відео секс-робота  Harmony:

Один з самих просунутих секс-роботов з можливостями ІІ досяг стадії прототипу і нині проходить реальні випробування в сім'ї самотнього чоловіка.

60-річний батько двох дітей, який просить називати його "Brick Dollbanger", став першою людиною у світі, що випробував Harmony AI, складний анатомічно-правильний робот, розроблений компанією Realbotix

 

Harmony по суті є роботизованою лялькою у натуральну величину, керованою через додаток, який може бути встановлений на смартфоні. Секс-бот за типом Realdoll був розроблений Realbotix в співпраці з трьома компаніями - Daxtron Laboratories, NextOS і Abyss Creations, які прагнуть створювати розважальних роботів для дорослих, здатних розмовляти, навчатися і автономно рухатися.

RealDoll

Різновид ляльок, призначених для розваг в якості секс-игрушки. Робиться з середини 90‑х років XX століття. Нинішній комплект Harmony включає голову і тіло Realdoll. Він коштує близько 15 000 доларів. Що стосується досвіду "спілкування" з ним Dollbanger говорить: "Якщо секс з реальною жінкою оцінюється на 10 балів, то з лялькою - 8 - 8,5. Harmony міняє моє сприйняття спілкування. Це захоплююча технологія. Я вважаю, що це технологія майбутнього. Робот викличе силіконову секс-революцію 21-го століття, і це принесе робототехнику в громадськість. Секс набуває нового значення". Він також переконаний, що Harmony - це більше, ніж просто секс-лялька, і з ним можливі нормальні стосунки.

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки