Відомо, що компанія Sphero припинила займатися виробництвом ліцензованих роботів, особливо для Disney, але не відмовилася від свого основного зайняття - створення програмованих роботів, які подобаються як дітям, так і дорослим. Після успішного проекту на Kickstarter, Sphero представили свої останні RVR моделі споживачам, викладачам і студентам по всьому світу, щоб дати їм можливість випробувати, яке це контролювати і програмувати космічний марсоход.

Sphero RVR не схожий ні на один з попередніх продуктів компанії, майже усі з яких поставляються в упакованій формі, готовій до використання, програмування і розгортання. Поза сумнівом, RVR насправді є "керованим ботом прямо з коробки", що полегшує роботу для молодих користувачів, яким потрібний перший досвід. Додаток Sphero Edu дозволяє їм контролювати і направляти RVR, будь то вручну або за допомогою візуального інструменту програмування.

 

Робот  мини-марсоход  RVR:

Проте реальна потужність RVR полягає в його інтелекті і розширюваності. Чотириколісний робот оснащений різними датчиками, включаючи гіроскоп, ГИК, сенсорами світла і навіть кольори, які не лише дозволяють йому орієнтуватися в навколишньому оточенні, але також надають користувачам дані про середовище, які вони можуть передавати у свої програми.

А ще є 4-контактний UART, який дозволяє RVR з'єднуватися з популярними сторонніми платами, такими як Raspberry Pi або Arduino. Це, у свою чергу, дозволяє користувачам додає нові деталі роботові, наприклад, руки, камери і навіть більше датчиків.

Відеопрезентація Sphero  RVR:

Sphero RVR багато в чому нагадує мініатюрний марсоход NASA, як за формою, так і по можливостях. Звичайно, навіть у меншій мірі він має ті ж властивості. За інформацією robotics.ua, робота тепер можна купити по всьому світу в інтернет-магазині Sphero за стартовою ціною в $ 249,99.