Доброї доби Всім читачам! Ми поговоримо про те, як різко на ринок продажів роботів-пилососів увірвався новий тренд - це роботи пилососи зі станцією полоскання серветок. Чим же вони кращі за звичайні роботи? Які переваги та недоліки? У сьогоднішній статті багато цікавого та важливого!

Зміст:

  1. Що таке станція для полоскання серветок?

  2. ECOVACS DEEBOT N9+

  3. ECOVACS DEEBOT X1 OMNI

  4. Xiaomi Mijia Self-Cleaning Robot Vacuum Mop Pro (STYTJO6ZHM)

  5. Xiaomi Mijia Self-Cleaning Sweeping Mopping Robot (MJSTP)

  6. Narwal T10

  7. Dreame Bot W10

  8. RoboRock G10

  9. Roidmi EVA

 

 Станція для полоскання серветок. Що це?

Ми знаємо, що один з найпоширеніших недоліків роботів-пилососів це те, що при вологому прибиранні серветка робота швидко забруднюється і далі розвозить цей бруд по поверхні. Щоб уникнути такої проблеми, доводиться вручну полоскати серветку, але що робити, якщо Ви багато працюєте і у вас просто немає можливості після проходу площі кожної кімнати вручну полоскати серветку? Саме для цього виробник і прийняв рішення про те, що на ринку продажів не вистачає станцій для полоскання серветок під час збирання. Як це працює? При прибиранні робот заїжджає на спеціальну станцію і полоще серветку, а далі продовжує свою роботу з місця зупинки. У самій станції є два резервуари для води: один для брудної, один для чистої, після полоскання серветки брудну воду в резервуарі слід змінювати інакше від такого полоскання серветки не буде.

 

ECOVACS DEEBOT N9+

Компанія Ecovacs спеціалізується виключно на роботах-пилососах, тому пилососи даного бренду користуються великою популярністю на ранку продажів. Крім того, що ECOVACS випускають досить хороші роботи-пилососи, вони відомі також своїм великим функціоналом і на цьому не зупиняються, з кожною новою моделлю виробник впроваджує кілька нових функцій, які дозволяють удосконалюватися роботам-пилососам. Дана модель: DEEBOT N9+ має схожу станцію для полоскання серветок і дві серветки, що рухаються, що рухаються. Навігація робота - Камера, але незважаючи на це, робот-пилосос DEEBOT N9+ будує точну карту приміщення. Функціонал робота не особливо відрізняється від інших моделей цього бренду, функціонал досить великий. Також не забудемо сказати і про те, що перевага даного робота-пилососа саме вологе прибирання. 

На даний момент робот доступний лише в Китаї, тому є і проблеми з підключенням до Wi-Fi мережі і взагалі з роботою даного робота, оскільки потрібен саме китайський номер телефону для активації робота.

 

ECOVACS DEEBOT X1 OMNI

Ще один робот-пилосос компанії ECOVACS. Цей робот ECOVACS DEEBOT X1 OMNI був представлений Нам наприкінці 2021 року. Робот-пилосос здатний не тільки полоскати серветки, але й самоочищатися і спустошувати пилозбірник самостійно.

Навігація робота - Лідар, робот ECOVACS DEEBOT X1 OMNI будує точну карту відвідування, має розширений функціонал, функціонує зі смартфоном, має розумну камеру на бампері, за допомогою якої він може розпізнавати предмети на підлозі, також зі смартфона через цю ж розумну камеру на бампері можна стежити за будинком та домашніми улюбленцями. Знизу робота-пилососа ECOVACS DEEBOT X1 OMNI є дві серветки, що обертаються, що обертаються, дві бічні щітки і одна турбощітка по центру.

 

Xiaomi Mijia Self-Cleaning Robot Vacuum-Mop Pro (STYTJO6ZHM)

Бренд Xiaomi також не пішов і випустив робот-пилосос під назвою Xiaomi Mijia Self-Cleaning Robot Vacuum-Mop Pro (STYTJO6ZHM). Робот оснащений лідаром, має краплеподібну або як її ще називають D-подібну форму, як Ви вже зрозуміли, може полоскати серветки самостійно, але і ще сушити серветки, що є не у всіх роботів-пилососів. Знизу є одна бічна щітка, завдяки якій сміття з кутів вичищається в рази краще, подовжена центральна турбощітка, і два диски, на яких встановлені серветки.

 

Xiaomi Mijia Self-Cleaning Sweeping Mopping Robot MJSTP

Вже другий робот-пилосос від лінійки Mijia бренду Xiaomi, робот є лише кілька основних відмінностей від попередньої моделі, одним з яких є модуль, що чистить. У Xiaomi Mijia Self-Cleaning Sweeping Mopping Robot MJSTP замість двох мопів, кріпиться насадка, що рухається, з серветкою, яка здатна підніматися на заїзді на килими автоматично. Знизу у робота одна бічна щітка та центральна турбощітка, навігація – лідар, сам робот-пилосос круглої форми.

 

Narwal T10

Цей робот-пилосос був анонсований на початку 2020 року і відразу набрав дуже багато гучних коментарів. Навігація - лідар, на нижній панелі Ми бачимо дві платформи, що обертаються, з серветками, які при потребі можна заміряти на бічні щітки. На жаль, цей робот-пилосос продається тільки на ранку продажу в Китаї і США, ні в Україні, ні в Росії він не доступний.

 

Dreame Bot W10

У 2021 році компанія Dreame анонсувала нову лінійку, до якої входили три моделі Dreame Bot: Z10 Pro, L10 Pro та W10.
Перевага Dreame Bot W10 полягає в тому, що робот здатний не тільки полоскати серветки при збиранні, але й сушити їх, після чого успішно продовжувати збирання площі.

На нижній панелі як і у більшості роботів-пилососів є одна центральна турбощітка, дві бічні щітки, за допомогою яких робот вимітає все сміття з кутів, два диски, що обертаються, з серветками. Має D-подібну форму, чим відрізняється від своїх аналогів.

 

Roborock G10

Усім відома та просунута фірма Roborock також не залишилася осторонь і випустила робот-пилосос зі станцією полоскання серветки. У даного робота-пилососа Roborock G10 немає обертових мопів з серветками, там йде звичайна насадка з серветкою, яка щойно стикається з килимами автоматично піднімається на 5 мм. Завдяки цьому робот Roborock G10 може пилососити та мити підлогу одночасно залишаючи при цьому килимові покриття чистими та сухими. Серветка, що вібрує, дозволяє відтирати засохлі плями і сильні забруднення, що є додатковою перевагою.

На нижній панелі робота є одна бічна щітка і центральна турбощітка, обидві виготовлені були з силікону, тому очищення волосся не буде проблемним і довгим. Навігація - лідер і передня камера на бампері, яка розпізнає предмети, що лежать на підлозі.

 

Roidmi EVA

Ну і мабуть останній робот-пилосос, про який ми поговоримо сьогодні – це Roidmi EVA. Цей робот-пилосос анонсували одним із найостанніших. Цей робот може дуже добре зацікавити користувачів і злетіти на найвищі щаблі на ринку продажу. Аргументуємо Ми це тим, що станція цього робота має не тільки два резервуари для води, але й самоочищення пилозбірника.

У робота Roidmi EVA навігація - лідар, також є механічні датчики спереду на бампері, одна бічна щітка, центральна турбощітка і два диски з серветками, що обертаються.