Реалістичніші секс-ляльки

Пройшло зовсім небагато часу відколи наш світ сколихнули секс-роботи RealDoll. Це був не стільки комерційний крок, стільки експеримент, в якому інженери хотіли зрозуміти, що викликають такого роду машини - відразу або інтерес. Цього року на CES компанія випустила сестру RealDoll Harmony з новим обличчам, оновленим ШІ і декількома новими можливостями, - передає robotics.ua.

Читайте також як проходить процес створення секс роботів

Новий робот отримав незвичайне ім'я Solana.

Першою його кардинальною відмінністю є біле волосся. Творець робота Мэтт МакМаллен пояснив, що вигляд робота є універсальним, оскільки усі люблять більше блондинок. Перемикаючись в додатку Harmony на іншого робота, можна змінити налаштування особи і створити окремий профіль і окремий аватар. "Ви можете видаляти і прикріплювати іншу особу до одного і тому ж робота дуже легко. Будь-хто може це зробити". Так само як і з Harmony, використовуючи додаток, користувачі можуть створювати унікальну особу свого робота Solana, розмовляти з ним, працюючи з алгоритмом, який обробляє і запам'ятовує відповіді.

Нині фірма працює над створенням тіла для робота, оснащеного датчиками, які дозволяють йому реагувати на дотик і навіть рухатися. Інженер додав: "Зараз я дуже хочу отримати рух, але поки що працюю тільки над шиєю. Я побудував торс, який рухається і обертається. Також працюю над руками, щоб вони рухалися реалістично". До цих пір МакМаллен зміг зібрати близько 20 ботів, і вже має стільки ж попередніх замовлень.

Під час інтерв'ю на сцені CES він сказав, що також працює над розвитком чоловічих секс-ботів, які будуть готові найближчим часом. На питання про припущення включити "біонічні чоловічі статеві органи" в тіло робота, МакМаллен відповів, що це не зовсім так. "Так, очевидно, що у робота-чоловіка будуть усі потрібні органи. Але я думаю, що це буде більше ніж пристрій в стилі вібратора, і функціонуватиме так, як закладено в чоловічій анатомії, викликаючи природний ефект".

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки