Роботи пилососи Samsung

Кілька років тому компанія Samsung вирішила використовувати своє технологічне ноу-хау і застосувати його на ринку розумних побутових приладів, що зростає, створивши робот пилосос POWERot VR9000. Починаючи з VR9000, компанія додала до своєї колекції роботів пилососів та інші серії моделей, такі як PowerBot R7000, Smart Tango, Essential та інші.

Ця стаття розповість вам про три найбільш популярні моделі Samsung PowerBot 2019 року, що поставляються на ринок України.

Які функції доступні роботам пилососів Samsung?

Незалежно від того, яку модель Ви дивитеся, кожна з них має як правило гідний функціонал. Кожна модель варіюється з точки зору того, де вона буде використовуватися. Але два основних параметри, якими володіють всі автоматичні пилососи Samsung, це сильна сила всмоктування та інтелектуальна система навігації.

Модель високого класу Samsung Powerbot VR9350 (VR20K9350WK/EV), завдяки потужнішому мотору може пилососити будь-які покриття, включаючи килими середнього та високого ворсу. Для твердих покриттів для підлоги або килимів з низьким ворсом (ковроліну) розроблена більш компактна модель POWERbot VR7070 (VR20M7070WD/EV), до того ж що дозволяє істотно заощадити при покупці. Для прибирання плитки, ламінату на невеликій площі чудово підійде бюджетна модель Samsung Powerbot VR7030 (VR10M7030WW/EV).

Ви можете вибрати один із кількох режимів очищення, включаючи локальне очищення. Встановити розклад прибирання, який можна налаштувати, наприклад, за допомогою пульта дистанційного керування. Завантаживши мобільний додаток і підключивши свого робота до Wi-Fi, Ви отримаєте повний контроль над пристроєм, включаючи відображення карти прибирання, оновлення і т.д.

Купити Робот Пилосос

Які функції доступні роботам пилососів Samsung POWERBot

Технологія CycloneForce

Циклонне всмоктування – це звичайна особливість вертикальних пилососів, але це рідкість у світі роботизованих пилососів. Кожен робота-пилосос від Samsung має такий тип всмоктувальної системи, який вони називають технологією CycloneForce.

При циклонному всмоктуванні робот-пилосос спірально пропускає через нього повітря, що всмоктується через отвір впускний. Коли повітря завихрюється, більші і важкі частинки ударяються об краї контейнера для пилу і падають на дно контейнера, тоді як дрібніші, легші частинки витягуються через крихітні отвори. Звідти пил уловлюється фільтром.

Циклонне всмоктування вирішує дві проблеми, які виникають у нециклонних пилососах. По-перше, захоплена пил не досягає двигуна, що запобігає пошкодженню і передчасному виходу з ладу. По-друге, захоплений пил не потрапляє в повітря, що робить Вас і навколишнє повітря здоровішими і запобігає накопиченню пилу на поверхнях меблів Вашої оселі.

Технологія CycloneForce Samsung POWERBot

Чи підходить мені Samsung PowerBot?

Роботизовані пилососи є універсальними приладами. Той, який Ви вибираєте, має відповідати Вашому стилю життя. На щастя, пилососи Samsung створені для задоволення потреб багатьох людей, тому Ви легко знайдете той, який відповідає Вашому бюджету та списку побажань. Для професійного підбору робота пилососу звертайтесь до наших менеджерів або відвідуйте наші Шоу-Руми в Одесі та Києві, де підібрані найефективніші та найактуальніші моделі роботів пилососів.

Огляд популярних моделей Samsung PowerBot на українському ринку

1. Робот-пилосос Samsung POWERbot VR7030 (VR10M7030WW/EV)

Робот-пилосос Samsung POWERbot VR7030 (VR10M7030WW/EV)

Не найпотужніший Робот пилосос, але має багато корисних функцій, які допоможуть впоратися зі збиранням на рекомендованій площі до 60 кв.м., на твердому покритті або ковроліні. Батарея ємністю 1800 mAh забезпечить автономну роботу пилососу протягом 30/60 хв. залежно від обраного рівня потужності. Samsung пропонує для цієї моделі 70 Вт циклонічне всмоктування. Його нижня щітка 290 мм., має три види щетинок, які роблять її універсальною та допомагають пилососити будь-який вид твердої підлоги чи ковроліну. Коли він знаходиться на ковроліні, робот-пилосос автоматично збільшує всмоктування, щоб досягти максимального очищення.

Samsung POWERbot R7030 також може збирати бруд та пил вздовж плінтуса. Зручна функція - Edge Clean Master, коли робот наближається до стіни, він випускає гумову щітку, яка притягує бруд і сміття до впускного отвору і відправляє його в 0,3-літровий контейнер для пилу, де дрібний пил уловлюється фільтром, що миється. На додаток до можливостей очищення робот-пилосос має режим точкового очищення (локальний), який можна включити на вбудованій панелі сенсорних кнопок.

Ви також можете встановити щоденний розклад, згідно з яким робот виконуватиме прибирання в один і той же час щодня. Автоматична зарядка займає близько трьох годин. Зі швидкістю очищення 32 см в секунду цей робот-пилосос Samsung може багато зробити за 60 хвилин роботи. Є можливість підключення робота до смартфона через Wi-Fi.

2. Робот пилосос Samsung Powerbot VR7070 (VR20M7070WD/EV)

Робот пилосос Samsung Powerbot VR7070 (VR20M7070WD/EV)

Якщо у Вас є домашні тварини, Ви гідно оціните щітку, яку Samsung поставив на R7070. Ця нижня щітка 290 мм., може очистити себе, знімаючи з себе сплутане волосся, заощаджуючи Ваш час та нерви. Powerbot VR7070 також має функцію Edge Clean Master - широку гумову щітку, яка допомагає в очищенні, коли робот наближається до стіни або в кут. Батарея ємністю 3600 mAh забезпечить автономну роботу пилососу протягом 30/60/90 хв. залежно від обраного рівня потужності.

Дана модель зможе впоратися зі збиранням на площі до 100 кв., має три типи регулювання потужності всмоктування та кілька режимів очищення, включаючи керування за допомогою лазерної указки. Якщо робот знаходиться в автоматичному режимі збирання, він самостійно збільшить всмоктування до 130 Вт, коли чиститиме килими. Можна налаштувати один або повторюваний графік прибирання. Провідні колеса, які адаптуються до будь-якої підлоги, переміщуючи пилосос робота з вражаючою швидкістю 32 сантиметри на секунду.

У тихому режимі робот-пилосос працює протягом 90 хвилин за цикл зарядки акумулятора. Є функція перезарядки та продовження прибирання з місця, де він розрядився. Хоча гладкі сенсорні кнопки та цифровий дисплей дуже зручні у використанні, є можливість підключення робота до смартфона через Wi-Fi.

3. Samsung POWERbot VR9350 Turbo Робот пилосос

Samsung POWERbot VR9350 Turbo Робот пилосос

Модель Samsung POWERbot R9350 забезпечує неймовірну потужність всмоктування 240 Вт. Ви можете бути впевнені в його здатності піднімати найважче сміття. Батарея ємністю 3600 mAh забезпечить автономну роботу пилососу протягом 30/60/90 хв. залежно від обраного рівня потужності. Пилосос підходить для чищення килимових покриттів з висотою ворсу до 3 см., для цього він має колісну систему EasyPass Wheels та комбіновану нижню турбощітку шириною 31 см. На гладких поверхнях він може розвивати швидкість збирання 32 см за секунду.

Дана модель зможе впоратися зі збиранням на площі до 100 кв., має три типи регулювання потужності всмоктування та кілька режимів очищення, включаючи керування за допомогою лазерної указки. Функція Select&Go створює карту всього будинку в програмі для смартфона. Таким чином Ви можете назвати кожну кімнату, щоб точно вказати, які ділянки потрібно прибрати.

Завдяки наявності різних режимів очищення Ви можете вибрати для себе оптимальний режим залежно від ситуації. POWERbot 9350 має 2 режими очищення, 3 рівні всмоктування, кілька режимів планування та датчик пилу.

Ви також оціните його містку ємність для пилу об'ємом 0,7 літра і можливість встановлення графіка очищення як по днях тижня, так і за часом. Функція Wi-Fi Control дозволяє дистанційно керувати роботом-пилососом за допомогою програми для смартфона. Простим дотиком можна запустити або зупинити робот-пилосос, а також встановити графік прибирання в той час, коли ви далеко від дому.