Доступний робот-персональный помічник від Thecorpora

Ще в 2012 році оригінальний робот Qbo від Thecorpora притягнув до себе немало уваги громадськості. Але за ці роки компанія значно попрацювала над цим проектом і представила Qbo наступного покоління, названого як Qbo One. На відміну від свого попередника, Qbo One не мовчатиме і не чекатиме якої-небудь команди, а зможе сидіти у вас на столі і взаємодіяти з вами увесь час.

Qbo One коштуватиме дешевше, ніж перша версія. У своїй заяві Thecorpora вказує на те, що вона намагалася "придумати продукт за конкурентоздатними цінами, щоб він був широко доступний для багатьох людей у всьому світі".

Попри те, що подробиці про Qbo One доки невідомі, ми знаємо, що це буде робот з відкритим початковим кодом, як і оригінальний Qbo. Новий робот-компаньйон має гладкий дизайн, що приховує досить складне устаткування, таке як пара камер, які служитимуть його очима, три мікрофони для аудіозв'язку, і два цифрові сервоприводи, які дозволять голові рухатися.

Qbo One побудований на Raspberry Pi, Linux і Blockly, які дають можливість розширення функцій і додавання різних команд. Thecorpora, по суті, дозволяє співтовариству брати участь в розробці ряду додатків для робота, надаючи Qbo One значно більше можливостей для взаємодії, чим якби це був пристрій із закритим початковим кодом. 

Звичайно, формування співтовариства навкруги Qbo One багато в чому залежить від того, скільки він коштуватиме, і зараз ця інформація зберігається в таємниці. Згідно robotics.ua, в червні Thecorpora почне кампанію на Indiegogo для забезпечення фінансування Qbo One. А поки що ви можете подивитися короткий тизер компанії, представляючий нового робота.

Відео робота Qbo One

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки