Найкращі роботи пилососи від найкрутіших виробників робототехніки на 2022 рік.

Вибрати робот пилосос у світі робототехніки стає дедалі складніше. Різноманітність вибору від різних виробників часом заплутує нас. Технічна начинка робота прибиральника часом незрозуміла для звичайного споживача. У цій статті ми зробили для Вас вибірку найпросунутіших та найпопулярніших моделей роботів прибиральників на середину 2022 року від різних виробників. Сподіваємося, що наш огляд моделей дозволить Вам хоч трохи зорієнтуватися та наблизитися до вибору моделі саме для Ваших потреб, щоб не переплачувати за непотрібні Вам функції. А для більш детальної консультації звертайтесь до наших офіційних шоурумів робототехніки за адресою:

Почнемо з найбюджетніших моделей та закінчимо топовими зразками (флагманами) 2022 року. Поїхали...

Cecotec Conga 1790 Ultra (CCTC-05473)

Одна з найкрутіших моделей для сухого та вологого прибирання у бюджетному сегменті від Іспанського бренду Cecotec. Недорогий робот пилосос має на своєму борту непогану потужність двигуна (до 2200 Па) та в комплекті з акумулятором (2600 mAh), робот здатний працювати на площі до 60 кв.м., на одному заряді. В якості модуля навігації робот використовує звичайний гіроскоп і нехай це не передова технологія, але він підтримує побудову і малювання карти прибирання. Це одна з небагатьох моделей, яка комплектується звичайним пультом управління і відмінно підійде як подарунок, ну наприклад батькам або людям, яким ліньки розбиратися з пригодами до смартфону. Робот має в комплекті 2 види нижніх щіток (гумова - для збирання вовни, комбінована - для щоденних прибирань).

Cecotec Conga 1790 Ultra (CCTC-05473)

iRobot Roomba Combo (R113840)

Перший гібридний робот пилосос від знаменитої компанії iRobot з можливістю сухого та вологого прибирання і до того ж, за невисоку вартість. Робот відмінно підійде тим, хто віддає перевагу якості та довговічності роботи техніки. Нехай робот і не має якихось надтехнологій як його побратими від китайських виробників, але свою роботу виконує на 100%. Як модуль навігації робот використовує звичайний гіроскоп і нехай це не найпередовіша технологія, але він підтримує пересування Z-траєкторією (паралельними лініями). Батарея на 3000 mAh здатна підтримувати роботу пилососа на площі до 80 кв.м., на одному заряді. Робот підтримує Смарт управління через програму "iRobot Home", але тільки для налаштувань та запуску прибирання. Спостерігати за ходом прибирання в реальному часі не вдасться (робот не підтримує цю функцію).

iRobot Roomba Combo (R113840)

Ecovacs Deebot Ozmo N8 (DLN26-21)

Одна з найбюджетніших моделей з функцією сухого та вологого прибирання, але з уже повноцінною навігацією на базі LDS (Лідар). Даний тип навігації є найбільш просунутим на сьогоднішній день і встановлюється на більшість моделей преміум сегмента. Робот має акумулятор 3200 mAh, здатний підтримувати роботу робота на площі до 80 кв.м., на одному заряді. Потужність всмоктування даного робота трохи вище середнього значення на ринку (2300 Па), і цього достатньо для будь-якого твердого покриття або тонких килимків. Для килимових покриттів бажано вибирати модель потужніша (бажано починаючи від 3000 Па) і ці моделі будуть трохи нижчими в нашому рейтингу. Всі роботи від компанії Ecovacs комплектуються вологим прибиранням за технологією OZMO. Це найкрутіша технологія серед гібридних роботів, з великим баком під воду (240 мл) та електронним регулюванням подачі води. Всі матеріали досить якісні та довговічні.

Ecovacs Deebot Ozmo N8 (DLN26-21)

Xiaomi Dreame D9 (RLS5-WH0)

Ще одна модель недорогого робота для сухого та вологого прибирання від компанії Xiaomi, з повноцінною системою навігації на базі LDS (Лідар). Робот має топовий акумулятор (5200 mAh) і досить непоганий двигун, здатний розвивати потужність всмоктування до 3000 Па. Це мабуть найдешевший робот, який справлятиметься з якісним прибиранням на килимових покриттях. Модель має дві версії робота прибиральника і друга його модель з приставкою "PRO" відрізняється від першої більш потужним мотором (на 4000 Па) і наявністю гребінки для самоочищення ніжної щітки від волосся, що намоталося. Роботи комплектуються баком для збору сміття (570 мл.) та окремим баком для води (280 мл..), з електронним регулюванням подачі води.

Xiaomi Dreame Bot L10 Pro (RLS5L)

Робот прибиральник для сухого та вологого прибирання середнього цінового сегмента, з найбільш топовими характеристиками продуктивності. Робот має топовий акумулятор (5200 mAh) і найпотужніший двигун в лінійці, здатний розвивати потужність всмоктування до 4000 Па. Роботи з такими системами більш лояльно ставляться до предметів інтер'єру, зменшуючи ймовірність зіткнень, ударів та заковтування дротів чи дитячої іграшки. Ну і відповідно потужний двигун дозволить впоратися з якісним прибиранням на килимових покриттях. Модель випускається у двох версіях і друга комплектується базою із системою автоматичного вивантаження сміття та має назву Xiaomi Dreame Z10 Pro.

Xiaomi Dreame Bot L10 Pro (RLS5L)

Hobot Legee D7

Абсолютно нова модель миючого робота пилососа від компанії HOBOT. Як відомо, дана компанія зарекомендувала себе на розробці та виробництві роботів для миття вікон і підлогових миючих роботів пилососів. Минулого року Hobot презентували модель миючого робота Hobot Legee 7, яка стала безцелером серед миючих роботів. Legee D7 один з небагатьох роботів, здатний автоматично піднімати свою швабру при заїзді на килими або при переїзді килимових доріжок. В якості навігації виробник встановлює найпопулярніший модуль LDS (Лідар), який сканує приміщення, малює карту прибирання та дозволяє використовувати весь сучасний функціонал в управлінні приладом. Хобот Ліги Д7 - одна з небагатьох моделей, яка підтримує роботу з роутером на частоті 5 Gz.. Потужність всмоктування, яку здатний нагнітати двигун дорівнює 2700 Па.. під час збирання.

Hobot Legee D7

Ecovacs Deebot Ozmo T9 (DLX13-44)

Цей робот вже відноситься до преміум сегменту і є однією з найпопулярніших моделей гібридних прибиральників 2 в 1. Робот має потужний двигун, здатний розвивати потужність всмоктування до 3000 Па., ємний акумулятор 5200 mAh., і систему вологого прибирання за технологією OZMO з. Механізм, що змушує вібрувати швабру, значно підвищує ефективність миття. До того ж це поки що єдиний робот пилосос, який комплектується системою освіжувача повітря. Це абсолютно нова фіча у роботів і призначена для розпилення приємного аромату в потрібних Вам зонах прибирання. Робот може комплектуватися базою із системою самоочищення, все залежить від Вашого бюджету. Можна придбати спочатку робот, а потім докупити до нього базу або купити її відразу в комплекті (у другому випадку модель називатиметься Ecovacs Deebot Ozmo T9 Plus (DXL13-54)).

Ecovacs Deebot Ozmo T9 (DLX13-44)

Hobot Legee 7

Ще один Миючий робот пилосос з Тайвані підійде тим, у кого немає килимових покриттів. Зважаючи на малу конкуренцію серед саме миючих роботів, дана модель є найкращим рішенням для автоматичного миття підлоги в 2022 році. До речі, минулого і позаминулого року лідерство тримали моделі Hobot Legee 688 і Hobot Legee 668 від цього ж виробника. Два миючі рухливі вібро-блоки з насадками, що чистять, з мікрофібри здатні відмити не тільки плями, але і повернути плитці первісну чистоту. Відразу чотири форсунки відповідають за рясну подачу води, а потужний двигун всмоктування здатний розвивати потужність до 2700 Па. Вода подається відразу на підлогу, а не через ганчірочку, що робить мийку ще ефективнішою. У робота із заводу налаштовані відразу 7 режимів миття під будь-яку ситуацію і доступне повне ручне налаштування. Керується робот через мобільний додаток, де робот малює карту прибирання та дозволяє встановлювати віртуальні обмежувачі. Мабуть, єдиний робот, який підключається до Wi-Fi як на частоті 2.4 ГГц, так і 5 ГГц. Робот має два контейнери для сміття 500 мл., і води 340 мл.

Hobot Legee 7

Xiaomi Ridmi Eve Plus

Одна з найпопулярніших моделей для сухого та вологого прибирання, в комплекті з якою поставляється база із системою самоочищення. База розрахована на автономну роботу до 60 днів і буде чистити контейнер для сміття Вашого робота і продувати фільтр замість Вас. Це дуже зручно і робить роботу пилососу повністю автономним. Бак для затоки води у даної моделі поєднаний зі сміттєвим баком, тому їх обсяги трохи менше (під сміття 300 мл., Під воду 250 мл.), ніж у аналогічних моделей з роздільними баками. Робот комплектується топовою батареєю 5200 mAh і двигуном з потужністю всмоктування до 2700 Па.. За навігацію відповідає добре всім відомий модуль LDS (Лідар), який дозволяє малювати карту прибирання, запам'ятовувати кілька карт прибирання та користуватися різного виду обмежувачами.

Xiaomi Ridmi Eve Plus

Xiaomi Roborock S7

Гібридний робот пилосос для сухого та вологого прибирання з можливістю підключення бази самоочищення від суббренду Roborock. Дана модель ідеально підійде тим у кого комбіновані покриття (Тверда підлога + килими), так як це один з небагатьох роботів на 2022 рік, який вміє піднімати швабру для переїзду килима та продовжувати миття за його межами. Сама швабра має електронне регулювання подачі води та вібрацію, щоб максимально відтирати плями. Саме в цій моделі виробник змінив конструкцію нижнього збирального блоку, встановивши гумовий барабан замість звичайної комбінованої щітки. Нова щітка не потребує очищення і не намотує волосся. Робот має два контейнери для сміття 470 мл, і води 300 мл. Для орієнтування в просторі використовується навігація LDS (Лідар), а для управління роботом спеціальний мобільний додаток "Mi Home". Робот малює карту прибирання, запам'ятовує кілька таких карт, робить покімнатну розбивку та дозволяє ставити віртуальні обмежувачі. На всі топові роботи від Xiaomi ставиться максимальна батарея 5200 mAh і топовий мотор з піковою потужністю мінімум 2500 Па..

Xiaomi Roborock S7

Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI

Один з найбільш високотехнологічних роботів пилососів на 2022 рік з інтелектуальною системою штучного інтелекту (розпізнавання предметів на підлозі), сухим та вологим прибиранням та можливістю підключення бази самоочищення. Вологе прибирання реалізовано з віброшваброю для максимального ефекту від миття. Штучний інтелект дозволяє безперешкодно обходити не тільки предмети меблів, але і предмети, що зустрічаються на підлозі, а найважливіше цей робот зуміє обійти фекалії домашніх вихованців і не розмаже їх по всій квартирі. Вологе прибирання у робота реалізовано за фірмовою технологією OZMO від Ecovacs, із застосуванням віброшвабри та електронним регулюванням подачі води. Контейнер для збору сміття обладнаний HEPA фільтром 430 мл., з подвійним захистом (сітка + поролон), а контейнер для води має об'єм 280 мл. Він малює карту прибирання, запам'ятовує кілька планів прибирання, розбиває карту по кімнатах (для покімнатного прибирання) та підтримує віртуальні та зональні обмежувачі. Батарея на 5200 mAh здатна підтримувати роботу робота пилососа на площі понад 100 кв.м. Модель може комплектуватися базою з системою автоматичного вивантаження сміття і має назву Ecovacs Deebot Ozmo T8 Aivi Plus.

Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI

Xiaomi Dreame Bot W10

Для тих у кого немає килимових покриттів для підлоги або вони присутні в малому обсязі, варто звернути увагу саме на Dreame Bot W10. Миючий робот пилосос комплектується базою з автоматичним промиванням миючих насадок (мікрофібри). Це поки що єдиний учасник нашого огляду здатний самостійно промивати насадки, що чистять. Для цього в базу помістили відразу 2 ємності об'ємом по 4 літри (для чистої води та для збирання відпрацьованої брудної води). Робот комплектується найпотужнішим на сьогоднішній день акумулятором (6400 mAh) та найпотужнішим мотором (на 4000 Па). За навігацію відповідає стандартна система Лідар (LDS), з відмальовуванням карти прибирання та всілякими налаштуваннями як зон прибирань, так і віртуальних обмежувачів руху.

Xiaomi Dreame Bot W10

iRobot Roomba S9 Plus

Робот пилосос для сухого збирання від Американського преміального бренду iRobot. Абсолютно новий дизайн робота (339x339x92 мм), з найкращим у світі збиральним блоком, що складається з двох гумових валиків і базою із системою самоочищення. Робот оснащений найпотужнішим мотором у лінійці Айробот (до 4000 Па), містким сміттєзбірником (400 мл), чудовою Li-ion батареєю (3300 mAh) та HEPA-фільтрацією. Параметри батареї можуть здатися убогіми в порівнянні з китайськими аналогами на 5200 mAh, але не забувайте, що це робот преміум рівня, де стоять дорогі енергоефективні двигуни і навіть на цій батарейці робот обробляє понад 100 кв.м на одному заряді. Загальна площа прибирання у Румба с9 плюс не обмежена. Керується робот з будь-якого смартгаджета через спеціальний мобільний додаток "iRobot". Він малює карту прибирання, запам'ятовує кілька планів прибирання, розбиває карту по кімнатах (для покімнатного прибирання) та підтримує віртуальні та зональні обмежувачі. Всі останні роботи від Айробот підтримують роботу в тандемі з полотером, що миє роботом iRobot Braava Jet M6.

iRobot Roomba S9 Plus

Samsung Jet Bot+ (VR30T85513W/EV)

Перший робот пилосос від компанії Samsung із застосуванням в якості модуля навігації LDS (Лідар) та бази із системою самоочищення. Робот призначений тільки для сухого прибирання, має конструкцію нижньої щітки із системою самоочищення від намотування волосся. Робот прибиральник Jet Bot відмінно підійде для очищення невеликої квартири, офісу і де ніхто не морочитиметься і стежити за чищенням сміттєзбірника та щітки. Пилосос може працювати щодня в повністю автономному режимі до 30 днів. Дана модель комплектується лише стандартними датчиками та функціоналом, але навіть з таким набором вона може малювати карту прибирання, розбивати загальну картку на кімнати та дозволяє ставити віртуальні обмежувачі. Також можна задати свій певний графік прибирання з розбивкою по зонах.

Samsung Jet Bot+ (VR30T85513W/EV)

iRobot Roomba j7+ (j755020)

Перший робот пилосос для сухого прибирання від Американського бренду із системою розпізнавання предметів на підлозі (Штучний інтелект). Система настільки розумна, що виробник гарантує кожному своєму клієнту, що якщо пилосос заїде у фікалії домашніх вихованців (мається на увазі кішка чи собака), то компанія відшкодує потерпілому кошти або обміняє пилосос на новий! Модель поставляється у двох варіантах (зі звичайною базою та з базою самоочищення). В іншому це звичайний iRobot з батарейкою на 1850 mAh і потужністю всмоктування близько 2700 Па. Як відомо, всі роботи від Айробот відрізняються підвищеною якістю приладу і довговічністю роботи до 10 років.

iRobot Roomba j7+ (j755020)

Neato D8

Новий монстр від спеціалізованого бренду з розробки та виробництва робототехніки для прибирання – Американська компанія Neato Robotics. Робот призначений тільки для сухого прибирання, має найпросунутіший навігаційний модуль LDS, найкрутішу систему фільтрації (HEPA Ultra Performance) з великим баком для збору сміття на 0.7 літра та найширшою смугою захоплення сміття (нижня щітка 34 см). Потужність двигуна доходить до 7500 Па., і його вистачає для очищення як килимових, так і твердих покриття для підлоги. Керується робот через мобільний додаток MyNeato, де робот малює карту прибирання і дозволяє встановлювати віртуальні обмежувачі.

Neato D8

Більше роликів, оглядів та тестів роботів пилососів дивіться на нашому каналі YouTube. Далі буде...

Гаряча лінія для консультацій ROBOTICS +38 (097) 707-47-44