Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Купити робот пилосос Neato Botvac D7 Connected

Робот прибиральник Neato Botvac D7 Connected (НЕАТО Ботвак Д7), з можливістю віддаленого доступу (управління) через домашню мережу Wi-Fi. Автоматичний пилосос Neato D7 є найрозумнішою і найпотужнішою моделлю від виробника Neato на 2018 рік. Запатентована Neato технологія LaserSmart дозволяє підключати автоматичний робот Botvac D7 до карти прибирання і переміщатися по декільком кімнатах з максимальною точністю. Модель оснащена надійним і потужним двигуном з високим рівнем всмоктування, Hepa фільтром "Ultra performance", турбо-режимом роботи мотора і поліпшеною системою щіток для самої ідеальної системи чистки SpinFlow. Робот Neato ще c більшою обережністю ставиться до меблів, навіть у повній темряві. Нова металева обробка гарантує, що пилосос робот стане ще більш міцний, стійкий до подряпин і вібрацій.

Основні переваги Botvac D7: Навігація LDS; Управління зі смартфона (Wi-Fi); Потужний двигун (до 7500 Па); Збиральний блок 34 см (ширина захвату сміття); Необмежені віртуальні обмежувачі (No-Go лінії); Батарея 4200 mAh; Запам'ятовування декількох планів збирання; Режим зональної очищення; Збільшення потужності на килимах; Щітка для збору шерсті (в комплекті); D-подібна форма корпусу (краще заходить в кути); Багата комплектація.

Навігація

Після першого запуску і сканування зон прибирання в режимі виявлення або звичайною очищення, робот створює персоналізовану карту "My Floor Plan" Вашого будинку і відправляє її на Ваш смартфон. Neato D7 дає можливість зберегти до 3-х таких карт, що дасть Вам можливість редагувати до 3-х планів (карт) прибирання одночасно. Ця функція буде корисна для квартир або будинків з кількома поверхами для прибирання. Потім користувачі зможуть встановити віртуальні лінії «No-Go», щоб уникнути небажаних областей прибирання. Це гарантує, що робот завжди знає, де чистити і де не чистити, усуваючи необхідність в яких-небудь фізичних бар'єри. Зведена карта очищення показує, де робот пилососив, а також будь-які проблеми або перешкоди, які перешкоджали повному очищенні.

Навігація Neato Botvac D7 Connected

Прибирання всіх видів поверхонь

Robot vacuum Botvac D7 адаптований під будь-який тип поверхні з перепадом рівня підлоги не більше 15 мм. Конструктивною особливість моделі є нова технологія збирання SpinFlow. Для різних завдань можна використовувати різні щітки (силіконову або комбіновану). Для поздовжньої очищення плінтусів призначена бічна щітка. Botvac D7 Connected, як і всі роботи-пилососи компанії Neato Robotics орієнтовані виключно на сухе прибирання, тому не бажано використовувати їх на мокрій підлозі і в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Прибирання всіх видів поверхонь Neato Botvac D7 Connected

Налаштування і управління Botvac D7

Наступне покоління додатки Neato буде доступно разом з Botvac D7 Connected при запуску, пропонуючи покращений сучасний зовнішній вигляд, додаткові попередження і поліпшену зведення очищення з докладними картами покриття. З цим випуском вся лінійка Neato Connected (Botvac D3 / D4 / D5 / D6 / D7), тепер підтримує оновлення по повітрю і сервіс Amazon Alexa, Google Home, Neato Chatbot для Facebook і IFTTT.

Налаштування і управління Neato Botvac D7 Connected

Налаштуйте своє прибирання з кількома планами поверхів

Botvac D7 розумніші, ніж будь-коли, має функцію багатоповерхового плану, в якій можна зберігати до трьох поверхових планів. Вам знадобиться це, якщо у Вас декілька рівнів для очищення. Ви зможете встановити обмежувальні лінії на кожному поверсі, щоб Ваш робот уникав небажаних зон.

Налаштуйте своє прибирання Neato Botvac D7 Connected з кількома планами поверхів

D-подібна форма

Унікальна конструкція D-форми передньої частини Botvac D7 Connected, дозволяє глибоко проникати в кути і чистити уздовж плінтусів.

D-подібна форма Neato Botvac D7 Connected

Оновлення, Графік прибирання, Сповіщення

Підключайте офіційний додаток "Neato" на своєму смартфоні і Ви розкриєте функціонал пилососа на повну. Робот сам запропонує Вам оновити програмне забезпечення, якщо таке є. При бажанні можна налаштувати і використовувати зручний графік прибирання, як по днях тижня, так і за часом. Для зручності налаштована грамотна система оповіщень як про хід збирання, так і про виниклі складнощі. Повідомлення приходять на Ваш смартфон, що дозволяє моментально відреагувати.

Графік прибирання Neato Botvac D7 Connected

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Ні (тільки сухе прибирання)
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 7500
Об'єм пилосбірника (л) 0.700
Ємність акумулятора (мАг) 4200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 75
Кількість бічних щіток 1
Тип нижньої щітки Комбінована
Тип фільтру Hepa Ultra Performance
Габарити 321x335x110 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Ні
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Neato
Країна виробник Китай
Комплектація Робот-пилосос Neato Botvac D7 Connected
Плитка на станція для підзарядки
Турбощетка лопастная (силіконова)
турбощетка комбінована
Запасний Нера-фільтр - 2 шт.
Магнітна стрічка (маркер) 2 метри
USB перехідник
Інструмент по догляду за щіткою
Інструкція
Офіційна гарантія - 12 міс.

Робот Пилосос Neato Botvac D7 (Connected)

В наявності
Артикул: 1404
20 199 грн
27 995 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
  • ☝ Тут ПРАВИЛЬНИЙ Neato
  • Robotics - Офіційний дилер в Україні
До кінця акції
0
дні
00
години
00
хв
00
сек
Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

Доставка роботов пылесосов ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

Доставка роботов пылесосов ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

Доставка роботов пылесосов БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору