Dreame вирішила побити власні рекорди презентувавши найдосконаліший робо-пилосос 2023 року - DreameBot L30 Ultra

Ось ось з'явиться у продажу робот-пилосос представлений компанією Dreame у жовтні 2023 року на багатьох виставках по всьому світу. Глобальна версія даної моделі отримала назву Dreame Bot L30 Ultra, і на момент виходу являє собою найфункціональніший пристрій даного типу на землі.

Зовнішній вигляд

Цього разу виробник вирішив випускати флагман лише у чорному матовому кольорі, із золотистими елементами. Те саме стосується і бази самообслуговування, яка виконана в тій же люксовій кольоровій гамі та облицьованій ребристою текстурою.

Дизайн корпусу і бази Dreame Bot L30 Ultra

Характеристики

Виробник Dreame вже давно лідирує на ринку в плані більшості базових характеристик і функцій своїх пристроїв. Вже більше року кожен момент часу саме робот цього бренду є найпродуктивнішим роботом пилососом. Цього разу новинку теж не обділили потужністю, робот здатний нагнітати до 7300 Па в турбо-режимі.

Потужність Dreame Bot L30 Ultra

Навігація

Фронтальна камера має LED підсвічування, що дозволяє роботу завжди точно розпізнавати будь-які перешкоди, навіть у повній темряві. А за побудову карти відповідає безпомилковий лазерний модуль останнього покоління.

Підсвітка Dreame Bot L30 Ultra

Вологе прибирання

Виробник забезпечив L30 Ultra подвійною циркулярною шваброю, що зарекомендувала себе як найефективніший модуль для вологого прибирання, який дозволяє відтирати навіть складні забруднення. Модуль являє собою два диски покритих спеціальною тканиною. Робот обертає їх з великою швидкістю, постійно підтримуючи вологість на вибраному рівні. Але найголовніше, що в даній моделі встановлені диски нового покоління, які робот може притуляти впритул до плінтуса, не залишаючи сухої смужки вздовж стін.

Вологк прибирання Dreame Bot L30 Ultra

Звичайно ж робот здатний піднімати диски для миття, заїжджаючи на килимові покриття. Але існувала проблема, яка полягала в тому, що в такому разі робот міг намочити килими з довгим ворсом. Виробник вирішив і цю проблему - їх флагман здатний залишати свої диски на базі, і пилососити килими до, або після прибирання твердих поверхонь.

Dreame Bot L30 Ultra залишає диски на базі

Станція

У процесі і після прибирання робот заїжджає на станцію щоб скинути сміття, набрати води, і почистити швабру. База чистить серветки гарячою водою з домішкою миючого засобу. Коли прибирання завершено, і диски очищені востаннє, то сушить їх гарячим повітрям, запобігаючи утворенню неприємних запахів, плісняви або хвороботворних бактерій.

Самообслуговування Dreame Bot L30 Ultra

Докупивши додатковий комплект для підключення станції до водопроводу та каналізації, ви взагалі отримаєте передостанній рівень автоматизації, і з турбот залишиться виключно заміна мішка для сміття, приблизно раз на 30 днів.

 

Найпопулярніші моделі від Dreame дивіться у цьому каталозі