Компанія Pebby представила свою інтелектуальну роботизовану систему для домашніх тварин, яка дозволяє власникам контролювати, взаємодіяти і розважати своїх вихованців у будь-який час і у будь-якому місці.

 

Смарт-технології для домашніх вихованців

Поєднання розумного нашийника і кулі, контрольованої через Wi, - Fi, який йде за вихованцями навкруги, дозволяє власникам домашніх тварин бути спокійними, оскільки робот відстежує дії і відправляє ключові ідеї про їх поведінку і здоров'я в мобільному додатку Pebby. Подібний принцип ми бачили в роботові CleverPet. 

Шар, який можна дистанційно контролювати за допомогою додатка для iOS і Android, оснащений 720p ширококутною відеокамерою "риб'яче око" і трьома потужними литий-ионными батареями, які забезпечують 1,5 години автономної роботи і 15 годин в режимі очікування. Це дасть власникам можливість спостерігати, взаємодіяти і захоплювати цікаві моменти їх вихованця в режимі реального часу. Завдяки своїй мікроконтрольованій подвійній незалежній підвісці куля Pebby залишається стабільною у будь-який час. Зроблений в зручному для вихованця розмірі (80 мм в діаметрі), апарат також має вбудовані світлодіодні вогні для режиму "нічного видіння", динаміки і лазерну указку, яка безпечна для людей і домашніх тварин. Для повноцінного відходу за домашніми тваринами Pebby має розумний нашийник, який відстежує діяльність тварини і безпосередньо передає інформацію про поведінку і здоров'я в додаток Pebby. Час автономної роботи нашийника складає від 8 до 12 днів, а монітор для спостереження можна заряджати за допомогою USB- з'єднання або шляхом установки його до зарядної, що додається, док-станції.

"Ми створили цілісну систему відходу за домашніми тваринами, яка забезпечує повний душевний спокій їх власникам", - говорить Хансен Гох, засновник і генеральний директор Pebby. - "Робот дозволяє власникам домашніх тварин дистанційно взаємодіяти з ними, знімати зображення і стежити за станом їх здоров'я".

Робот-іграшка Pebby також включає безліч розважальних функцій, доступних через мобільне застосування. Користувачі можуть встановити його в режим "Auto Play", коли вони хочуть просто подивитися як їх домашні тварини самі грають, або можуть дистанційно управляти ним, щоб також пограти з вихованцем. За допомогою додатка користувачі можуть міняти кольори світлодіодів і настроювати параметри, включаючи максимальну швидкість і кутове прискорення. Користувачі можуть отримувати попередження "Shake" і "Bark" на своїх смартфонах, коли їх вихованець починає грати з Pebby або просто гавкає.

 

Система Pebby також має функцію навігації до док-станції для безпровідної зарядки, резервний USB- порт, а також режими "Auto Play", "Auto-Follow" і "Auto-Repel". Pebby запустили кампанію на Kickstarter, метою якої є збір суми на розвиток 50 000 доларів. Спеціальна пропозиція для ранніх замовників складає $124 за один комплект(50% від роздрібної ціни).

Відео Pebby