Роботи пилососи iClebo (Yujin Robot). Анонс 2018 року

У Сеулі відбувся анонс нової моделі 8-ї серії від Південно-Корейської компанії Айклебо. Модель iClebo A3 розроблена на платформі п'ятої серії і швидше за все орієнтована на зміну застарілої, але все ж таки досі популярної моделі iClebo Arte. В Україні новий iClebo A3 YCR-M08-30 буде доступний вже у квітні 2018 року.

Чим може похвалитися нова модель iClebo A3?

Серія роботів пилососів YCR-M08 з'явилася на ринку України ще наприкінці 2017 року. Вона була представлена лише двома моделями у стилі персонажів «Зоряних воїн» та «Залізної людини», прив'язувалася до дати виходу відомих блокбастерів. Новий iClebo A3 виконаний у класичному стилі з цікавим дизайном та начинкою.

iClebo Star Wars, iClebo Iron Man, iClebo A3 YCR-M08-30

Пилебот Айклебо успадкував усі функції від попередніх моделей, включаючи вологе прибирання, бездоганну роботу та високу якість складання. Всі автоматичні пилососи восьмої серії комплектуються модулем бездротової передачі Bluetooth, тепер керувати та налаштовувати прибиральника стало дуже просто. Причому робота програми, синхронізація смартфона з роботом відрізняється високою стабільністю та підтримується всіма пристроями в операційних системах Android та iOS. На відміну від своїх побратимів восьмої серії, де використовувалися специфічні звукові ефекти, в Айклебо А3 звуковий супровід спрямований на сповіщення про стан самого робота і Ви можете чути його, щоб своєчасно реагувати на них. Нове програмне забезпечення та навігація зі збільшеним кутом огляду спрямовано на покращення вже високого рівня якості збирання.

Принцип работы iClebo A3 YCR-M08-30

Робот підтримує п'ять основних режимів прибирання: класична змійка (використовується навігація і всі датчики), хаотичне очищення (без застосування навігаційного модуля), локальне прибирання (пляма), максимальне очищення (змійка, а потім хаотичний режим). П'ятий режим – це вологе прибирання, при якому пилосос переходить у спецрежим роботи полотера. Перші чотири режими дублюються із застосуванням функції подолання порожків або без. Не маловажним буде і можливість налаштування повноцінного графіка прибирання, у потрібний час та у потрібний день.

На завершення нагадаємо, що вся техніка від Юджин Робот має гарантію 12 місяців та післягарантійне обслуговування.

У 2019 році восьма серія (YCR-M08) роботів пилососів повністю знята з виробництва. Про нові анонси та вихід популярних моделей роботів прибиральників читайте у нашому Офіційному блозі.