Оглядова Стаття Xiaomi Roborock S7

Кілька днів тому Xiaomi анонсувала вихід нового робота пилососа Roborock S7, з оновленим модулем вологого прибирання і абсолютно новою конструкцією нижньої щітки. Ви читаєте один з перших оглядів, який розповість Вам про основні особливості, специфікаціях, а також ціну і про те, де купити новий робот-пилосос Roborock s7.

Повний каталог роботів пилососів Roborock

Цей робот прибиральник дуже схожий на свого попередника Roborock S6 MaxV, однак новий робот-пилосос має ряд значних поліпшень. Одне з головних переваг нової моделі - це можливість використання його з автоматичної базою автовигрузкі сміття, яка дає повну автономність роботи пилососа протягом місяця. Це перший робот прибиральник від суббренда Roborock з такою можливістю, але не перший у цілому від Xiami. Робот навчився автоматично піднімати свою швабру при заїзді на килими (залежить від товщини ворсу) і сама насадка тепер вібрує при митті, намагаючись максимально підвищити якість мийки. А ось додаткову камеру в передньому бампері для кращої ініціалізації предметів на підлозі вирішили поки не ставити.

Xiaomi Roborock S7 Plus

Після швидкого порівняння особливостей Roborock S6 MaxV і Roborock S7, ми не виявили більше особливих відмінностей. Обидва робота-пилососа мають однакову потужність всмоктування - 2500Pa, однакову ємність акумулятора - 5200mAh, і навіть однаковий обсяг бака для води - 280 мл. Офіційні дані по рівню шуму: тихий (64 дБ) / стандартний (67 дБ) / сильний (69 дБ), MAX (72 дБ).

Видео, Распаковка, Тест Roborock S7

Повний Відео-огляд, Тест драйв, Розпакування Roborock S6 MaxV

Дизайн

Пластикова кришка на верхній частині S7 як буд-то покрита рояльним лаком і буде поставлятися в двох кольорах (чорний і білий). На верхній частині лазерного датчика нанесений логотип з технологією Stone, який може відбивати світло різних кольорів, при перегляді під різними кутами. Бічна частина корпусу виготовлена ​​з твердого матового пластика, стійкого до подряпин. Три фізичні кнопки у верхній частині корпусу відповідають певним функціям. Середня кнопка перемикача має функцію світлового індикатора і може відображати робочий стан робота пилососа білий колір означає потужність батареї вище, червоний колір означає потужність батареї нижче 20%, а миготливий світло означає зарядку. Під час запуску швидке миготіння червоним кольором вказує на стан несправності. Як бачите, новий пилосос Roborock T7 має ту ж конструкцію, що і звичайний Roborock S6, включаючи розмір, розташування кнопок, бічну щітку, центральну щітку, колеса і бак для води.

Дизайн Roborock S7

Як не дивно, важко знайти якусь інформацію про обсяг контейнера для сміття оскільки робот ще не вийшов на широкий ринок. Однак виробник повідомив, що бак для води має об'єм 300 мл, а обсяг сміттєзбірника дорівнює 460 мл, попередній робот-пилосос Roborock мав схожий розмір сміттєзбірника.

Турбо-щітка Roborock S7

Знизу пилососа ми бачимо абсолютно нову турбощітку, яка за словами виробника дуже ефективно збирає сміття і при цьому не забивається і нічого на себе не намотує. Далі знизу ми бачимо вже стандартні для Roborock: Бак для води з об'ємом 280 мл, 6 датчиків перепаду висоти, 2 зарядних контакту, одна бічна щітка і знімна нижня щітка. Є знімна нижня швабра з мікрофіброю. До речі, потрібно звернути Вашу увагу на нову систему вологого очищення з підйомним механізмом для заїзду робота на килими, без зняття ганчірки. Бак для води традиційно розташований ззаду пилососа, і зняти його можна, не перевертаючи робот-пилосос догори дном. Це дуже зручно.

Як і в попередніх моделях, тканину з мікрофібри для вологого прибирання прикріплюється до дна резервуара для води і додатково має вібрацію для відтирання плям. Також є можливість контролювати рівень подачі води через додаток, що дозволяє мити велику площу.

Навігація (Картографія)

Уже стандартно для Roborock на новий робот пилосос встановили модуль LDS (Лідар). Програмне забезпечення оновили і тепер робот сам визначатиме килими в кімнаті, якщо такі є і наносити їх на карту прибирання. При заїзді на килим швабра пилососа буде автоматично підніматися. Це перша модель робота прибиральника, яка зможе працювати на змішаному покритті.

Навігація Roborock S7

Як ми вже говорили, новий пилосос також використовує лазерну навігацію і алгоритм RR Mason 7.0 для побудови найбільш ефективного маршруту очищення. Мало мати «очі», а й потужний «мозок».

Час автономної роботи і ємність батареї

Говорячи про батарею, її ємністю 5200 mAh, і цього достатньо для очищення 250 квадратних метрів або 2,5 годин часу збирання. Залежно від встановленого рівня потужності пилососа, змінюється і час роботи. У будь-якому випадку робот має функцію дозарядки і закінчить прибирання на будь-якої площі, просто це може зайняти трохи більше часу.

Картографія Roborock S7

Також як було реалізовано у моделі Xiaomi Roborock S5 Max тут встановлена електронна помпа, для регулювання подачі води на мікрофібру. Таким чином регулюється і площа вологого протирання. Але Ви повинні пам'ятати, що чим частіше Ви будете промивати саму тряпочку (мікрофібру), тим ефект мийки буде краще. Рекомендується промивати після обробки кожних 30-40 кв.м..

Рухома вібруюча платформа для миття Roborock S7

Де купити новий робот пилосос Roborock S7?

Купити Xiaomi Roborock S7 з Офіційною гарантією і захистом виробника, Ви можете в нашому провідному в Україні, спеціалізованому магазині робототехніки "ROBOTICS".

Дивіться завжди актуальний каталог роботів для прибирання!

Дивитись товар