Принцип безпілотної доставки Mercedes

Компанія Mercedes-Benz розпочала випробування своєї системи безпілотної доставки посилок разом зі швейцарською фірмою Matternet. Суть системи полягає в тандемі дронів Matternet і пілотованих фургонів Mercedes-Benz Vito, які доставлятимуть посилки кінцевим користувачам. Наразі компанії проводять тестові польоти в окрузі швейцарського міста Цюріх. Детальніше читайте далі…

Ідея використання безпілотників-кур'єрів у тандемі з вантажними автомобілями стає дедалі більш досліджуваною та застосовуваною у дослідженнях роботизованої доставки. Mercedes-Benz виявила свої наміри в цій галузі минулого року, коли вона представила концепт фургона-кур'єра, який працюватиме разом із безпілотними літальними апаратами для доставки посилок. Днями стало відомо, що компанія розпочала випробування цієї технології на території Швейцарії, - повідомляє robotics.ua.

Mercedes-Benz об'єдналася з компанією Matternet, яка вже продемонструвала свою службу безпілотної доставки у Швейцарії, щоб дослідити, як БПЛА можна комбінувати із фургонами для більш ефективних поставок. Тепер до них приєднався швейцарський Інтернет-магазин Siroop для реальних випробувань. Фургони Mercedes-Benz Vito будуть служити підключеними мобільними платформами, які обслуговують безпілотні літальні апарати Matternet, перевозячи пакети вагою до двох кілограм на відстань до 20 км.
Особливість системи в тому, що замість того, щоб дрони виконували заключний етап доставки, вони будуть відправляти товари, замовлені клієнтами Siroop, із торгових майданчиків до фургонів Vito, припаркованих на одній із чотирьох заздалегідь визначених стоянок на околицях міста Цюріх. Потім водій забиратиме пакети і завершуватиме доставку клієнтам, тоді як дрони повертатимуться на склад.

Це схоже на систему, протестовану службою доставки UPS на початку цього року, але там дрони запускатимуться з вантажних автомобілів, щоб виступати як платформа доставки в області, де неможливо проїхати наземним транспортом.
«Ми вважаємо, що логістичні мережі з безпілотною службою трансформуватимуть те, як ми отримуємо доступ до товарів щодня. Ми зможемо замовити щось в Інтернеті і, як і за помахом чарівної палички, отримати його протягом декількох хвилин при мінімумі витрат і сил», - говорить Андреас Раптопулос, засновник і генеральний директор Matternet. - «Швейцарія знаходиться попереду у цій технологічній революції. Це перший випадок, коли мережа доставки дронами працює у великому європейському місті, і, крім того, вперше дрони працюють із вантажівками».
Згідно з robotics.ua, випробування почалися минулого тижня і триватимуть по сім годин на день п'ять разів на тиждень, протягом трьох тижнів, якщо дозволить погода. Обидві компанії сподіваються, що надалі ця система може стати повністю автоматизованою для електронної комерції, допомагаючи знизити трафік у міських умовах та скоротити витрати та час доставок.

Відео доставки

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки