Найкращі роботи пилососи від найкрутіших виробників робототехніки на 2023 рік.

Вибрати робот пилосос у світі робототехніки стає дедалі складніше. Різноманітність вибору від різних виробників часом заплутує нас. Технічна начинка робота прибиральника часом незрозуміла звичайному споживачеві. У цій статті ми зробили для Вас вибірку найпросунутіших та найпопулярніших моделей роботів прибиральників на початок 2023 року від різних виробників. Сподіваємося, що наш огляд моделей дозволить Вам хоч трохи зорієнтуватися та наблизитися до вибору моделі саме для Ваших потреб, щоб не переплачувати за непотрібні Вам функції. А для більш детальної консультації звертайтесь до наших менеджерів.

Для консультацій телефонуйте на гарячу лінію ROBOTYPE +38 (097) 707-47-44

 

Ecovacs Deebot X1 Omni

На момент виходу даного робота пилососа, окрім цієї моделі було випущено ще три, які відносяться до 10-ї серії роботів прибиральників від Ековакс. Автоматичний пилосос X1 Omni - верхівка інженерного творіння, а Ви можете вибрати з лінійки модель простіше, тільки з тим функціоналом, який потрібен саме під Ваші потреби і непогано при цьому заощадити.

Для тих у кого немає килимових покриттів і потрібна ефективна модель для миття підлоги Ecovacs пропонує модель Deebot T10 Turbo, яка не має системи автоматичного самоочищення сухого сміття, але має ефективну систему промивання миючих насадок. І навпаки для тих хто має у своєму будинку переважно килимові покриття і мийка цікавить остільки оскільки, тут у Ековакс є модель Deebot T10 Plus, яка має ефективну самоочищення сміття, але не має автоматичної системи промивання насадок. Остання модель також відстає за потужністю всмоктування і миючий блок має не новий ротаційний метод, а вже добре відому швабру з вібромеханізмом (OZMO Pro 3.0).

Ecovacs Deebot X1 Omni

 

Deebot X1 Omni - найпросунутіша і топова модель робота пилососа від виробника Ecovacs, причому в комплекті з повною станцією самообслуговування. Станція вміє заряджати робота, чистити його сміттєзбірник, промивати миючі насадки, сушити промиті насадки гарячим повітрям і нарешті наповнювати бак робота водою. Відразу відзначимо, що функція сушіння миючих насадок гарячим повітрям зустрічається досить рідко. Адже саме вона не дасть розвиватися плісняві та стороннім запахам у мокрому середовищі під роботом. Єдиним мінусом цієї станції є її нескромні габарити, так-так - це мабуть найбільша станція серед усіх, ну принаймні представлених у нашому огляді.

Ecovacs Deebot X1 Omni вражає своїми характеристиками

Сам робот пилосос теж вражає своїми характеристиками. Це найпотужніша модель у лінійці, здатна розвивати потужність до 5000 Па., з автоматичним регулюванням потужності для килимових покриттів. Робот має найефективніший спосіб миття із застосуванням вбудованого бака під воду та двох ротаційних дисків, які щільно притискаються до поверхні. X1 Omni має найтоповіші мізки з системою повного штучного інтелекту і з можливістю дивитися та говорити через робота. З побудовою карт прибирання, обмежувачами теж усе гаразд. За бажанням у мобільному додатку можна встановити відображення 3D карт прибирання з найточнішим скануванням. Як і всі роботи від Ековакс Omni комплектується двома бічними щітками.

Дивіться повний огляд, відмінності, характеристики лінійки роботів 2023 року від Ecovacs

 

 

Xiaomi Dreame L10S Ultra

Цей робот пилосос пропонується у двох версіях. Перша версія Dreame L10S Pro, зі звичайною базою тільки для заряджання та друга Dreame L10S Ultra, з базою повного самообслуговування.

Xiaomi Dreame L10S Ultra

База Dreame як і база Omni вміє заряджати робота, чистити його сміттєзбірник, промивати миючі насадки, сушити промиті насадки гарячим повітрям і наповнювати бак робота водою. Відразу зазначимо, що тут для підвищення якості промивки насадок застосовується картридж з миючою рідиною, яка береться дозовано і змішується з водою.

Можливості Xiaomi Dreame L10S Ultra

Робот пилосос може похвалитися своєю піковою потужністю в 5300 Па., та й природно з автоматичним регулюванням на килимовому покритті. Робот має найефективніший спосіб миття із застосуванням вбудованого бака під воду та двох ротаційних дисків, які щільно притискають мікрофібру до поверхні. Крім того, це перша модель з ротаційним механізмом, здатним піднімати миючі диски на 7 мм, для переїзду, наприклад, килимової доріжки або поріжка. Але тут треба розуміти, що дана система працює тільки на тонких килимах або ковроліні з висотою ворсу до 5-7 мм. З побудовою карт прибирання, обмежувачами теж усе гаразд. За бажанням у мобільному додатку можна встановити відображення 3D карт прибирання з найточнішим скануванням.

Дивіться повний огляд Dreame L10S Ultra

 

 

Xiaomi Roidmi EVA

Ще один робот з автоматичною базою самообслуговування від компанії Xiaomi та суббренду Roidmi. Цей робот відрізняється своєю нижчою ціною порівняно з аналогічними роботами з такими станціями. Про причину його нижчої ціни ми розповімо трохи нижче, а загалом це хороший варіант робота прибиральника для лінивих за прийнятну ціну.

Xiaomi Roidmi EVA

Станція у Роідмі як і в перших двох випадках вміє заряджати робота, чистити його сміттєзбірник, промивати миючі насадки, сушити промиті насадки, але тільки холодним повітрям. Відмінність сушіння холодним повітрям від гарячого полягає в тому, що холодним повітрям набагато важче висушити мікрофібру повністю і періодично потрібно буде знімати та промивати насадки вручну або в пральній машині, щоб уникнути розмноження під роботом бактерій та плісняви. Та й у станції відсутня функція заправки робота водою, зважаючи на відсутність бака для води в роботі. Зате база має вже скромніші габарити, порівняно з першими роботами.

Можливості Xiaomi Roidmi EVA

Робот пилосос поставляється тільки в одному кольорі та в одній комплектації. Мотор робота має пікову потужність в 3000 Па., що звичайно на сьогоднішній день є середньою, але все ж таки її вистачить для якісного чищення килимових покриттів. По мозку робот теж трохи відстає від перших своїх побратимів. Тут використовується стандартний модуль Лідар та система DTOF – розпізнавання великих предметів на підлозі. Ця система є більш дешевим аналогом системи штучного інтелекту і не дозволяє дивитися через камеру, та й відповідно розмовляти через робота. Зате миючий блок робота не відстає і має ротаційний механізм миття зі щільним притисканням мікрофібри до підлоги. За рахунок скромніших характеристик і позначається його дешевша ціна.

Дивіться повний огляд Roidmi EVA

 

 

Hobot Legee D8 с базой LuLu

Вперше компанія Hobot представила робот пилосос із станцією автоматичного самообслуговування. Цей робот Ви можете купити як окремо зі звичайною базою тільки для заряджання, так і в комплекті з LuLu.

Hobot Legee D8 с базой LuLu

База самоочищення призначена лише для обслуговування миючого блоку та бака для води робота. Вона вміє заряджати робота, промивати миючу насадку з мікрофібри, сушити миючу насадку після промивання гарячим повітрям і наповнювати при необхідності бак робота водою. Самоочищення сухого сміття замінили альтернативною системою спресування сміття в баку – ECO Compactor. Передбачається, що очищення такого бака буде проводитися набагато рідше, але її все одно доведеться робити вручну.

Можливості Hobot Legee D8 с базой LuLu

Сам робот пилосос не новинка і ми вже зустрічали більш ранню модель Legee D7. Восьма серія зазнала ряду покращень і найголовніше з них це виросла пікова потужність робота до 5000 Па.. Пилосос має унікальний прибиральний блок із системою як прямого всмоктування "Tangless Suction", так і комбінованої нижньої щітки, які працюють у тандемі підвищуючи якість збору сміття та пилу. Як навігація працює система на базі LDS (Лідара) та додаткова система розпізнавання предметів на підлозі. Це один із небагатьох роботів, який має квадратну передню частину корпусу, що значно покращує збір сміття вздовж стін та у кутах. Legee D8 має відразу 7 режимів миття під різні завдання та один режим ручного налаштування.

Окремо варто звернути увагу на швабру робота та саму систему миття загалом. Це практично єдиний робот, який розпорошує рідину відразу на поверхню через чотири форсунки, а не на миючу насадку. Це дозволяє використовувати деякі миючі рідини для заливання в робота та підвищення якості миття. Сама швабра із встановленою мікрофіброю має систему вібрації всього миючого блоку (налаштовується сила у п'яти рівнях) та має ліфт 7 мм., для заїзду на килимки або переїзду порожків.

 

 

Xiaomi Roborock S7 MaxV Ultra

Далі у нас ще один робот із сімейства Xiaomi, тільки цього разу від суббренду Roborock. Робот пропонується одразу у трьох версіях і Ви зможете вибрати комплектацію під свій бюджет. Є версія просто робота та база, призначена тільки для зарядки – Roborock s 7 MaxV. Друга версія з базою самоочищення – Roborock S7 MaxV Plus та третя версія з базою повного самообслуговування, про яку і піде сьогодні мова.

Xiaomi Roborock S7 MaxV Ultra

Ця база має найскромніші габарити, серед таких баз. Вона вміє заряджати робота, промивати миючу насадку, чистити сухий бак сміттєзбірник та наповнювати робота водою. База не має функції сушіння миючої насадки, але її "фен" можна докупити окремо.

Можливості Xiaomi Roborock S7 MaxV Ultra

Робот дуже багато успадкував від попередньої моделі Roborock s7, яка дебютувала у 2021 році. Збиральний блок має гумовий барабан, який практично повністю захищений від намотування волосся. Миючий блок має часткову вібрацію та ліфт 6 мм, для переїзду килимків або порожків. Головні поліпшення торкнулися потужності та мізків робота. Тут стоїть двигун здатний нагнітати потужність до 5100 Па., з автоматичним регулюванням потужності на килимах, що є максимальним для наших днів. За навігацію відповідає найсучасніша система з використанням штучного інтелекту та камери, через яку можна спостерігати за тим, що відбувається в режимі реального часу та поговорити через робота з присутніми.

Смотрите полный обзор Roborock S7 MaxV

 

 

Варто окремо відзначити, що практично всі станції самообслуговування мають панель управління роботом, де розташовані основні команди. Баки для води мають об'єми від 2.5 до 4 літрів під чисту та брудну воду. Чим більше бак, тим відповідно на більший час вистачатиме води. Але є один нюанс, що чим частіше Ви зливатимете бак з брудною водою, тим менша ймовірність, що там заведеться цвіль і бактерії. Мішки під сміття мають середній об'єм близько 3-х літрів і розраховані на збирання сміття протягом 45 днів. Але, звичайно, цей параметр залежить від частоти використання.

Більше роликів, оглядів та тестів роботів пилососів дивіться на нашому каналі YouTube . Далі буде...