Доступна зйомка на глибині до 20 метрів

Компанія Chasing Inovation випустила у комерційний продаж свій новий дрон для підводної зйомки під назвою Chasing F1. Бездротовий пристрій дозволяє фіксувати все, що відбувається під водою у високій якості, і керується за допомогою звичайного смартфона.

Chasing F1 керується смартфоном

Виробник не є новачком у виробництві роботів для підводної зйомки, однак ранні моделі занурювалися цілком, і живились від протягнутого до них кабелю, що не додавало зручності експлуатації. Нова модель Chasing F1 працює на дистанції до 30 метрів, а у разі втрати сигналу самостійно повертається до точки старту.

Chasing F1 з додатковим акумулятором

Робот досить маневрений, рухається на всі сторони завдяки чотирьом гвинтам, і може бути запущений як з берега так і з човна, корабля або катера. Подальше керування здійснюється за допомогою зручного джойстика, на якому в якості екрану фіксується смартфон користувача.

Chasing F1 занурює камеру на глибину

Пристрій може занурювати камеру на глибину до 20 метрів, знімати відео Full HD на 360 градусів, і транслювати те що відбувається в реальному часі на смартфон. Глибина занурення та інші дані також відображаються на екрані, а інфрачервоний сенсор дозволяє розглянути оточення навіть у темряві.

Chasing F1 для зйомки підводної фауни

Сам виробник при просуванні робить акцент на допомогу рибакам, проте область застосування даного дрону виходить далеко за рамки риболовлі. Він може бути використаний як для зйомки підводних пейзажів та фауни, так і для пошукових робіт або моніторингу береговою охороною.

 

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки