Кращі роботи для миття вікон від найкрутіших виробників робототехніки на 2021 рік.

Вибрати робот для мийки вікон в сучасному світі робототехніки стає все складніше. Різноманіття вибору від різних виробників часом заплутує нас. Технічна начинка робота прибиральника часом незрозуміла пересічному споживачеві. У цій статті ми зробили для Вас вибірку найбільш просунутих моделей роботів для миття вікон на середину 2021 роки від різних виробників. Сподіваємося що наш огляд моделей дозволить Вам хоч трохи зорієнтуватися і наблизитися до вибору моделі саме для Ваших потреб, щоб не переплачувати за непотрібні Вам функції. А для більш докладної консультації звертайтеся в наші офіційні шоуруми робототехніки або телефонуйте на гарячу лінію:

ROBOTICS +38 (097) 707-47-44

Hobot 2S

Один з найбільш високотехнологічних роботів для вікон на 2021 рік, відразу з двома автоматичними розпилювачами миючої рідини, просунутими голосовими оповіщенням і повноцінним управлінням зі смартфона з оновленнями програмного забезпечення. Перший і поки єдиний робот, який добре промиває куточки і периметр вікна. Робот має зручне управління з смартфона з оповіщенням про хід мийки "Hobot", а якщо немає бажання або можливості смарт підключення, то в комплекті є звичайний пульт або на крайній випадок є кнопка запуску прямо на корпусі. Для миття використовуються багаторазові чистячі насадки з мікрофібри. Робот відрізняється потужним мотором з силою утримання до 7 кг., А із застосуванням нових датчиків визначення краю поверхні, робота на безрамних вікнах стала повністю безпечна.

Hobot 2S

Hobot 388

Друга модель від виробника Hobot, яка займає лідируючі позиції серед роботів для мийки вікон на 2021 рік, відразу з двома миючими круглими насадками і автоматичним розпилювачем миючої рідини. Як і з Хобот 2С автораспилітель рідини не замінює повністю змочування чистячих насадок, а підтримує зволоження під час мийки та вирівнює ефективність миття на площі всього вікна. Даний тип чистячих насадок має більш ефективну силу відтирання, ніж у квадратних роботів, але більш повільну швидкість мийки і роботу складніше потрапити в кути вікна. Робот має зручне управління з смартфона з оповіщенням про хід мийки "Hobot", а якщо немає бажання або можливості смарт підключення, то в комплекті є звичайний пульт або на крайній випадок є кнопка запуску прямо на корпусі. Для миття використовуються багаторазові (двосторонні) чистять насадки з мікрофібри. Робот відрізняється потужним мотором з силою утримання до 5 кг., А із застосуванням іншого типу датчиків визначення краю поверхні робота на плитці (наприклад у ванній кімнаті) стала можливою навіть з шириною і глибиною шва до 10 мм..

Hobot 388

Ecovacs Winbot 920 (WG811)

Миючий робот для вікон Winbot 920 від спеціалізованого бренду Ecovacs. Це топова і найвдаліша модель від цього виробника на 2021 рік, з одним з найпотужніших двигунів(до 2800 Па), а відповідно і ефективним відтиранням плям. Додатково пилосос для вікон має голосові підказки, управління із смартфону і зручний кейс для перенесення і зберігання.

Ecovacs Winbot 920 (WG811)

Xiaomi Mijia HUTT W66 (White)

Топова модель робота окномойщика від відомого суббренду Xiaomi HUTT. Робот оснащений модулем автоматичного, що розпиляло миючої рідини, який підтримуватиме чистячу насадку в мокрому стані упродовж усього циклу миття. Це значно підвищує ефективність роботи приладу. На корпусі розташована зручна кнопка пуску або зупинки роботи і світлова індикація приладу. Ця модель не має управління із смартфону і комплектується звичайним пультом управління. Для відвертання падіння з безкаркасної поверхні у робота по куточках встановлені спеціальні датчики перепаду висоти і в комплекті є страхувальний трос. Робот характеризується як недороге рішення для миття вікон середнього і великого розміру. Пилосос комплектується зручним кейсом для перенесення і зберігання.

Xiaomi Mijia HUTT W66 (White)

Cecotec Conga WinDroid 870 Connected (CCTC-05455)

Смый бюджетний варіант окномойщика з круглими чистячими насадками від Іспанського бренду CECOTEC. Не дрогой робот для вікон Windroid 870 має Смарт управління із смартфону з декільком режимами миття, датчики перепаду висоти для роботи на безрамних вікнах і хорошу комплектацію. За 2020 рік Widroid 870 connected стала кращим рішенням для миття невеликих і середніх вікон за невелику стомость.

Cecotec Conga WinDroid 870 Connected (CCTC-05455)

Mamibot iGLASSBOT W120-T

Ще одна бюджетна модель робота для вікон від Китайського бренду Mamibot. Як і усі роботи квадратного типу, iGLASSBOT W120 - T має стандартний набір необхідних датчиків, вбудований акумулятор і зручну ручку для перенесення і установки для миття. Управління роботом можливо за допомогою пульта або смартфна.

Mamibot iGLASSBOT W120-T

Більше роликів, оглядів і тестів роботів пилососів дивитеся на нашому каналі YouTube. Продовження триває...