Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робот-пилосос iRobot Roomba i7+ (R75504) з функцією самоочищення

Робот пилосос преміум класу Roomba i7 Plus (iRobot 7 +) з базою для зарядки Clean Base Automatic Dirt Disposal, яка забезпечує максимальну зручність використання, а саме автоматичне спорожнення пилососа після збирання в закритий одноразовий мішок. База здатна провести очищення до 30 сміттєвих контейнерів пилососа. Працює в тандемі з роботом-натирачем iRobot Braava Jet M6. Триступенева система очищення використовує подвійні гумові щітки (валики) і потужне всмоктування для очищення різних поверхонь підлоги у Вашому домі. Робот i7 + вивчає, відображає і адаптується до Вашого дому з використанням технології Imprint Smart Mapping, дозволяючи Вам контролювати прибирання, де б Ви не знаходилися. Айробот Румба Ай 7 тепер запам'ятовує планування і Ви можете контролювати, коли, де і як ваш робот забирається, за допомогою програми iRobot HOME.

Основні переваги iRobot Roomba i7 +: миється контейнер (сміттєзбірник), сенсорне управління на передній панелі, система навігації та орієнтування в просторі iAdapt 3.0, розширене управління і більш гнучкі настройки в Смарт додатку iRobot Home, База самочісткі (до 30 днів автономної роботи).

Переваги нової системи навігації: Робот створює карту прибирання на Вашому смартфоні, запам'ятовує кілька планів збирання (для будинків з кількома поверхами), покомнатно розбивка (можна відправляти для прибирання в окрему кімнату), зональні обмежувачі і віртуальні стіни.

Технологія Clean Base ™

Інноваційна зарядна станція Clean Base ™ сама очищає контейнер для сміття! У попередніх моделях був автоматизований весь процес збирання, але контейнер все одно доводилося витрушувати вручну. Айробот зробили прорив в цьому плані, тепер єдиною вашою турботою буде заміна мішка для сміття в самій базі. Робити це потрібно приблизно раз в 30 прибирань.

Технологія Clean Base iRobot Roomba i7 Plus

Висока потужність всмоктування

Roomba i7 + став значно потужнішим попередників. А представників 600-ої серії, таких як легендарний Roomba 616, взагалі перевершив в 10 разів. Така потужність всмоктування гарантує, що смарт пилосос з легкістю впорається з прибиранням на будь-якому підлогове покриття, включаючи килимові.

Неймовірна потужність iRobot Roomba i7 Plus

Навігація iAdapt® 3.0

Запатентована навігаційна система vSLAM третього покоління дозволяє роботу відображати і запам'ятовувати навколишнє середовище (планування Вашого будинку). Раніше ця функція була доступна тільки роботам з лазерної LDS навігацією. Робот створює візуальні орієнтири, щоб відстежувати прибрані і неприбрані ділянки.

Навігація iAdapt 3.0 iRobot Roomba i7 Plus

Система фільтрації

3-х ступінчаста система очищення захоплює не тільки видимий сміття (шерсть, бруд і волосся), але також алергени і пил. Для фільтрації використовується HEPA фільтр, виготовлений зі спеціального матеріалу і здатний очистити до 99% пилку і алергенів. Особливо актуально для власників домашніх тварин.

Система фільтрації iRobot Roomba i7 Plus

Збиральний блок

Вже добре відома система прибирального модуля, що складається з двох гумових валиків спроектована так, щоб постійно знаходиться в контакті з прибирається поверхнею. Вона ідеально справляється з будь-яким сміттям, на будь-яких поверхнях. Практично не потребує очищення і як показала практика досить довговічна.

Збиральний блок iRobot Roomba i7 Plus

"Румба, прибери на кухні!"

Система Imprint ™ Smart Mapping дозволить Румбі i7 + стати частиною розумного будинку (Amazon Alexa, Echo чи Google Assistant). Робот вивчить ваш будинок і визначить кімнати, а вам залишиться тільки дати йому команду за допомогою голосового управління. На жаль для України ця функція буде доступна тільки на англійській мові.

Система Imprint Smart Mapping iRobot Roomba i7 Plus

Як можна цього не вміти?

Румба йде в ногу з часом, так що він забезпечений всім необхідним функціоналом:

  • Управління через Wi-Fi
  • визначення ступеня забруднення
  • інтелектуальна навігація
  • автоподзарядка і відновлення роботи, і багато іншого ...

Навігація iRobot Roomba i7 Plus

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Очищення пилозбірника, Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Ні (тільки сухе прибирання)
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Оптичний датчик (SLAM, vSLAM ...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 2500
Об'єм пилосбірника (л) 0.375
Ємність акумулятора (мАг) 1850
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 60
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Подвійна
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Так
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що не миється
Габарити 339x339x92 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Підсвічування в темряві Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Так
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник iRobot
Країна виробник Китай
Комплектація Робот-пилосос iRobot Roomba i7
Зарядна база Clean Base Automatic Dirt Disposal
Кабель живлення
Віртуальна стіна (батарейки в комплекті)
Запасний HEPA фільтр
Запасна Бічна щітка
Гарантійний термін, міс. 24
Тип гарантії Виробник

Робот Пилосос iRobot Roomba i7 Plus (R75504)

В наявності
Артикул: 1212
27 399 грн
28 899 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору