Як вибрати робот пилосос. Огляд кращих роботів 2020

Робот-пилосос або робот для миття вікон зараз в моді - а чом би і ні!? Пилососити квартиру або будинок необхідно регулярно і це одно з найненависніших домашніх справ для усіх нас. Також як ми не любимо мити вікна або протирати полу шваброю, ми не любимо штовхати або тягнути шумний, громіздкий дротяний пилосос. Частенько це свого роду тортури!

Пилососи-роботи не мають громіздких шнурів або шлангів, з якими треба боротися і вони не вимагають від вас великих зусиль. Ви можете запустити їх з дивана, використовуючи фізичний пульт або додаток для смартфону, а моделі більш високого рівня можна запрограмувати на пробудження і початок прибирання без якого-небудь втручання взагалі. Роботи-пилососи легко позбавляються від найбільш поширеного побутового сміття - крихти їжі, шерсть домашніх тварин, пил. Це робить їх ідеальними для повсякденного обслуговування і швидкого прибирання, коли Ви займаєтеся іншими справами.

Наша підбірка найефективніших і популярніших моделей роботів прибиральників орієнтована для ринку України. Тільки ті, на які надалі Ви зможете знайти расходники, запчастини і звичайно гарантійні майстерні. Тут Ви знайдете тільки актуальні, більшість з них перевірені часом і хорошими відгуками наших клієнтів. Итак самі кращі моделі роботів пилососів на думку експерта в області робототехники "ROBOTYPE", читайте далі...

Кращий універсальний робот-пилосос

Бренд Roomba у iRobot став синонімом робота-пилососа, як Q - tips з ватними тампонами. Roomba 980 з підтримкою Wi - Fi, потужним двигуном і відмінною Li - ion батареєю підійде практично усім. Він може працювати на будь-якому покритті, на площі до 120 кв.м на одному заряді і навіть в приміщенні із складним плануванням. Він перетворює стомливу рутинну роботу на те, на що Ви можете розраховувати. Завдяки трьом режимам очищення і датчикам виявлення бруду усі поверхні підлоги в нашому тестуванні були бездоганно очищені, а навігація і картографування за допомогою камери були чудовими. Його просте у використанні мобільне застосування надає сповіщення і детальні звіти про очищення. Є можливість управляти їм за допомогою голосових команд Amazon Alexa і Google Home. Пилососи від iRobot відрізняються своєю підвищеною надійністю, якісною електронікою і можливістю роботи до 10 років.

Кращий робот-пилосос для прибирання двоповерхового будинку від ECOVACS

Роботи-пилососи DEEBOT вдале поєднання стильного дизайну і передових технологій від світового лідера у виробництві побутової робототехники ECOVACS. Якщо у вас не квартира, а двоповерховий будинок, то робот-пилосос повинен уміти будувати дві карти. DEEBOT OZMO 950 запам'ятовує до трьох карт, тому ідеально підходить для прибирання двох поверхів. Це, до того ж, універсальний робот, що виконує вологе прибирання з контролем подання води. Пилосос автоматично визначає килим, тому під час миття не наїжджає на нього, а в стандартному режимі при виявленні м'якого підлогового покриття робот збільшує потужність всмоктування. Є можливість в мобільному застосуванні відмічати віртуальні стіни, де робот не стане прибирати.

Cамая вдала модель робота-пилососа з сімейства Xiaomi

Коли виробник створює одно пристрій, призначений для виконання більш ніж однієї функції, ми часто чуємо, що воно є майстром на всі руки, але насправді жодне із закладених в нього функцій нормально не працює. Єдиний робот пилосос який не лише пилососитиме бруд з Вашої підлоги, але і витиратиме полу з твердою поверхнею від виробника Xiaomi, це модель Roborock S5 Max. У нього закладені усі найсучасніші функції управління навігацією. Він запам'ятовує декілька планів прибирання, уміє робити очищення в різних кімнатах в різний час, за заданими Вами параметрами. У нього хороший мотор і відмінна батарея. Усе управління пилососом відбувається за допомогою підключеного до нього додатка Mi - Home.

Найскладніший і дорожчий робот-пилосос

iRobot зробив це знову, піднявши планку автоматичного робота пилососа до наступного рівня. Він створив модель, яка може спустошувати свій власний сміттєзбірник. Потужний мотор, який знаходиться в док-станції Roomba s9+ автоматично висмоктує пил і сміття з робота при його стикуванні. База збирає сміття в окремий мішок, який за розрахунками інженерів повинно вистачати 30 прибирань, а це до 20 днів автономної роботи. Сам пилосос має найсучасніші технології очищення, включаючи новий збільшений прибиральний блок, D- образну форму корпусу для кращого очищення кутів і найпотужніший мотор серед усього покоління Roomba. Додатково S- Серія пилососів дає можливість підключити для роботи в тандемі новий робот-натирач iRobot Braava Jet M6. Але, як Ви напевно вже здогадалися, це задоволення коштує дуже дорого.

Кращий бюджетний робот-пилосос

Не дозволяйте низькій ціні обдурити Вас. Не дорога модель Xiaomi Mijia 1C від Xiaomi надає декілька функцій, які зазвичай можна знайти тільки в дорогих роботах пилососах, у тому числі навігаційне відображення, додаток для смартфону і підтримка пристроїв для розумного будинку, таких як серія Amazon Echo. Автоматичний прибиральник Mijia 1C Міжнародній версії не обділений і хорошим мотором, Hepa- фільтром і вологим прибиранням з регулюванням подання миючої рідини. Він звичайно не призначений для прибирання великих площ, але для невеликої або середньої квартири до 80 кв.м його цілком вистачає. В крайньому випадку його можна використати для покомнатной прибирання.

Найпотужніший і кращий робот-пилосос для очищення килимів і власників домашніх тварин

iClebo O5 більше не є для нас незнайомою маркою, оскільки це вже не перша модель Південно-корейського виробника iClebo, що завоювала наші кращі нагороди в цій категорії. Якщо Ви власник домашньої тварини, то цей робот-пилосос стане кращим варіантом для купівлі. Він є найпотужнішою моделлю на ринку і не залишить шансів сміттю і шерсті на будь-якій поверхні. Плюс до всього він може робити і вологе прибирання. Прибиральний блок і нижня щітка не потребують очищення. Робот має датчик визначення забруднених місць і датчик зміни типу поверхні. Він сам вирішить коли необхідно додати потужність і ретельніше очистити окрему зону. Додаток на смартфоні дозволить Вам спостерігати за ходом очищення в режимі реального часу і коригувати або настроювати прибирання. Усі пилососи iClebo як і iRobot відрізняються підвищеною надійністю і довгим терміном служби.

Кращий миючий робот пилосос

Компанія Hobot нестримно захоплює ринок приладами орієнтованими саме на миття поверхонь. Перший миючий робот прибиральник з управлінням із смартфону Hobot Legee - 688 вже встиг завоювати величезну популярність. У наших тестах і по більшості відгуків робот здатний мити підлогу на площі до 70 кв.м на одному баку миючої рідини і з одним комплектом чистячих насадок. Це на сьогодні є рекордом, адже доки ще нікому не вдалося наблизитися навіть до 40 кв.м... До того ж робот має унікальну систему рухливих чистячих блоків, пряме, що розпиляло миючого розчину або води на поверхню і ручне регулювання усіх 5-ти параметрів, що відповідають за якість прибирання. Ви можете збільшити або зменшити силу всмоктування, поливши води, інтенсивність відтирання або швидкість прибирання. Це дуже круто, що виробник Хобот відкрив для споживача таку кількість налаштувань. Ви зможете спостерігати за ходом очищення на екрані свого смартфону в режимі реального часу.

Робот-натирач якому немає рівних

Ще одна Південно-корейська компанія "EVERYBOT" добилася великих успіхів в області розробок робототехники для будинку. Новий автоматичний натирач Everybot Edje є по суті найефективнішим приладом саме для натирання або поліровки твердих покриттів(плитка, лінолеум, ламінат і т.д). Його вигідно використати для роботи в парі із звичайним роботом пилососом. Эверибот Эдж практично безшумний, здатний працювати на одному заряді до 100 хвилин і покривати площу до 60 кв.м.

Робот для миття вікон з тим, що автоматичним, що розпиляло рідини

Ми вже згадували в нашому огляді виробника Hobot і його миючий робот пилосос. Але справжнім експертом Hobot є у виробництві роботів для миття вікон. Кращі у світі роботи для очищення вікон, дзеркал, настінної плитки 2020 року являються сучасні моделі Hobot - 298 і Hobot 388 з тим, що авторозпиляло миючої рідини. Роботи мають найпотужніші мотори у своєму класі, окрему кнопку старт/пауза на корпусі і навіть управління із смартфону. Ну а як виявилося після ряду тестів роботи приладів, найефективнішим винаходом стало саме те, що розпиляло рідини на оброблювану поверхню. Робот розпиляв тільки необхідну кількість рідини, роблячи очищення однаково ефективною як вгорі так і внизу вікна.

Далі трохи інформації про сучасних роботів пилососах. На що звернути увагу у виборі робота пилососа?

Це важливо розуміти! Майте на увазі, що навіть найякісніші пилососи-роботи є доповненням, а не заміною Вашому звичайному пилососу. Незважаючи на заяви виробників, більшості з них просто не мають таку потужність всмоктування як у звичайного пилососа. Роботи служать для щоденної підтримки чистоти Ваших підлог між глибшими чищеннями із звичайним пилососом.

Особливості і функції робота пилососа

По суті, роботи-пилососи в нашому огляді працюють однаково. Вони автономно маневрують усередині Вашого будинку або квартири на парі коліс і всмоктують сміття з Вашої підлоги. Дві або чотири щітки в нижній частині пилососа захоплюють бруд з підлоги або від стін і направляють її прямо в невеликий відфільтрований сміттєвий ящик. Коли очищення завершене або їх акумулятор розряджений, вони автоматично повертаються в зарядну док-станцію для поповнення батарей.

Але те, як вони виконують свою роботу, може відрізнятися у різних виробників і моделей. Ось деякі особливості і функції, які слід розглянути при купівлі пилососа:

Контроль

Автономність перетворює звичайний пилосос на "Робот-пилосос". Практично в усіх моделях є "автоматичний" режим прибирання, який вимагає від Вас усього лише натиснення однієї кнопки на пульті дистанційного керування, в додатку на смартфоні або на самому пилососі для старту очищення. Додатково практично будь-який сучасний робот прибиральник можна запрограмувати на прибирання за розкладом. Останній сценарій хороший, якщо Ви хочете, щоб робот працював коли Вас немає удома або для регулярного, щоденного прибирання. Деякі моделі більш високого класу також інтегруються з інтелектуальними динаміками, такими як Amazon Echo і Google Home, що дозволяє управляти ними за допомогою голосових команд.

Режими очищення

Так само, як Ваш звичайний пилосос може бути відрегульований для чищення килимів і твердих підлогових покриттів, так і робот-пилосос має регулювання. Більшість з роботів мають можливість змінювати силу всмоктування і інші функції очищення для адаптації до різних поверхонь підлоги, або автоматично, або з Вашого боку. Вони також можуть мати точковий(Локальний) режим для більше концентрованого очищення на невеликій площі, включати варіанти одного і подвійного проходження приміщення або пропонувати можливість зосередитися тільки на прибиранні уздовж країв стіни або плінтусів.

Навігація

Пилососи-роботи призначені для виконання свого завдання з мінімальним управлінням з Вашого боку. Для цього вони мають бути в змозі орієнтуватися в унікальному плануванні кімнати, маневрувати навколо меблів і інших перешкод і уникати таких небезпек, як падіння зі сходів і заплутування в електричних дротах. Роботи-пилососи "бачать" світ за допомогою комбінації датчиків. Датчики обриву повідомляють про це, коли збільшується відстань до підлоги, наприклад на сходах, щоб робот не перекинувся через край. Інші датчики повідомляють його, коли він зіткнувся з об'єктом, щоб він міг змінити напрям або знаходився біля стіни, щоб він міг слідувати уздовж плінтуса. Треті датчики допомагають роботові-пилососу відстежувати, як далеко він просунувся. Залежно від виробника і моделі, роботизований пилосос може також включати датчики, що визначають кількість присутнього бруду, що дозволяє відповідним чином регулювати режим очищення.

Картографування

Виробники все частіше використовують картографічні можливості в деяких своїх роботизованих пилососах. Ці моделі використовують вбудовану камеру або (LDS) Лидар, щоб створити 360-градусний огляд кімнати. Це дозволяє роботові-пилососу створити карту простору і знайти себе на цій карті. Перевага картографування полягає в тому, що робот знатиме, які області він вже очистив, а які немає, щоб уникнути непотрібного перетину однієї і тієї ж траєкторії. Це дозволяє працювати прибиральникові з декількома перезарядками і відновленням роботи з точки розряду батареї, для очищення великих площ.

Обмежувачі руху

У ідеальному варіанті, перш ніж використати пилосос робот, Ви повинні підготувати усі кімнати до автоматичного очищення (зібрати розкидані речі, підняти миски з кормом і водою домашніх тварин і т.д). Але ми живемо сьогоденням, і це не завжди можливо або бажано. Знаючи це, багато виробників роботів-пилососів включають функцію блокування небажаних областей, в які Ви не хочете, щоб вони потрапляли. Це може бути кімната Ваших дітей або скупчення шнурів пристроїв в кутку. Частенько обмежувачем служить просто відрізок магнітної стрічки, яку ви простягаєте перед або в забороненій зоні, коли датчики вакуумного пилососа виявлятимуть і попереджатимуть про це. Але деякі моделі використовують віртуальні бар'єри, такі як можливість означати межі на плані поверху, які сигналізують роботові триматися чимдалі від цих місць.

Розміри пристрою

Розміри вакуумного робота мають значення з кількох причин. Габарити визначать наскільки добре він може потрапити у важкодоступні місця, наприклад під Ваші кухонні шафи і меблі з низьким просвітом (дивани і крісла). Якщо він занадто високий, робот не зможе дістатися до цих місць, або що ще гірше він потрапить і застрягне там, поки Ви його не звільните фізично. Розміри пилососа, відповідного саме Вам залежать від Вашого конкретного планування приміщення, але діаметр від 33 до 35 см і висота від 9 до 11 см, є найбільш поширеними, з якими ми стикалися.

Wi-Fi

Роботи-пилососи з підтримкою Wi - Fi дозволяють управляти ними за допомогою додатка для смартфону замість фізичного пульта. Ця зручність насправді не гарантує додаткових витрат для цих моделей, але додатки деяких моделей також надають інші привілеї, такі як детальні історії очищення і можливість зберігати і редагувати карти поверхів для кращої навігації. Ці моделі варто розглянути до купівлі, якщо Ви чистите великі, складні місця.

Наша оглядова стаття постійно доповнюється новими моделями цікавих роботів, у міру появи їх на ринку.

Де вибрати потрібний робот пилосос?

Купити робот пилосос з Офіційною гарантією та захистом виробника, Ви можете у нашому провідному в Україні, спеціалізованому магазині робототехніки "ROBOTYPE".

Наші менеджери виконають професійний підбір моделі відповідно до Вашого бюджету та потреби. Запрошуємо Вас відвідати офіційний магазин (Шоурум), за адресою:

  • Київ Поділ вул. Кожем'яцька 12Г ТРЦ «Osobnyak» Метро "Контрактова площа"
  • Одеса Таїрове вул. Космонавта Комарова 10 Завод "Промзв'язок".