Секс-термінатор

Розробник роботів DS Doll з далекого китайського міста Далянь націлений на створення і масове виробництво перших у світі комерційно життєздатних секс-роботов, здатних пересуватися автономно.

Команда учених і інженерів на фабриці ляльок DS використовує технологію 3D-печати для створення складових частин розумного робота. Компанія заявила, що перший прототип андроида з рухливою головою, тілом, руками і ногами майже завершений, що означає, що розробники можуть перейти до наступного кроку - до ніг.

 

Відео, випущене DS Doll, підкреслює прогрес, досягнутий фірмою в створенні функціонального робота-жінки, який може рухати усім тілом без контролю людини.

У 20-секундному відео кіборг несподівано струшується, перш ніж робити різкі рухи обома руками.

Від шиї до верху робот виглядає майже як людина з силіконовим тілом і париком, що покриває його голову. Він відбиває риси справжньої жінки з неймовірним акцентом на деталі. Але нижче шиї відкривається механічна внутрішня частина робота, що показує складну структуру скелета, призначену для імітації людського тіла в повному масштабі.

Головний розробник DS Doll Qiao Wu розповів, що скелет бота виконаний з "металевими деталями", які були надруковані на 3D-принтере. Технологія 3D-печати, яким управляє DS Doll, має можливість створювати репліки для робота з людьми, переглядаючи його повноцінне тіло в програмному забезпеченні.

Він сказав, що робот контролюється через систему програмного забезпечення, працюючу на Apple MacBook. На перший погляд, скелет не занадто відрізняється від анатомії грізного роботизованого андроида, зображеного у фільмі "Термінатор", але кіборг Doll зроблений зовсім по-іншому.

Майбутнє секс- ляльок

За інформацією roboticsua, андроиды будуть побудовані не лише для сексуальних цілей, вони використовуватимуться і для інших послуг і функцій, включаючи людське спілкування і діловодство.

Дослідник говорить: "Повнофункціональний робот матиме більше фізичного вираження, щоб допомогти людині спілкуватися. Одного разу, ми сподіваємося, робот зможе використовуватися в презентаціях, людських товариствах, службах підтримки і інших областях".

Очікується, що перша партія секс-роботов буде випущена вже в найближчому майбутньому.

Роботизовані голови, прикріплені до тіл доки нерухомих ляльок, коштуватимуть від 3774 до 4165 доларів США (за комплект Преміум).

Wu сказав, що повноцінний робот, що рухається, коштуватиме дорожче, коли поступить в продажі, але підкреслив, що "вони все ще знаходяться в процесі дослідження цієї машини".

Він додав: "Робот на відео може переміщати тільки верхню частину тіла, включаючи руки. Це поетапний результат розвитку нашої робототехники". Природно, компанії знадобиться час для забезпечення повного руху тіла андроида, і ми передчуватимемо цю подію.

Відмітимо, що інші технічні фірми також намагаються створити секс-кукол з повним рухом тіла. Найбільш яскравий приклад: фірма з Каліфорнії Realbotix заявила, що створення дизайну для рухливих рук і ніг стане однією з їх "великих цілей" в 2018 році. Детальніше про процес створення секс-роботов Realbotix ми вже писали.

Менеджер з маркетингу DS Doll, сказав, що їх компанія зробила значний прогрес в дослідженнях і розробках цього року: "Подальші дії спрямовані на забезпечення рухів усього тіла. У DS Dolls існує велика команда інженерів і розробників, які постійно працюють над новими продуктами і покращують якість продукції".

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки