Мініатюрний датчик виміру тиску Valencell

Якщо технологію неінвазивного аналізу цукру вирішити за останній рік вченим так і не вдалося, то ситуація із виміром тиску значно покращилася. На CES 2023 компанією Valencell продемонстровано мініатюрний прилад, який одягається на палець для аналізу тиску.

Тонометр Valencell

Valencell спеціалізується на особливих фото-датчиках, здатних визначати пульс, та рівень насичення крові киснем. Багато в чому завдяки їх розробкам розумний годинник і фітнес-браслети мають подібні функції. Але цього разу компанія продемонструвала датчик, здатний вимірювати артеріальний тиск.

Valencell вимірює артеріальний тиск

Веленсел використовує технологію пульсоксиметра, для просвічування капілярів. Таким чином, тиск вираховується без надувної манжети, як у класичному тонометрі. Варто відзначити, що його точність ще не досягла тих же показників, які демонструє звичайний великий тонометр, але відхилення незначні, а датчик не потребує калібрування.

вимірює артеріальний тиск

Даний прилад примітний не сам собою, хоч і є першим у своєму роді. Головна хороша новина полягає в тому, що сенсор, що використовується в ньому, може бути інтегрований в ті самі годинники і фітнес-браслети, виводячи рівень скринінгу цих пристроїв на новий ступінь еволюції. Особливо корисно це буде для людей, які страждають від гіпертонії.

Розумні годинники вимірюють артеріальний тиск

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки