Компактний і гнучкий промисловий робот ABB YuMi IRB 14050

ABB розширила свої рішення спільної автоматизації з випуском нового робота YuMi, представивши його на виставці Automa 2018 в Мюнхені. IRB 14050 робот з однією рукою є найгнучкішим і компактнішим механізмом ABB і призначений для легкого вбудовування в існуючі виробничі лінії для підвищення гнучкості при безпечній роботі разом з людьми.

YuMi IRB 14050

Новий спільний робот є одним з перших апаратів нового покоління від ABB, які побудовані на гнучкій новій модульній дизайнерській платформі, що дозволяє використати більшу кількість роботів, а також більше спеціалізовані рішення.

Вагою менше 10 кг і можливістю установки із стелі, столу і стіни, це нове доповнення до сімейства YuMi забезпечує підвищену гнучкість, щоб допомогти задовольнити високі вимоги до мінімального обсягу виробництва в короткі періоди. Простота установки YuMi дозволяє виробникам швидко і легко додавати спільні додатки до своїх виробничих ліній з мінімальною перервою в існуючих операціях.

Випуск нового YuMi розширює використання спільних роботів ABB, запущене в 2015 році. У рамках цього YuMi оголошує нову еру роботів-співробітників, які можуть працювати над тими ж завданнями, що і люди, при цьому забезпечуючи безпеку оточення.

"Новий однорукий робот YuMi продовжує наші інновації в області спільної автоматизації, допомагаючи зробити наш домінуючий пакет продукції ще гнучкішим", - сказав Пер Вегард Нерсет, керуючий директор робототехники в ABB. - "Він пропонує додаткову гнучкість і масштабованість для виробників усіх розмірів, допомагаючи задовольнити їх поточні проблеми і передбачаючи майбутні".

За інформацією robotics.ua, новий член команди YuMi має той же інтуїтивний, простий у використанні інтерфейс програмуванні, що і дворукий робот, а це означає, що працівники без спеціальної підготовки можуть настроювати і управляти ім. Об'єднання цієї простоти з гнучкістю розгортання може допомогти виробникам у багатьох галузях компенсувати нестачу кваліфікованих робітників.

Відео презентація маніпулятора ABB YuMi IRB 14050

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки