Огляд робота для миття вікон та плитки Hobot 168

Представляємо вашій увазі робота-мийника вікон Хобот 168. Маючи потужний вакуумний двигун, апарат здатний утримуватися на вертикальній поверхні. У його завдання входить не тільки миття скла та вікон, а й стін з кахлю та плитки. Детальніше у нашому огляді далі...

Прогрес розвитку роботів для збирання стрімко йде вгору.

Дивіться актуальний каталог Роботів для вікон

Зміст:

Вступ

За продуктивністю роботи для вікон Hobot, і зокрема Hobot 168 можна порівняти з роботом-мийником вікон Windoro WCR-I001 від iRobot, хоча зовні та технологічно ці два пристрої відрізняються. Windoro має квадратну форму та пересувається за рахунок магнітів, а Hobot за допомогою потужного вакууму. У цьому його перевага - він здатний впоратися з різними типами поверхонь, навіть нерівними та ребристими. В експлуатації Hobot набагато простіше плюс у нього краще продумана система безпеки. Він призначений насамперед на допомогу господаркам у миття домашніх вікон, а Windoro – скоріше для офісів та торгових центрів, оскільки може охоплювати більше площі. Одним з мінусів мийника Hobot 168 є відсутність автоматичної подачі миючого засобу на серветки, що чистять. Але періодично збризкувати їх вручну є не таким вже й важким завданням.

Hobot 168 робот для окон

 

Комплект поставки Hobot 168

 • Робот для миття вікон Hobot 168
 • Блок живлення 240 В
 • Акумуляторні батареї LiPo 4 шт
 • Серветки з мікрофібри – 12 шт
 • Кріпильні кільця для серветок – 4 шт.
 • Страхувальний трос – 4,5 м
 • Подовжувач постійного струму – 4 м
 • Пульт дистанційного керування
 • Інструкція з експлуатації Hobot 168
 • Гарантійний талон.

hobot 168 комплектация

 

Дизайн та елементи керування Hobot 168

Робот Hobot 168 має мініатюрні розміри та приємний зовнішній вигляд з мінімальною кількістю елементів керування. Корпус пристрою виконаний із білого або сірого міцного пластику. Зверху знаходяться отвори для кабелю живлення та шнура страхування, а також кнопка включення. У нижній частині встановлюються дві серветки з мікрофібри, які активно обертаються та відтирають поверхні. Управління роботом відбувається з пульта, який має стандартний інтерфейс: кнопка включення, напрямки в різні боки, вибір режиму, пауза. Ручний контроль із пульта необхідний, якщо робот не може самостійно очистити всю поверхню та пропускає деякі ділянки на ній.

hobot 168 кнопка включения

 

Технічні характеристики Hobot 168

 • Режими очищення – 3
 • Максимальний розмір вікна – 6 х 5 м
 • Габарити – 29,5×14,8×12 см
 • Вага – 930 грам
 • Швидкість роботи – 1 кв.м за 4 хвилини
 • Час роботи від акумулятора – 20 хвилин
 • Довжина кабелю живлення – 5 м
 • Довжина страхувального троса – 4,5 м.
 • Потужність - 80 Вт/год
 • Рівень шуму – 70 дБ.

hobot 168 моющие насадки

 

Принцип роботи та продуктивність Hobot 168

Робот-мийник Hobot 168 працює за простим принципом. Ви можете налаштувати його на автономне чищення або керувати з пульта. Він чистить поверхні у трьох режимах поетапно – вологе миття, потім усунення розлучень та сухе протирання. Для максимального ефекту потрібно використовувати відразу три режими, але якщо в цьому немає потреби, то ви можете застосувати їх на свій розсуд.

Перед запуском пристрою на роботу потрібно перевірити підключення кабелю до мережі та наявність страхувального троса (на випадок, якщо живлення пропаде, щоб робот не впав). Далі потрібно збризкати серветки миючим засобом і натиснути кнопку включення на корпусі. Прилад починає рухатися зигзагом по всій поверхні та всмоктувати частинки бруду та пилу. Потужний вакуумний насос надійно утримує пристрій на вертикальній або горизонтальній поверхні без використання магнітів або присосок. Інтегровані датчики допомагають роботу краще визначати краї поверхонь та не падати з них.

Апарат демонструє вражаючу продуктивність: вікно розміром 6х5 м він відмиє приблизно за 25 хвилин. У режимі «вологого прибирання» робот рухається в принципі повільно, проте досить якісно очищає поверхню від забруднень. Для протирання вікна від розлучень потрібно змінити брудні серветки на чисті (добре, що в комплекті їх цілих 12 штук), додати невелику кількість води та відправити робота на роботу. Таким чином, повноцінний процес миття одного вікна в будинку займе робота від 30 до 40 хвилин.

Тепер докладніше про серветки з мікрофібри, що чистять. Вони мають натуральну структуру, тому не сідають при пранні, не линяють, а завдяки своїй щільності не залишають ниток на поверхні під час чищення.

Hobot 168 також має переваги у плані безпеки. Крім згадуваного раніше страхувального троса цей прилад може працювати від батарейок. Заряду їх вистачить десь на 20 хвилин. Також при виникненні будь-яких збоїв у роботі апарата лунає звуковий сигнал і світиться індикатор.
Після закінчення своєї роботи пристрій самостійно повертається на точку старту, і його можна відключати та прибирати з поверхні.

hobot 168 работает на плитке

 

Відео, Огляд Hobot 168

 

Обслуговування Hobot 168

Робот Hobot 168 не вимагає особливих заходів для обслуговування. Серветки з мікрофібри легко знімаються і очищаються від бруду або під проточною водою або під час прання, в тому числі і машинної. Колеса також слід протирати від накопиченого сміття, перед тим, як знову одягати на них серветки. При правильній експлуатації апарат прослужить дуже довго.

 

Висновок

Проаналізувавши все сказане вище, ми можемо зробити висновок, що Хобот 168 може стати чудовою альтернативою ганчіркам, губкам, швабрам та іншому ручному устаткуванню для чищення вікон. З ним цей процес стане простим та приємним, а результат порадує кожну господиню.

Залишились питання? Звертайтесь за консультацією

Гаряча лінія для консультацій ROBOTYPE +38 (097) 707-47-44