилососа може здаватися складним, але в більшості випадків це не так. Експлуатація Roomba e5 безумовно відноситься до категорії роботів, яку легко зрозуміти та використовувати.

Немає складних процесів, пов'язаних з використанням цього розумного пилососа. Просто натисніть одну кнопку "Очистити" і це достатньо для щоденного автоматичного прибирання. Для встановлення більш складних завдань, скористайтесь налаштуванням пилоботу через мобільний додаток, в будь-якому зручному для вас місці.

Прибирання Roomba e5 на кахелі

Як розпочати роботу з Румба е5?

За замовчуванням робот пилосос налаштований на максимальну продуктивність та ефективність. Він не потребує додаткових налаштувань. Просто розпакуйте його, підключіть зарядну базу, помістіть e5 на зарядну базу та все! Інструкція iRobot Roomba e5 по встановленню бази знаходиться в посібнику, що додається.

Спочатку всі пилососи мають близько 30-50% заряду і Ви можете використовувати його відразу, але виробник рекомендує вперше повністю зарядити акумулятор, що дозволить забезпечити безперервну роботу протягом 90 хвилин. Після повної зарядки натисніть кнопку «CLEAN» та насолоджуйтесь прибиранням.

Підсумок:

Новий iRobot e5 призначений для сухого прибирання невеликих приміщень та підходить для всіх типів покриття, крім килимових. Для площі понад 50 кв.м., та килимових покриттів бажано використовувати більш старшу модель, наприклад iRobot i7. Єдині витрати на технічне обслуговування – це заміна високоефективного фільтра, щітки, що обертається, гумових щіток і батареї.

Гаряча лінія для консультацій ROBOTICS +38 097 707-47-44

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для прибирання