Xiaomi представила нового чотириногого робота під назвою CyberDog, машину, яка знаменує собою вхід компанії в простір чотириногої робототехники.

Китайська компанія по виробництву електроніки Xiaomi представила CyberDog, чотириногого робота, якого описують, як більше представницький, ніж інші у своєму класі. Компанія зробила це оголошення у своєму Твиттере, назвавши його "справжнім звіром". CyberDog на вигляд дуже схожий на Boston Dynamics 'Spot, хоча він витонченіший і менший. У своєму оголошенні Xiaomi просуває свого робота-собаку як доброзичливого до людини робота, який може поводитися грайливо, і як собаку, який може бути страхітливим, при використанні правоохоронними органами або військовими. Схоже, компанія Xiaomi створила CyberDog в якості інвестицій в дослідження - вона поставила дуже низьку ціну, трохи менше 1600 доларів (вартість відомої робособаки Spot від компанії Boston Dynamics складає 74500 доларів), у рамках презентації зробила 1000 екземплярів CyberDog для прихильників Xiaomi, інженерів і любителів робототехники, щоб вони разом досліджували можливості CyberDog".

Xiaomi представила нового чотириногого робота CyberDog

CyberDog важить близько 3 кг і може бігати зі швидкістю трохи більше трьох метрів в секунду. Він також має шість мікрофонів і декілька камер, стратегічно розміщених над поверхнею його тіла разом з датчиками зображення, і має 128 ГБ вбудованої пам'яті. Він переміщається за допомогою серводвигателей, розроблених компанією, які дають роботові максимальний момент 32 нм., що крутить. Усередині робота встановлена ​​спеціалізована версія NVIDIA Jetson Xavier NX, яку Xiaomi описує, як найменший комп'ютер з штучним інтелектом у світі, що говорить про те, що робот-собака здатний навчатися новим трюкам.

Власні технології можна побачити у відеороликах, випущених компанією.

CyberDog може йти за людиною, як цуценя, обходити перешкоди. Він також може виділяти обличчя свого власника з натовпу, реагувати на мімічні і постуральні сигнали, виконувати голосові команди, їм можна управляти за допомогою додатка для смартфону. Щоб продемонструвати свою фізичну майстерність, Кибердог виконує сальто назад. Можливо, найголовніше, CyberDog навчили дивитися в очі людині, що взаємодіє з ним, і реагувати так само як і справжнє цуценя, надаючи йому привабливі риси. Xiaomi створила місце для проекту у своєму співтоваристві з відкритим початковим кодом Xiaomi, сподіваючись, що ентузіасти робототехники почнуть писати код для CyberDog, що зробить його помітнішим і допоможе Xiaomi завоювати репутацію великого гравця в області робототехники.

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки