Dreame сміливо вривається у гонку складної робототехніки

Виробник роботів-пилососів Dreame, що вже полюбилися у всьому світі, представив на виставці WRC 2023 ряд своїх нових продуктів, серед яких є робот-гуманоїд і робо-собака. Очевидно, що виробник не стояв на місці останні роки. У той час як їхні роботи-пилососи поступово захоплюють світові ринки, завдяки приголомшливій швидкості впровадження нових технологій у продукцію, та чудовій ціні, компанія на повну силу застосовує свої досягнення у розробці, для проектування ще більш складної продукції.

Робот-гуманоїд та робо-собака від Dreame

Антропоморфний робот Dreame

Почати варто з того, що виробник виявив сміливість, і увірвався в гонку з виробництва повноцінного людиноподібного робота з великим ступенем свободи рухів. На цій виставці робот був презентований світу вперше, і відзначився тим, що готував присутнім каву, та вступав із ними у взаємодію. У компанії заявляють, що даний тип діяльності був обраний лише для того, щоб продемонструвати, що їх робот здатний виконувати реальні завдання.

Робот-гуманоїд Dreame

Габарити робота відповідають людським, його зріст становить 178 см, а вага всього 56 кг (що дуже небагато для людиноподібного робота). Його приводи забезпечують 44 ступеня свободи, якими керує передовий алгоритм контролю рухів, для чого використовує безліч сенсорів. Основним із них є камера глибини, розташована у голові робота, завдяки якій він будує об'ємну модель приміщення. З більшою рухливістю зростає і потреба в інтелектуальних обчисленнях, але в цьому виробник давно досяг успіху обкатуючи нові алгоритми на кращих у світі роботах-пилососах.

Робо-собака DreameDog

Чималу увагу публіка приділяла роботизованому домашньому улюбленцю, а саме так компанія позиціонує свій виріб. Звідси і набір функцій, зовсім не властивий робо-собакам інших виробників. ДрімДог може гавкати, подавати лапу, смішно тупотіти і крутиться на місці, та навіть відтворювати музику. Але робот відповідає не лише на погладжування, він чудово розпізнає та виконує голосові команди, та реагує на рухи людини.

Робо-собака Dreame Dog від Dreame

Є у нових продуктів є і недолік, це їхня вартість. Робот-гуманоїд ще не надійшов у продаж, і поки лише демонструється публіці, а ось робо-собаку вже можна купити за ціною $7000. І не зважаючи на низку прикольних фішок, не властивих собакам конкурентів, різниця з CyberDog від Xiaomi, який коштує лише $1800, дуже велика. Інші нові продукти від Dreme (роботи для доставки, роботи офіціанти, роботи для чищення басейну тощо) не на стільки, але теж дорожче, ніж у більшості китайських брендів.

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки