Компанія Abyss Creations Realbotix займається виробництвом і реалізацією силіконових секс-ляльок вже більше 20 років. Але новий її крок полягає в пожвавленні ляльок при використанні аниматроники, сенсорної техніки і штучного інтелекту, які роблять з них просунутих секс-роботів. Виробничий цех компанії знаходиться в Сан-Маркосе, штат Каліфорнія. Саме там відбувається увесь процес створення ляльок від розробки до виробництва найдрібніших деталей. У цій статті ми покажемо як створюються RealDoll і розповімо про те, як вони змінять наше життя в майбутньому.

Нове покоління секс ляльок

Кожна лялька створюється вручну командою дизайнерів і художників. Клієнти можуть настроювати свою модель до найдрібніших деталей і згідно зі своїми характеристиками. Зараз вже є можливість придбати RealDoll з аниматронной головою, яка говорить, рухається і моргає. Клієнт також може запрограмувати свого робота на особу по своїх перевагах і познайомитися з нею через звичайну розмову.

Варто відмітити, що компанія пропонує купувати тільки голову - її вартість складає $10 000, а якщо клієнт хоче отримати ще і тіло, то вартість такої "іграшки" буде порядку $14000 залежно від комплектації.

реалістичні секс-роботи

виробництво гіперреалістичних секс-роботів

зовнішність гіперреалістичних секс-роботів

Додаток Harmony

Компанія бачить просування своїх ляльок у вигляді роботів, здатних більшою мірою замінити людські інтимні відносини. Як відомо, такий вид "спілкування" віддає перевазі багато хто. Abyss займається розробкою просунутих роботизованих ляльок останні пару років. Зараз вони доступні тільки для передзамовлення і не поставлятимуться раніше грудня цього року. Але платформа Harmony AI нині вже доступна як додаток для Android за щорічну плату у розмірі 20 доларів США. Ви можете використати додаток для створення віртуального компаньйона, що повністю настроюється. Це схоже на Siri, тільки з "перчинкою"

додаток для замовлення реалістичних секс-роботів

Чоловічі секс ляльки теж є

Abyss робить ляльок жінок і чоловіків, а також ляльок-транссексуалів. Жінки-ляльки - що самі, що продаються. Згідно із статистикою, на одну продану чоловічу ляльку доводиться дев'ять ляльок-жінок. Чоловічий варіант платформи ИИ все ще знаходиться в розробці і повинен з'явитися наступного року.

виробництво реалістичних секс-роботів чоловіків

Індивідуальне налаштування секс роботів

Одна з перших речей, які впадають у вічі при вході в офіс Abyss, - це стіна голів. Тут продемонстровані різні варіанти особи і зачіски, які можуть вибрати клієнти за своїм смаком. Їм пропонується один з декількох заздалегідь налагоджених варіантів осіб, або ж вони можуть створювати свої власні на веб-сайті Abyss. Це великий простір для будь-якої фантазії.

виробництво голови гіперреалістичних секс-роботів

виробництво обличчя гіперреалістичних секс-роботів

Виробничий процес на підприємстві Abyss

Давайте подивимося детально на безпосередній процес створення тіла секс-робота. Відмітно, що виробничий поверх Abyss менший, ніж можна було чекати - трохи більше баскетбольного поля. На нім працюють всього декілька дизайнерів, які випускають декілька сотень ляльок в рік.

виробництво грудної клітини реалістичних секс-роботів

форми для затвердівання реалістичних секс-роботів

заготовки реалістичних секс-роботів

лиття в формах реалістичних секс-роботів

тіла реалістичних секс-роботів

Секретом виробничого процесу Abyss є готові прес-форми. Після розробки нового тіла на комп'ютері команда створює для нього форму. Щоб зробити це, вони заповнюють форму гнучкою металевою рамою, вливають спеціальну рідку силіконову суміш і чекають її твердіння в готовому тілі. Для кожної моделі є свої готові шаблони. Це головні копії кожного дизайну тіла, які висять над виробничим поверхом. Якщо каркас ляльки несподівано ламається, шаблон може бути використаний для створення нового тіла. Після твердіння силікон стає подібним до шкіри матеріалом. Це остаточний вид тіла ляльки.

Як тільки ляльки дістаються з форм, команда Abyss поміщає їх на спеціальні вішалки і приступає до процесу їх налаштування. Цей процес може зайняти декілька місяців для кожної ляльки індивідуально.

Створення обличчя секс робота

Сама копітка частина процесу - це створення обличчя секс-куклы. Abyss завжди розпочинає це з черепа. У різних ляльок різні структури особи, тому Abyss створює безліч синтетичних макетів черепів. Череп встановлюється на тіло ляльки для подальшої роботи над особою.

череп реалістичних секс-роботів

виробництво черепів реалістичних секс-роботів

тіла з черепами реалістичних секс-роботів

Наступний крок полягає в розробці для кожного черепа знімної силіконової вставки для рота. Усі вони фантастично реалістичні як на вигляд, так і на дотик. Навіть зуби у цих ляльок неможливо відрізнити від натуральних, а мова - взагалі окрема двостороння вставка, яку можна перевернути для іншої форми.

виробництво рота реалістичних секс-роботів

Зі встановленим ротом і черепом ляльки готові отримати нарешті їх осіб. Хоча процес все ще далекий від завершення. У компанії є спеціальна так звана "лабораторія особи". Тут команда художників розробляє індивідуально оформлені гумові маски і перетворює їх на щось реалістичніше.

виробництво обличчя гіперреалістичних секс-роботів

виробництво голів реалістичних секс-роботів

виробництво обличь гіперреалістичних секс-роботів

обличчя реалістичних секс-роботів

виробництво реалістичного обличчя секс-роботів

На окрему увагу заслуговує створення очей. Художники Abyss рахують очі однієї з найважливіших частин дизайну ляльки. Вони виготовлені з пластика і оргскла. Abyss вручну наносить на кожне око шари фарби, надаючи їм веселкову оболонку. Готові вироби досить вражають. Зі встановленими очима готові ляльки виглядають неймовірно реалістично.

виробництво очей гіперреалістичних секс-роботів

очі гіперреалістичних секс-роботів

Кожна особа має свій колір, риси, очі, брови, макіяж, веснянки і інші деталі. Все, що хоче бачити клієнт на своєму роботові.

око гіперреалістичного секс-робота

Думаємо, не варто нагадувати, що обличчя кожної ляльки - це копітка ручна робота.

Створення бюста у робота для сексу

Груди - не менш важлива частина тіла ляльки, і тому до її створення дизайнери підходять з особливим трепетом. Окрім розмірів грудей виробник пропонує різні варіанти сосків на вибір клієнтів.

палітра сосків реалістичних секс-роботів

Як і тіло, кожен сосок виготовлений з силікону, для якого також є готові прес-форми. Кожен набір сосків вирушає на виробничий поверх, де команда застосовуватиме їх до ляльок в наступному етапі.

виробництво сосків гіперреалістичних секс-роботів

соски гіперреалістичних секс-роботів

виробництво грудей реалістичних секс-роботів

Варто відмітити, що окрім бюста для ляльок, Abyss також робить ряд зносостійких протезних грудей для трансгендеров, а також пацієнтів з мастектомією.

Секс ляльки і штучний інтелект

Генеральний директор Abyss - Мэтт Макмаллен. Він же головний дизайнер компанії. Макмаллен почав вісті свою діяльність в 1997 році, будучи ще студентом. Тепер він працює над тим, щоб утілити свої творіння в життя за допомогою штучного інтелекту.

Як ми вже відмічали, ИИ для секс-робота називається Harmony і з його допомогою користувачі можуть створювати віртуальний аватар для своєї ляльки(навіть якщо у них її немає), потім настроїти особу і розпочати з неї розмовляти.

Маленькі металеві круги на кожному черепі робота - це магніти - те, що утримує змінні деталі на місці. За бажанням клієнти можуть придбати додаткових осіб для свого робота і міняти їх, коли захочуть.

Процес пожвавлення робота для сексу

Один з найжахливіших моментів виробництва - це "пожвавлення" ляльки. Цим займається сам Макмаллен. Коли до роботизованого черепа прикріпляється особа, лялька починає виглядати як живий людина. Коли особа встановлена, дизайнер додає скальп, щоб приховати внутрішню проводку.

Голови роботів повністю аниматронные. Їх особи можуть посміхатися, розмовляти, моргати і рухати очима. Незабаром Макмаллен сподівається додати камери в очі для стеження за рухом, які дозволять роботам йти за клієнтами по приміщенню і вивчати їх щоденні звички.

виробництво електроніки реалістичних секс-роботів

монтаж обличчя реалістичних секс-роботів

монтаж скальпу реалістичного секс-робота

Наприкінці інженер одягає на робота перуку, і він вважається повністю зібраним та готовим до експлуатації.

зовнішність реалістичних секс-роботів

Індивідуальні проекти

Індивідуальне виробництво реалістичних секс-роботів

Abyss говорить, що вони можуть "оживити" практично будь-який дизайн, включаючи будь-які елементи фантазії клієнта. Приміром, один захотів, щоб у його робота були вуха ельфа. Проте, компанія строго акцентує увагу на тому, що вони ніколи не виконають запити на виготовлення ляльок дітей, тварин або людей, які не дали свій виражений дозвіл на виробництво (приміром, зірки або топ-моделі).

Голлівуд у справі

Багато дизайнерів Abyss беруть участь в голлівудських проектах. Приміром, лялька, що стоїть над сходами, що ведуть на виробничий поверх, використовувалася як основа в науково-фантастичному фільмі Брюса Уиллиса "Сурогати".

Abyss також розробила головну ляльку для фільму "Ларс і справжня дівчина", в якій Райан Гослинг грає людину, що розвиває тісне спілкування з лялькою у натуральну величину.

Транспортування

Як тільки клієнт оформляє купівлю, Abyss займається її упаковкою в дерев'яний ящик розміром з людину для доставки.

Транспортування реалістичних секс-роботів

Що може робити клієнт з додатком Harmony

Клієнти, у яких є додаток Harmony, можуть повністю настроїти зовнішній вигляд і навіть характер свого робота. У додатку є категорія "віртуальний гардероб", в якому можна вибрати, що носитиме аватар. Abyss зараз займається оновленням додатка, в якому додадуться нові функції для робота.

Додаток дає кожному клієнтові 10 "персональних балів", щоб присвоїти такі риси, як "інтелект", "сексуальність" і "скромність".

Як тільки клієнт вибрав особу, він буде готовий почати розмову. З роботом можна спілкуватися вербально або за допомогою друку. Він також може настроїти голос свого аватара в комплекті з регульованими тональністю і гучністю.

вибір кольору шкіри реалістичного секс-робота в додатку

вибір одягу реалістичного секс-робота в додатку

вибір білизни реалістичного секс-робота в додатку

вибір компетенцій штучного інтелекту реалістичного секс-робота в додатку

замовлення реалістичного секс-робота в додатку

вибір реалістичного секс-робота в додатку

Висновок

Ці ляльки є одними з перших повнофункціональних роботів для сексу, які коли-небудь робили у світі. Abyss в цьому має велику перевагу. Але чи може така штучна людина стати вашим коханцем в майбутньому? Відповідь на це питання шукають багато дослідників і борці за етику людських відносин, але доки їх думки сильно розходяться. А що думаєте по цьому приводи Ви? Поділіться своїми думками в коментарях.

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки