Найкращі Роботи пилососи Преміум класу на початок 2019 року.

У цій статті ми розповімо про те, як вибрати робот пилосос найвідоміших виробників, які складають ТОП 3 всіх світових виробників роботизованої техніки для домашнього збирання.

Найкращі Роботи пилососи Преміум класу на початок 2019 року (iRobot i7 Plus, Neato D7, iClebo O5)

iRobot i7 Plus ★ Neato D7 ★ iClebo O5

На початок 2019 роботи для прибирання будинку вже щільно зайняли свою нішу незамінних помічників, особливо для тих хто любить і тримає домашніх тварин. Звичка почуття щоденної чистоти та комфорту спонукають людину до купівлі даних приладів, а саме Робота Пилососу. За останні роки технології виробників далеко зробили крок вперед і на сьогоднішній день всі три виробника пропонують максимально ефективні прилади з набором функцій комфорту та зручності управління. Розкажемо докладніше про кожен із них.

Neato Botvac D7 Connected

Робот пилосос від Американського виробника Neato Robotics та його топова модель Neato Botvac D7. Перша перевага - це оригінальна форма пилососа схожа на букву "D" англійського алфавіту. Така конструкція за словами виробника дозволяє роботу максимально заходити у кути та проходити вздовж стін та плінтусів. Також відпадає необхідність встановлення додаткових бічних щіток.

Neato Botvac D7 Connected

Неато Д7 має найширшу нижню щітку, майже 28 см, що робить його збиральний блок і ширину захоплення сміття найширшою. За потужністю, мотор пилососу Botvac D7 відноситься до категорії Вакуумників (Принцип роботи звичайного пилососа), має "Турбо" режим і його сили всмоктування цілком вистачає для очищення будь-яких покриттів. До того ж, за будь-якої нестачі потужності він весь недолік цілком компенсує нижньою турбощіткою.

Як і будь-який сучасний Гаджет, Робот обладнаний модулем Wi-Fi, що суттєво полегшує керування та налаштування приладу. У додатку є все найнеобхідніше, включаючи налаштування графіка прибирання, повний моніторинг та оповіщення про стан приладу, перебіг прибирання. Присутня функція малювання картки прибирання на екрані смартфона, запам'ятовування до трьох карток (для багатоповерхового будинку) та можливість встановлення віртуальних обмежувачів (Функція No-Go Line). Підтримує роботу з Apple Watch, Amazon Echo або Google Home.

Top-3-robotype-shop

Сміттєзбірник є найбільш містким серед моделей, що оглядаються (0.7 літра) і має високоякісну фільтрацію, завдяки застосуванню ULTRA Performance HEPA фільтра.

Навігаційний модуль, який використовується на даному пилососі, є одним з кращих рішень. LDS - Laser Distance Sensor, а за простим «Лідаром», проводить сканування приміщення по ходу руху, в реальному часі і під час всього прибирання. Плюсом такої технології є відсутність збою навігації, а мінусом його коротший термін служби, на відміну від оптичних гіроскопів.

Комплектація Neato D7 включає: Li-ion батарею на 4200 mAh, Зарядну станцію, Ultra Perfomance фільтр - 3 шт., і магнітну стрічку обмежувач.

iClebo O5 Wi-Fi

Південно-Корейська компанія Yujin Robot та її новий робот пилосос iClebo O5. Ця модель багато в чому ідентична моделі iClebo Omega, але має низку покращень і нових функцій. Дизайн даної моделі доручили розробити відомої компанії INNODESIGN і вона впоралася зі своїм завданням на всі 100%. Пилосос вийшов краплеподібної форми, яка показує чудовий результат збирання, особливо в кутах і вздовж плінтусів. Додатково вдалося розмістити дві бічні щітки, які не залишать шансів сміттю.

Прибиральний блок Айклебо О5 має плаваючу конструкцію та силіконову турбощітку, але це не головне у даної моделі. Основний пріоритет це потужний двигун, який є найпотужнішим серед моделей, що оглядаються, а щітки лише допомагають пилососу в прибиранні. Додатково присутні датчик визначення найбільш брудних місць та датчик визначення килимових покриттів. З їхньою допомогою відбувається автоматичне збільшення потужності тільки там, де це необхідно. Є функція «Турбо» режиму.

iClebo O5 Wi-Fi

Додавання до iClebo O5 модуля Wi-Fi стало очікуваним для тисяч шанувальників цієї марки. Тепер робот пилосос став повноцінним Смарт гаджетом, з розширеними налаштуваннями та віддаленим доступом. Оновлюється нова модель також повітрям. Як і у виробника Neato доступні функції налаштування графіка прибирання, демонстрація карти прибирання прямо на екрані смартфона, з можливістю коригування та багато іншого. А для любителів користуватися по-старому, в комплекті знайдете звичайний пульт управління. Підтримує роботу з Apple Watch, Amazon Echo або Google Home.

робот пилосос став повноцінним Смарт гаджетом, з розширеними налаштуваннями та віддаленим доступом

Контейнер для збору сміття залишився незмінним (0.6 літра). Цього обсягу цілком достатньо для щоденного збирання. Як фільтрацію використовують HEPA фільтр з додатковим захистом та можливістю промивання.

Система навігації легко справляється зі своїм завданням. Її мета побудувати максимально ефективний маршрут пересування пилососа, а робота полягає в побудові карти прибирання приміщення по стелі. Робить це за допомогою камери і далі інформація передається для обробки на плату гіроскопа. При виборі режиму автоматичного прибирання робот робить одинарний прохід по всій площі, а за бажанням можна використовувати подвійний прохід або локальне очищення невеликої ділянки.

На відміну від двох своїх конкурентів, iClebo єдиний робот, який комплектується блоком для вологого збирання. Це хоч і не повноцінне миття підлоги, але протерти пил на площі до 20 кв. вона цілком здатна. Комплектація iClebo O5 включає: Li-ion батарею на 5200 mAh, Зарядну станцію, HEPA фільтр - 1 шт., магнітну стрічку обмежувач, Пульт управління і комплект (швабра +2 мікрофібри) для вологого протирання підлоги.

iRobot i7 Plus

Американський виробник домашньої робототехніки iRobot Corporation з новинкою кінця 2018 року iRobot Roomba i7 або i7+(Plus), де приставка Plus позначає наявність у комплектації бази із самоочищенням пилососу до 30 прибирань. Цей пилосос стане знахідкою для тих, хто з якихось причин не може чистити контейнер після кожного прибирання. Дизайн робота пилососа не сильно змінився, а ось функціонал і технічні характеристики зазнали змін.

iRobot i7 Plus

Модуль збирального блоку, як і раніше, складається з подвійних багатошарових гумових щіток (барабанів), які застосовуються тільки на пилососах iRobot. Зміни торкнулися гумових ламелів на щітках, які є кращим захопленням сміття. Тепер вони мають максимальний контакт із підлогою, здатні змінювати та регулювати згинання в залежності від типу оброблюваної поверхні. Двигун Power-Lifting Suction, потужність якого значно зросла, перенесли зі сміттєзбірника в корпус пилососа. Це дозволило зробити сам контейнер для сміття миючим і очищення пилососа в цілому тепер спростилася. Об'єм контейнера для сміття становить (0.5 л) з вбудованим HEPA фільтром.

Модуль прибирального блоку iRobot

Навігаційний модуль iAdapt 3.0 з візуальною локалізацією – це навігація з технологією vSLAM, яка дозволяє роботу сканувати навколишнє середовище, щоб легко та ефективно переміщатися по всьому Вашому будинку. Робот створює візуальні орієнтири, щоб відстежувати, де він був і де ще доведеться забратися. Айробот 7 вивчає ваш будинок, запам'ятовує ваші кімнати та адаптується, щоб визначити найкращий спосіб очищення за допомогою технології Imprint Smart Mapping. Робот має функцію перезаряджання для прибирання на великій площі.

Для керування пилососом достатньо встановити на смартфон фірмовий додаток iRobot HOME. Це не просто програма для запуску пилососа, а повна енциклопедія з докладним контролем, налаштуваннями, можливістю оновлення. Після вивчення роботом Вашого будинку стане доступним дрібне підстроювання параметрів прибирання, відштовхуючись від конкретної кімнати або поверху. Можливе запам'ятовування до трьох різних кімнатних чи поверхових налаштувань. Комплектація iRobot i7 (iRobot i7+) включає: Li-ion батарею на 1800 mAh, Зарядну станцію, HEPA фільтр - 1 шт., обмежувач (Dual Mode Virtual Wall Barrier) 1.шт., додаткова бокова щітка 1 шт.

Докладніше про габарити:

Габаритні розміри роботів пилососів практично ідентичні. З важливих параметрів відзначимо висоту приладу: Neato D7 – 10 см., iClebo O5 – 8,7 см., iRobot Roomba i7 – 9,2 см.

Де придбати гарний робот пилосос?

Вибрати робот пилосос, а особливо Преміум Клас стає все складніше. Виробники з кожним роком дедалі більше оснащують свої прилади незрозумілими для звичайної людини функціями, модулями та налаштуваннями.

Наші менеджери допоможуть Вам із цим вибором та підберуть необхідну модель виходячи з потрібних параметрів. Звертайтесь у наші ШоуРуми у Києві та Одесі.

Для консультацій телефонуйте на гарячу лінію ROBOTICS +38 (097) 707-47-44