Розумний домашній робот Anki Vector

Компанія Anki, відома своїми комплектами домашніх роботів-іграшок, хоче зробити свої пристрої загальноприйнятими у всіх сім'ях, і перша реальна річ для цієї мети – робот Vector, повідомляє robotics.ua.

Це невеликий автономний бот розміром з яблуко, який хоче спілкування. Компанія запускає продукт цього тижня з перспективою початку продажів у жовтні.

Що таке голосовий помічник? Цей пристрій здатний до обмеженої мовної взаємодії з користувачем, відтворення музики, оформлення списків завдань, встановлення будильників, відтворення аудіокниг та зачитування прогнозу погоди, інформації про пробки та ін. Також може керувати кількома розумними пристроями, являючи собою центральний вузол системи домашньої автоматизації. нового робота досить вражає та дає цікавий погляд у майбутнє. Він розроблений, щоб мати можливість реагувати на голоси як голосовий помічник із харчуванням ІІ на кшталт Amazon Alexa або Echo. Подібно до цих продуктів, він знаходиться на столі або стільці в будинку, але може рухатися і спілкуватися з людьми.

Робот Anki Vector на столі

Як і розумні динаміки, вам просто потрібно сказати "Привіт, Vector", щоб поставити йому питання або давати команди. На передньому дисплеї є цифровий екран з великими парами очей, які передають його емоції, а також інші повідомлення, як час або погода. Anki наймали аніматорів з Pixar та DreamWorks, щоб дати пристрою персональні риси.

"Vector автономний, він знаходить свою зарядну станцію і повертається до неї, коли йому це потрібно", - сказав Бредлі. - Він має датчики, які дозволяють йому переміщатися по об'єктах і стежити за тим, щоб він не падав зі столу.

Він має технологію розпізнавання осіб, щоб він міг розпізнати різних власників, а машинне навчання дозволить йому запам'ятовувати нових членів сім'ї, щоб взаємодіяти з усіма.

Vector може дізнаватися інтереси своїх господарів, наприклад, такі як улюблена футбольна команда, і давати їм інформацію про рахунок матчу чи інші новини. Anki очікує, що зможе нарощувати можливості за допомогою автоматичних оновлень програмного забезпечення після того, як продукт надійде на полиці магазинів.

Відео презентація робота Anki Vector

Нагадаємо, що попередник Vector робот Cozmo був надзвичайно популярною іграшкою на ринках США та Австралії.

Останній робот компанії відзначає свій перехід від суто розважального простору до іграшки з корисними можливостями. Vector – це наступний крок для Anki, метою якої є розробка набагато більшого домашнього робота. Але зараз вони обмежені настільною версією. «Vector – настільний робот, який допоможе нам розвинутись у набагато більші пристрої. Кожна сім'я повинна мати такого робота у своєму домі».

Відповідно до robotics.ua, Vector можна купити онлайн за ціною 399 доларів США під час передпродажів. У магазинах вартість іграшки буде від 449 доларів.

Розумний домашній робот Anki Vector

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки