Чого тільки не вміє цей малюк

Це не перший робот для допомоги по дому який виходить у продаж, проте Walker X безумовно заслуговує на увагу з низки причин. Не дивлячись на свій, трохи іграшковий вид машина є дуже багатозадачною, і за багатьма параметрами може дати фору навіть таким зіркам робототехніки, виготовленим в єдиному екземплярі, як Ameca.

Walker X від компанії UBTECH по істині багатозадачний. Мабуть, у жодного робота поки що немає такого арсеналу навичок, який притаманний цьому коротуну. Чого варта тільки здатність зробити власнику масаж спини, або пограти з ним у настільні ігри. Цей робот може налити вам води, подати на стіл, принести що-небудь, або полити квіти. З корисних справ по дому вам буде доступний дуже широкий спектр, так як Волкер Ікс один з небагатьох помічників, що здатний керувати побутовою технікою, так що зможе навіть попилососити, або поставити прання.

Walker X (UBTECH) робить массаж

Вага пристрою становить 63 кілограми, а зріст - 130 см. Він без проблем може ходити по сходах, будь-яким покриттям підлоги, і навіть по нерівних поверхнях. Загалом робот досить спритний, і легко може стояти, балансуючи на одній нозі. Швидкість ходьби становить 3 кілометри на годину, що всього в півтора рази повільніше за людину, а це реальне досягнення для роботів, що пересуваються на двох ногах.

Walker X (UBTECH) пилососить

Для адекватної взаємодії з навколишнім світом робот наділений здатністю розпізнавати об'єкти та інтерпретувати контекст. Він реагує не лише на голосові команди, але також розпізнає жести та обличчя людей, з якими входить у контакт. Алгоритми захисту запобігають будь-яким зіткненням при пересуванні, або надмірному застосуванню сили під час контактів з предметами. Загалом це найбільш досконала на момент випуску комерційна модель робота, призначеного для допомоги по дому або догляду за літніми людьми.

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки