Основні технічні характеристики e-Series

Компанія Universal Robots представила нову лінійку промислових роботів Cobots e - Series, які покликані налагодити зростання бізнесу, підвищуючи якість і продуктивність клієнтів. Роботи E - Series оснащені інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом програмування, універсальним використанням і майже нескінченним списком можливостей для надбудов, здатних доповнювати виробництво незалежно від галузі, розміру компанії або типу продукції.

Маніпулятор Universal Robots e-Series

Маніпулятор UR3e

  • Досяжність - 500 мм
  • Корисне навантаження - 3 кг

Маніпулятор UR5e

  • Досяжність - 850 мм
  • Корисне навантаження - 5 кг

Маніпулятор UR10e

  • Досяжність - 1300 мм
  • Корисне навантаження - 10 кг

Відео презентація нової лінійки e-Series

Переваги серії спільних роботів e-Series

Легке програмування

Запатентована технологія дозволяє операторам без досвіду програмування швидко настроювати і управляти роботами UR5e з інтуїтивно зрозумілою системою 3D-визуализации.

Швидке налаштування

Що таке спільний робот? Це робот, призначений для фізичної взаємодії з людьми, а також спільного використання одного і того ж робочого простору. Universal Robots Universal Robots революціонізувала налаштування спільних роботів, скоротивши типове роботизоване розгортання замість декількох тижнів до декількох годин. Середній час налаштування одного робота займає усього півдня. Робота недосвідченого оператора, який розпаковує робот, монтує його і програмує перше просте завдання, зазвичай складає менше години.

Гнучке розгортання

Нова серія Universal Robots легка, компактна і зручна для повторного розгортання в декількох застосуваннях без зміни макету виробництва. Переміщення спільного робота у нові процеси відбувається швидко і легко, що дозволяє вільно автоматизувати практично будь-яке ручне завдання, у тому числі з невеликими партіями або швидкими змінами. Бот може повторно використати програми для завдань, що повторюються.

Безпека

Нові роботи здатні замінити людських операторів у брудній, небезпечній і нудній роботі, щоб зменшити навантаження, що повторюються, і випадкові травми. Вісімдесят відсотків тисяч роботів UR у всьому світі працюють абсолютно безпечно(після оцінки ризику), поряд з людськими операторами. Система безпеки роботів схвалена і сертифікована TÜV (Німецька асоціація технічних оглядів).

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки