Мініатюрний робот-помічник Samsung Ballie

Компанія Samsung представила на виставці CES 2020 в Лас-Вегасі унікальний пристрій - робот-м'яч під назвою Ballie, який може взаємодіяти з навколишнім світом і підкорятися своєму хазяїну.

Робот виконує роль домашнього розумного помічника. У нім реалізовані такі функції як органайзер, мультимедійний програвач, консультант, будильник і навіть іграшка для домашніх тварин. Але найосновніша його перевага - це просунутий штучний інтелект, який дозволяє управляти системами розумного будинку. Давати йому завдання можна через мобільне застосування або за допомогою голосових команд. Робот здатний вивчати регулярні звички свого хазяїна і адаптуватися до них.

Гаджет має бортову камеру, щоб спостерігати за обстановкою у будинку і повідомляти свого власника про які-небудь зміни або підозрілі дії. Людина може дати йому команду відправитися до якої-небудь кімнати, наприклад, дитячої, щоб побачити прямо у себе на смартфоні чим займається дитина. При цьому бот дотримується строгих стандартів захисту даних і конфіденційності, унеможливлюючи видалене підключення зловмисниками.

Компанія бачить надалі використання відразу декількох Ballie у будинках, де кожен виконуватиме якусь функцію - управляти пилососом або допомагати дитині з уроками. Вартість і терміни продажів пристроїв доки невідомі.

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки