Оглядова стаття про робот для вікон Hobot 288

Hobot 288 – апарат 2017 року. Потужний просунутий робот-мийник вікон, кахлів, глянсових пластикових та інших поверхонь. Пристрій тримається на вікні завдяки сильному вакуумному насосу, а пересувається за допомогою спеціальних гусениць. Для очищення поверхонь використовуються серветки із мікрофібри двох видів. Головним нововведенням апарата є можливість керування ним зі смартфона. Ми репрезентуємо його огляд.

Прогрес розвитку робототехніки не стоїть на місці

Дивіться повний каталог роботів для миття вікон Hobot

Зміст:

 1. Вступ
 2. Позиціювання
 3. Комплект поставки
 4. Дизайн та елементи управління
 5. Технічні характеристики
 6. Принцип роботи/продуктивність
 7. Висновок

Вступ

Пропонуємо вашій увазі робот для чищення вікон Hobot 288. Це абсолютно новий механізм, який поєднує в собі технології більш старих моделей виробника, так і нові функції. Зокрема, цей прибиральник працює майже вдвічі швидше за попередників. Крім того, тепер роботом можна керувати зі смартфона, що робить процес контролю його роботи легшим.

Позиціювання Hobot 288

Робот Hobot 288 є приймачем моделі Hobot 268. Він також має квадратну форму, аналогічні розміри та елементи на корпусі, але представлений у чорному кольорі. Те, що відрізняє його від 268-го робота - це підключення до смартфона або планшета користувача. Це дозволяє настроювати режими, вибирати час та дні прибирання, а також стежити за його станом. Ця ж функція відрізняє його і від іншого просунутого робота компанії – Hobot 198. Квадратна форма дозволяє роботу краще діставати до кутів та вимивати їх. Вагомою перевагою Hobot 288 перед попередніми моделями є швидкість очищення - 1 кв.м. робот очищає всього за дві хвилини, в той час, як 268 модель справляється з цим же завданням майже за три хвилини. Як і попередник, Hobot 288 використовує бортові датчики визначення країв, тому його можна сміливо використовувати на безрамних вікнах.

Комплект поставки Hobot 288

 • Робот Hobot 288
 • Страхувальний трос
 • Пульт керування з батарейками
 • Насадка із мікрофібри синя - 3 шт
 • Насадка із мікрофібри жовта - 3 шт.
 • Акумулятор Li-Po
 • Адаптер живлення
 • Шнур та подовжувач 4 метри
 • Інструкція по використанню

Дизайн та елементи управління Hobot 288

Корпус робота-мийника виконаний із міцного пластику чорного кольору з глянцевим відливом. Зверху знаходиться кнопка увімкнення та індикатори робочого стану. Є зручна ручка для перенесення. Серветки з мікрофібри встановлюються на спеціальні липучки та використовуються згідно з призначенням – сині для сухого прибирання, жовті для вологої. Так як весь процес управління здійснюється через смартфон, на корпусі немає додаткових панелей налаштувань. Крім того, у комплекті йде пульт керування, такий же, як у попередників, щоб керувати роботом, коли немає можливості використовувати для цього смартфон.

Вид зверху hobot 288

Вид знизу hobot 288

Дизайн корпусу hobot 288

Вид збоку hobot 288

Технічні характеристики Hobot 288

 • Режими очищення - 3
 • Розміри - 24 см х 24 см х 10 см
 • Вага – 1,2 кг
 • Швидкість роботи – 2 хвилини/1м2
 • Робота з вікнами розміром 6 х 5 м
 • Робоча ширина – 24 см
 • Автономне харчування - 4 акб Li-Po по 3,7V
 • Час роботи від акб - 25 хвилин
 • Довжина кабелю живлення – 4 м
 • Довжина страхувального троса – 5 м, навантаження – 150 кг.
 • Потужність - 80 Вт/год
 • Рівень шуму – 64 дБ.

Детальні технічні характеристики Hobot 288 у нашому магазині.

Принцип роботи/продуктивність Hobot 288

Робот Hobot 288 призначений для очищення вертикальних та горизонтальних поверхонь. З його допомогою можна мити вікна, скляні двері, дзеркала, плитку, пластик та інші гладкі поверхні.

Працює пристрій від електрики, яка подається на силовий кабель. Перед тим, як запускати апарат на прибирання, потрібно підключити його до мобільного додатка. Тут можна вибрати режим, час, направляти робота до бажаних місць та стежити за процесом.

Для переміщення поверхнями робот використовує м'які гумові гусениці та вакуумний насос, який створює під роботом потужний потік повітря. Серветки з мікрофібри кріпляться до спеціальної рухомої платформи. Вони мають хороші поглинаючі властивості, не залишаючи на поверхні калюж або патьоків. Завдяки квадратній формі робот непогано справляється зі збиранням у кутах, але можуть залишатися невеликі ділянки біля країв. Це з тим, що бортові лазерні датчики не пускають його впритул до краю з метою безпеки.

Якщо ми згадали про безпеку, у цього робота є ще така фішка: якщо на поверхні, яку він очищає, є тріщини, або, наприклад, вона занадто ребриста і не гарантує достатньої зчеплення, апарат зупиниться і подасть відповідний звуковий сигнал.

Тепер докладніше про режими. Перший режим – сухе прибирання. Для цього використовуються сині серветки із мікрофібри. Цей режим застосовується, якщо потрібно просто протерти поверхні без необхідності ретельного очищення. Для режиму вологого прибирання потрібно встановити жовті серветки, тому що вони мають довший ворс і вбирають велику кількість води під час миття вікон. Для якіснішого результату миття можна задати роботу функцію подвійного проходу. Третій режим – це видалення розлучень. Це займає робота від 8 до 15 хвилин.

Варто відзначити важливий елемент системи робота – це його штучний інтелект. Називається він Ai-Technology 3.0. Ця версія більш вдосконалена порівняно з попередніми. Як результат, бачимо, що робот має кращу навігацію, рівно пересувається зигзагом зверху вниз. Тут є приємна особливість: алгоритм руху можна задавати роботу вручну через програму.

Насамкінець зазначимо, що для підстрахування від падінь робот використовує спеціальний трос, і у разі припинення харчування він просто повисне в повітрі. Але цього може і не трапиться, тому що у Hobot 288 є 4 акумуляторні батареї, заряду яких достатньо, щоб ви прийшли та встигли зняти апарат з поверхні.

Закінчивши очищення, робот повертається на точку старту та надсилає повідомлення на смартфон.

Висновок

Підсумувавши все вище розглянуте, можемо відзначити, що це справді один із кращих роботів для миття вікон на сьогоднішній день. Він зручний, швидкий, демонструє гарну якість поряд із добре продуманою системою управління та безпеки.

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для миття вікон