Страхітливі наслідки

На Другому Міжнародному конгресі з питання інтимних взаємовідносин людей і роботів швейцарський дослідник Олівер Бендель застеріг аудиторію про потенційні загрози секс-машин : "Якщо роботи стануть частиною нашого інтимного життя, секс між людьми зовсім зникне. Це може привести до дуже згубних наслідків"

SEXY ROBOTS

Страхітливі наслідки Бендель відмітив, що роботи, на відміну від людей, не втомлюються. Навіть якщо не розглядати питання етики, до того як з'явиться по-справжньому "натхненне" і "розуміюче" створення, машини можуть привести до фізичного виснаження людини, інвалідності і навіть смерті.

"Можливо, дослідникам треба рухатися у бік таких роботів, як C3PO із Зоряних воєн, чим механічних коханців. Розглянемо, як легко сучасні технологічні компанії вбирають призначені для користувача дані. Тепер застосуємо той рівень глибоких знань в інтимний роботизований зв'язок. Такий робот може бути здатним використати цю інформацію, щоб спокусити людину на будь-які експерименти".

Згідно robotics.ua, багато учених не підтримують ці думки. Враховуючи нинішній стан робототехники і штучного інтелекту, кібернетичні жигало є ще далекими майбутньому. Але питання етики роботів для сексу все ж треба вирішувати вже зараз, щоб машини майбутнього були "підготовленими" для гармонійного і безпечного життя з людством.

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки