Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Xiaomi Roidmi EVA (SDJ06RM)

Автономний робот-пилосос Roidmi EVA від Xiaomi отримав оновлений дизайн та інноваційну базу. Нова станція не просто висмоктує сміття з пилозбірника, але також ополіскує та сушить губки після вологого прибирання. Якість миття піднялася на принципово новий рівень. На додачу до цього Єву забезпечили візуальним скануванням для виявлення дрібних об'єктів на підлозі. Новий дизайн корпусу створений не просто щоб підвищити візуальне сприйняття пристрою, а для того, щоб досягти чудового вимітання сміття з кутів. Центральна турбощітка створена для високої якості прибирання, як твердого, так і килимового покриття, не намотує на себе волосся і добре вимітає з щілин. Також у вашому розпорядженні весь передовий, на момент виходу, навігаційний та програмний функціонал, та відмінна прохідність.

Основні переваги Roidmi EVA: Самоочищення пилозбірника (до 60 днів автономної роботи); Автопромивання та сушіння ганчірок (холодним повітрям); DToF – розпізнавання предметів на підлозі; Ротаційний метод миття (диски, що обертаються); Потужність всмоктування (3200 Па); Батарея (5200 mAh); Запам'ятовування кількох планів прибирання; Підтримка голосових помічників

Багатофункціональна база самоочищення

Інноваційна зарядна станція самообслуговування очищає пилозбірник робота і промиває та сушить миючі насадки! Після закінчення збирання робот паркується на базу, де й здійснює повне автоматичне обслуговування. Спочатку відбувається вивантаження сміття, потім губки для вологого прибирання ополіскуються чистою водою з одного відсіку, після чого вона відправляється в інший відсік для брудної води. І нарешті - база сушить губки, щоб запобігти цвілі або неприємні запахи. Протягом 30 очищень вода поступово перекочує з одного відсіку в інший, і її потрібно буде замінити. Об'єм мішка для сміття – 3 літри, замінювати його доведеться приблизно раз на 30-40 прибирань.

Багатофункціональна база самоочищення Roidmi EVA

З Roidmi EVA єдиною вашою турботою буде заміна мішка і води в самій базі. Легким дотиком до екрана на корпусі станції ви отримаєте доступ до інформації про заповненість, яку також можна відстежувати в додатку.

Губки для вологого прибирання Roidmi EVA ополіскуються чистою водою

Вологе прибирання

У процесі протирання робот обертає та притискає губки до підлоги. Чи варто говорити, що якість вологого прибирання залишає далеко позаду більшість роботів, навіть позиціонованих як натирачі. У програмі Mi Home доступне регулювання подачі води. Крім того, ці режими можна розподіляти по простору залежно від покриття (наприклад рясне змочування на плитці, і слабке на ламінаті) або інших умов.

Вологе прибирання Roidmi EVA

Розпізнавання перешкод та навігація

На передньому бампері розміщений модуль візуального сприйняття, що відповідає за визначення об'єктів, що знаходяться нижче рівня лідара. Робот акуратно обходить дроти, шкарпетки, сюрпризи від домашніх улюбленців, та інші перешкоди - яких варто побоюватися роботу, який не володіє цією функцією. Верхній LDS-модуль відповідає за найбільш швидке, стабільне та точне картування приміщення. Комбінація двох цих модулів на момент виходу є кращою технологією орієнтації в просторі.

Розпізнавання перешкод Roidmi EVA

Додаток

Roidmi EVA розбиває карту приміщення на зони (Кухня, Вітальня, Коридор тощо). Також у додатку є можливість налаштовувати потужність всмоктування, рівень подачі води та інші параметри. Зональне прибирання – дозволяє прибирати лише вибрані зони. Локальне прибирання - спрямовує пилосос безпосередньо в забруднену зону. Віртуальні стіни - обмежують вказану ділянку, робот прибере все крім нього. І, зрештою, весь цей функціонал доступний при плануванні графіка прибирань. На додачу до цього Родмі здатний запам'ятовувати до п'яти карт приміщення, що дозволяє використовувати його в двох або триповерхових будинках.

Roidmi EVA Зональне прибирання Локальне прибирання Віртуальні стіни

Інші "Корисності"

Roidmi EVA сумісний з домашніми асистентами, і відмінно інтегрується в розумний будинок. Здатний стабільно працювати на підлозі з перепадами висоти до 2 см. (з встановленими губками поріг подолання висоти знижується). Завдяки новому дизайну чудово вимітає сміття з кутів.

Roidmi EVA відмінно інтегрується в розумний будинок

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Очищення пилозбірника, Промивання миючої насадки (холодна вода), Сушіння миючих насадок (холодне повітря), Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Притискання швабри до підлоги, Ротаційні диски
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Розпізнавання предметів (DTOF, TOF...), Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 3200
Об'єм пилосбірника (л) 0.300
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 65
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Так
Тип нижньої щітки Силіконова
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 330x330x106 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Так
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
Станція самообслуговування
Мішки для сміття - 5 шт.,
Миючі насадки - 4 шт.,
Бічна щітка - 2 шт.
Запасний Hepa фільтр - 1 шт.
Запасний фільтр для води - 1 шт.
Щітка для догляду
Інструкція
Гарантійний термін, міс. 12
Тип гарантії Виробник

Робот Пилосос Xiaomi Roidmi EVA (SDJ06RM)

В наявності
Артикул: 1637
26 999 грн
32 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору