Персональні роботи асистенти. Що пропонують виробники?

Науково-фантастичні книги і фільми давно пропагують ідею про людей, що живуть в тісному спілкуванні з роботами. Андроиды, в цьому баченні майбутнього, здатні зробити все, від дверного отвору до приготування обіду і укладення дітей спати. Вони інтегровані у будь-яку обстановку: будинок, лабораторію, офіс, медичну клініку і інші місця.

З кожним днем робототехника стає усе більш витонченою, і хоча ми ще не дожили до того часу, коли у нас будуть повноцінні слуги або роботи-помічники, цей день набагато ближче, ніж Ви думаєте.

Використання персональних роботів-помічників в домашніх умовах знаходиться на підйомі. Деякі з них - іграшки, розроблені, щоб розважати, тоді як інші об'єднуються з облаштуваннями розумного будинку, щоб зробити Ваш будинок гостиннішим, функціональним і ефективним. Ці роботи можуть також використовуватися для поліпшення існуючої системи безпеки.

Що шукати в особистому роботові-помічнику?

Перш ніж прийняти рішення про купівлю, подумайте, чого Ви хочете добитися від свого робота. Це повинно бути забавний пристрій, який триматиме дітей зайнятими? Ви хочете, щоб він міг розпізнавати дружніх осіб і так далі?

Багато з роботів, які описані нижче, здатні виконувати ці і інші функції. Вони можуть навчити Вас програмувати, виявляти зловмисників або танцювати під класну музику. З такою великою різноманітністю Ви зможете знайти робота-помічника, який підходить саме Вам.

Ринок роботів-помічників все ще знаходиться в зачатковому стані. Більшість доступних моделей - це або забавні іграшки з вираженою індивідуальністю, або інтерактивні засоби навчання корисним навичкам, таким як програмування. Проте, пропозиції стають різноманітнішими і складнішими з кожним днем. Деякі з цих ботів можуть підключатися облаштуванням розумного будинку, щоб допомогти Вам контролювати освітлення і температуру у Вашому будинку, запам'ятовувати зустрічі або навіть проводити Вас уроки йоги. Поки невідомо, що зможуть зробити завтрашні персональні роботи-помічники.

1. Кращий вибір - Anki Cozmo

Робот Anki Cozmo

Anki Cozmo - це дійсно забавний робот, який є відмінним введенням у світ програмування. З STEM мовою візуального програмування діти і дорослі зрозуміють, що їм дійсно подобається вчитися програмувати. Єдиними вимогами є наявність облаштування Android або iOS зі встановленим додатком Cozmo. Одна з кращих особливостей Cozmo - це здатність розвивати унікальну індивідуальність, адаптуючись до свого нового дому. Додаток Cozmo Code Lab часто оновлюється, щоб надати ще більше можливостей для вивчення програм, а також нових ігор. Для тих, хто зацікавлений в навчанні програмуванню або мріяв мати друга-робота, цей маленький гаджет - втілення мрії.Cozmo - захоплюючий і освітній компаньйон з відмітною індивідуальністю.

2. Преміум - UBTECH Lynx Smart Home

Робот UBTECH Lynx Smart Home

Робот Lynx Smart Home не зовсім іграшка. Проте, це він досить милий, і може бути запрограмований, щоб обійняти вас, коли Ви повернетеся додому. Найбільшою перевагою робота Lynx Smart Home є те, що він повністю інтегрований з особистим помічником Amazon Alexa. Відповідно, цей продукт ефективно надає Алексе людської форми. Lynx може провести вас через різне зайняття йогою і іншими вправами, а також оснащений камерою безпеки. Як і Alexa, він може робити все, що може робити Amazon Echo. Це означає, що він нагадуватиме Вам управляти Вашим розумним будинком і шукати Вас в Інтернеті.

3. Краща ціна - FLYZOE

Робот FLYZOE 

Розумний робот FLYZOE з його гуманоїдною зовнішністю є веселим компаньйоном у будинку. Він здатний ходити або ковзати у будь-якому напрямі, і він реагує Ваші на дотик. Барвисті вогні, режим музики і танцю роблять його головним героєм на вечірках. Переведіть його в режим обходу перешкод і спостерігайте, як він ходить по будинку. FLYZOE - це економічний вибір від FLYZOE, який сподобається дітям різного віку і відомий як "Cady Wike". Управляючи пультом жестами і дотиками, є багато способів насолодитися Cady Wike від FLYZOE. У нього є датчики на голові і грудях, щоб читати жести і визначати перешкоди. Цей міцний інтелектуальний робот FLYZOE забезпечує забавну взаємодію і поведінку за доступною ціною.

4. Найбільш чутливі до жестів рук - WowWee MiP

Робот WowWee MiP

Чудовий MiP - це робот-дворецький, якого Ви завжди хотіли мати. Він оснащений вбудованим підносом, призначеним для перевезення дрібних предметів, так що Ви можете попросити його принести холодний напій з кухні. Це досягається за допомогою жестів рук або через додаток для смартфону. MiP буде дуже корисний у будь-якому будинку, так що повезло, що він такий довговічний. Його звукові і фізичні відповіді забавні, а додаток надає йому безліч різних режимів і функцій. Проте він може здатися занадто гучним, а його сенсори занадто чутливими. Хоча цей робот має бути автономним, він значною мірою залежить від свого застосування в частині своєї поведінки. MiP the Toy Robot - це інтерактивна іграшка, яка обіцяє годинник веселощів для дітей різного віку.

5. Краще всього для виразних взаємодій - професор Ейнштейн

Робот Эйнштейн

Робот професор Ейнштейн - це продукт для усіх, хто завжди хотів мати сусіда по кімнаті генія. Цей робот виглядає так само, як видатний професор, його рухи особи досить забавні і привабливі. При підключенні до додатка професор Ейнштейн може грати в ігри. Продуктивність додатка виглядає досить солідно, і це добре, тому що цей продукт Hanson Robotics мало що робить без нього. Цей робот з напрочуд виразною особою переміщається на колесах. Він оснащений мікрофоном і камерою, а підключення до Wi - Fi забезпечує ще більше задоволення. Призначений для відкриття світу науки для дітей, підключення професора Ейнштейна до Wi - Fi і додаток Stein - O - Matic дозволяють йому відповісти практично на будь-яке питання.

6. Краще всього для емоційної підтримки - Джибо

Робот Jibo

Jibo, що рекламується як "Перший у світі соціальний робот для будинку". Він має дружній інтерфейс і здатний інтегруватися з облаштуваннями розумного будинку, використовуючи технологію IFTTT. Він має можливість відповідати на питання, фотографувати і розпізнавати осіб і голоси до 16 чоловік. У Jibo, на відміну від інших пристроїв для розумного будинку, немає можливості здійснювати покупки або відтворювати музику. Продуктивність додатка Jibo здається надійною. Підключення до Wi - Fi досягається за допомогою будь-якого пристрою, який Ви використовуєте для запуску додатка. Після налаштування Jibo допоможе з основними питаннями такими, що стосуються часу, погоди, калорій, різних дрібниць і важливих питань. Він танцює під музику і муркоче від вашого дотику, і робить усе це з неповторною чарівністю. Jibo доброзичливий, зосереджений, веселий сусід по кімнаті, який тримає вас в курсі усіх подій.

7. Краще для безпеки Вашого будинку - Appbot Riley

Робот Appbot Riley

Робот Riley, для безпеки Вашого будинку, може похвалитися безліччю функцій, які розроблені, щоб тримати вас в курсі подій тих, що відбуваються у будинку. Він оснащений системою сповіщення про виявлення руху, нічним баченням, передачею звуку, потоковою передачею HD- відео і управлінням через смартфон. Робот Riley Home Safety від Appbot, працюючий на двох гусеницях, здатний переміщатися по найрізноманітніших поверхнях. Він довговічний, тому якщо діти або домашні тварини захочуть пограти з ним, це не буде проблемою. Установка робота Riley Home Safety в режимі виявлення, дозволяє йому знімати до п'яти відео, кожне з яких займає до 10 секунд. Його здібності обробки зображень надають можливість виявлення руху. Робот Riley Home Safety Robot можливе не останнє слово в системах безпеки, але він надає приємні доповнення.

8. Best for Play - інтерактивний робот Mibro

Робот Mibro

Mibro від Really RAD Robots покликаний стимулювати творчість. Mibro поставляється з пультом, через який можна розмовляти з роботом або подавати йому команди. У нього є можливість зміни голосу, так що він може звучати як Ви або використати роботоподібний голос. Обладнаний безліччю звукових ефектів і жартів, це робот який обіцяє багато веселощів. Він може використати свій піднос, щоб принести напій або тримати смартфон. Хоча Mibro в основному призначений для розваги, він також може надавати послуги безпеки низького рівня. Просто переведіть його в режим невидимості, щоб він чув звуки в іншій кімнаті через пульт. Mibro також працює охоронцем будинку(в якості розваги).

9. Краще для любителів Зоряних воєн - Stormtrooper

Робот Stormtrooper  

Робот Stormtrooper є ідеальним гаджетом для фанатів Зоряних воєн. Цей двоногий робот має функцію розпізнавання особи і голосу, а також можливістю тривалого часу автономної роботи. Плюс він виглядає як справжній штурмовик. Продуктивність додатка для цього робота має життєво важливе значення. Через нього можна командувати роботом Stormtrooper, щоб він грав в ігри, або патрулював кімнату. Динаміки і мікрофони дозволяють роботові розмовляти і розпізнавати команди, а камера - розпізнавати оточення і відомих осіб.Датчики в ногах не дають йому впасти з країв столів або сходових клітин. Кожен фанат Зоряних воєн обов'язково сподобається цей робот штурмовик.

10. Краще для навчання програмуванню - CUE Coding Robot Робот

Робот CUE Coding Robot

CUE Coding спеціалізується на навчанні дітей у віці 10 років і старше програмуванню. Як у початковому, так і в розширеному режимах, це робот який розвивається з Вашою здатністю програмування. Першим кроком є вивчення блокового програмування перед переходом до текстовому JavaScript. Крім того CUE Coding Robot оснащений проприетарным мовою Wonder і машинною системою зв'язку. Робот Cue Coding Robot поставляється з чотирма унікальними аватарами для надання йому індивідуальності. Bluetooth- з'єднання працює з Android, iOS, Kindle Fire, Windows і Chrome Books. Діти можуть обмінюватися текстовими сполученнями з CUE і програмувати його для виконання десятків видів поведінки. Також можливо встановити його в режимах Seek, Avoid і Explore для ще більшого задоволення.

Прогрес не стоїть на місці, зʼявляється все більше подібних роботів, до прикладу малюк Dog-e.

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки