Великі можливості маленького робота

Створення малюнка в цифровій формі і його друк - процес абсолютно не новий. Проте залежно від якості вашого принтера, чорнила і паперу, іноді процес відтворення виходить не зовсім таким, який ви чекали. Проте завдяки маленькому роботові під назвою Line - us все може змінитися - передає robotics.ua

Line - us це робот з рукою-маніпулятором, яка може тримати ручку або олівець. Завдяки мобільному додатку і підключенню до Інтернету, Line - us буде в змозі дотримуватися штрихів, які ви робите за допомогою стилуса, пальців або миші на екрані в режимі реального часу і відтворить все, що ви намалювали.

Встановлюється гаджет на магнітну основу, а також в комплекті з ним йде металева пластина, що дозволяє йому закріпитися на аркуші паперу. Живлення здійснюється через кабель USB. Використовуючи Raspberry Pi, можна підключати до робота різні апаратні засоби і додавати нові функції, як, приміром, малювання декількома кольорами.

Способи застосування малюючого робота Line - us різноманітні. Наприклад, його можна встановити на холодильник, де треба писати записки про покупки, або важливі справи і зустрічі. Крім того, він може використати усі види ручок, маркерів і олівців, тому його творіння буде реалістичнішим на відміну від принтера, який просто розпиляв чорнило по сторінці. Це цікавий проект і згідно інформації, він нині шукає фінансування на Kickstarter. Ціни на комплекти починаються від $60 залежно від комплектації.

Відео

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки