Чим нас здивували виробники? Вижимання за тематичними експонатами виставки.

ces 2022 вивіска

 

Зміст:

 1. Костюм реальних VR відчуттів OWO

 2. Розумні лінзи Mojo Vision

 3. Розумні окуляри ТСL 2

 4. Ефект присутності Hyundai

 5. Інтерактивна машина часу ICT

 6. Розумний шолом iSyncWave

 7. Розумне кільце Movano Ring

 8. Дрон Skydio 2+

 9. Дрон для селфі ICT

 10. Робот-пилосос мрії від RoboRock

 11. Міні-посудомийна машина Bob

 12. Машина-бармен Black+Decker

 13. Міні-принтер для татуювань Prinker

 14. Гаджет для чищення зубів Y-Brush

 

Костюм реальних відчуттів OWO

Обтягуючий костюм забезпечений елементами, що забезпечують тиск на ділянки тіла, якими ви "торкаєтеся" чого або в грі. У тому числі моделюються і досить болючі відчуття в діапазоні травм. Наприклад черга в спину під час гри в Шутер, або удари в симуляторах бою позбавить вас бажання допускати помилки. Дані речі давно назрівали в умах геймерів, і, нарешті, технології дозволили реалізувати це на практиці. Такий костюм повинен відмінно доповнити інші пристрої, у тому числі наведені нижче, так що це тільки початок нового витка розвитку в даному напрямку.

Костюм реальних відчуттів OWO

 

Розумні лінзи Mojo Vision

Mojo Vision представив нове покоління контактних розумних лінз під назвою Mojo Lens, які орієнтуються на спорт та фітнес. Ідея цього проекту полягає в тому, що лінзи Mojo Lens відображають повідомлення і допомагають пересуватися людям з поганим зором, що є досить корисною функцією, адже людині, у якої є проблеми зі зором на спортивних змаганнях, буде набагато простіше пересуватися. Компанія Mojo Vision оголосила на виставці роботів CES 2022 про свій стратегічний крок, партнерство з такими фітнес-брендами як Adidas Rain з метою створення інтерфейсу для спортсменів. Якщо говорити про самі лінзи Mojo Lens, дані розумні лінзи дозволяють побачити спортсмену інформацію про власні досягнення і параметри фізичного стану, не відволікаючись при цьому на екран смартфона або смарт годинника. Зараз лінзи від Mojo Lens знаходяться ще в розробці.

Розумні лінзи Mojo Vision

 

Розумні окуляри ТСL 2

Бренд TCL Представив Нам друге покоління окулярів, за допомогою яких Ви можете переглядати будь-що зі свого смартфона, пропонується еквівалент 140-дюймового дисплея, який ви можете переглядати навіть з відстані 4 метрів. Поле зору віртуальних окулярів становить 47 градусів, що стало можливим завдяки подвійному Micro OLED дисплею з роздільною здатністю 1080р. Ця модель таких дивовижних окулярів отримала назву Nxtwear Air. Дисплеї можуть працювати з частотою 60 Гц, також підтримують виведення стереоскопічного зображення.

Розумні окуляри ТСL 2

 

Ефект присутності Hyundai

Hyundai продемонструвала програмне забезпечення, що дозволяє синхронізувати роботів з рухами людини, і створювати ефект присутності в місці, де знаходиться робот за допомогою VR-Шолома. Концепти були демонстровані на віртуальній "Прогулянці рідним домом" за допомогою робота, який знаходиться вдома. Але найбільш вражаючим був змодельований концепт прогулянки марсом. Йдеться про вже існуючі гуманоїдні роботи власного концерну, і про робо-собаків спот, від Boston Dynamics (яку недавно придбавHyundai).

Ефект присутності Hyundai

 

Інтерактивна машина часу ICT

Компанія ITRI також представила нам інтерактивну машину часу, яка копіює кожен рух користувача і може створювати більш дорослий або молодий аватар самого користувача.

Інтерактивна машина часу ICT

 

Розумний шолом iSyncWave

На виставці нам також надали можливість познайомитися з розумним шоломом, який відстежує здоров'я головного мозку людини. Виробники заявляють, що всього за 10 хвилин Ви зможете зробити повну діагностику Вашого психічного здоров'я, включаючи прогноз Вашого психічного здоров'я на майбутнє, цей шолом поєднує електроенцефалографію головного мозку та світлодіодну терапію.

Розумний шолом iSyncWave

 

Розумне кільце Movano Ring

На виставці Нам представили нове, розумне кільце, яке отримало назву Movano Ring. Особливість даного кільця полягає в тому, що воно здатне вимірювати Ваш пульс, годинник сну, підрахунок калорій, контролювати дихання та вимірювати температуру. Але головною фішкою пристрою є алгоритм зібраних даних. Виробники стверджують, що кільце збиратиме всі ці дані разом і виділятиме Вам потрібні Вам поради зі здоров'я.

Розумне кільце Movano Ring

 

Дрон Skydio 2+

Дрон Skydio 2+ є квадрокоптером, який оснащений двома антенами і радіо-модулем, Wi-Fi 5 ГГц для зв'язку на великих відстанях. Дрон здатний відлетіти на відстань до 3 кілометрів, а з новим пультом дистанційного керування дальність польоту збільшується до 6 кілометрів. Новий покращений акумулятор збільшує час польоту до 27 хвилин в ідеальних умовах. Skydio 2+ оснащений новою автономною системою польоту на базі штучного інтелекту, мета даного дрону допомогти вам створити плавне відео при керуванні складними схемами польоту.

Дрон Skydio 2+ (квадрокоптер)

 

Дрон для селфі ICT

Також на виставці CES 2022 від компанії ITRI був представлений Дрон для селфі, який здатний вибирати самостійно композицію, ракурс, освітлення, ефекти, самостійно літає підбираючи найкращий кадр і здатний робити ваші фотографії якнайкраще.

Дрон для селфі ICT

 

Робот-пилосос мрії від RoboRock

Roborock представили нам новий, покращений і так званий робот-пилосос мрії, який отримав назву Roborock S7 MaxV Ultra. Цей робот-пилосос миє, прибирає, та амоочищається. S7 MaxV Ultra може одночасно пилососити та протирати підлогу, а при заїзді на килимові покриття автоматично здатний піднімати швабру та залишати Ваші килимові покриття чистими та сухими. Док станція, яка окрім того, щоб заряджати Ваш робот може самоочищатися, при чому очищати як пилозбірник, так і миючу швабру. Може автоматично заповнювати резервуар для води чистою водою. Розпізнає різні предмети на підлозі та навіть неприємні сюрпризи від домашніх вихованців. 

Робот-пилосос мрії від RoboRock

 

Міні-посудомийна машина Bob

На виставці також Нам представили міні-посудомийну машину Bob, ціна якої становить 400 доларів, вага 10 кілограмів та розміри приблизно з мікрохвильовою піччю. За заявами виробників, ця посудомийна машина використовує в п'ять разів менше води, ніж звичайна і займає набагато менше місця. Миє посуд всього за 15 хвилин, має резервуар для води на 16.5 склянок, тому необхідності підключати цю міні-посудомийну машину до водопроводу немає. Для очищення посуду міні-посудомийна машина Bob використовують ультрафіолетове світло.

Міні-посудомийна машина Bob

Машина-бармен Black+Decker

Нам представили домашній, автоматичний бар для приготування коктейлів, пристрій виглядає як звичайна кавомашина, здійснює установку до п'яти пляшок, після приготування напою система промивається повітрям і водою, машина автоматично виявить, коли закінчиться конкретний лікер або напій і попередить Вас.

Машина-бармен Black+Decker для змішування коктейлів

 

Міні-принтер для татуювань Prinker

Портативний міні-принтер для нанесення татуювань, що створює цифрові водостійкі зображення та переносить їх на шкіру, через 3 дні такі татуювання можна просто змити звичайним милом. Такий принтер, за заявою виробників, з'явиться на ринку продажів цього року за ціною приблизно 200 доларів.

Міні-принтер для татуювань Prinker

Гаджет для чищення зубів Y-Brush

На виставці CES 2022 представили новий гаджет для чищення зубів, які отримав назву Y-Brush. Є зубною щіткою у формі щелепи, яка здатна чистити зуби всього за 10 секунд, цей гаджет сподобається тим, хто постійно спізнюється вранці. За заявами виробників, у роботі даного пристрою використовується 35 тисяч нейлонових щетинок, які розташовуються під кутом 45 градусів. Ціна цього гаджета 140-150 доларів.

Гаджет для чищення зубів Y-Brush

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки