Ви вже чули новини про Dreame Bot W10s Pro?

На Китайському ринку у продажу з'явився робот-пилосос Dreame W10s Pro від Xiaomi, а отже незабаром він стане доступним у світі. Що то за робот? Топова модель, з самоочищенням і сушінням ганчірок, величезною силою всмоктування, стерилізацією води, штучним інтелектом та іншими фішками.

Dreame bot W10s Pro

Однак найбільше ця модель примітна своєю інновацією в самообслуговуванні. А саме станцією з автономним підключенням до водопроводу та каналізації. Це, безумовно, прорив, тому що тепер власнику не потрібно буде самостійно зливати брудну воду, і заливати вбазу чисту. Робот пере і сушить ганчірки на станції, а станція самостійно змінює воду після очищення.

станція Dreame bot W10s Pro

Модуль вологого прибирання, як і належить флагманам, оснащений функцією автопідйому на килимах. Також доступний перегляд від першої особи, за допомогою камери робота, і весь притаманний топовим моделям функціонал у додатку.

вологе прибирання Dreame bot W10s Pro

І все-таки є один неприємний нюанс, повз який складно пройти. Станція робота позбавлена функції автоочищення пилозбірника, а отже робот не має повного самообслуговування. Схоже власнику доведеться спустошувати пилозбірник цього пристрою самостійно. Але сподіваємося, що ціна на даний робот буде більш доступною.

Навіщо взагалі роботам пилососів підключатися до водопроводу? Дізнайтесь у нашому блозі далі...

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки